Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

nucia83 - a te torbiele no to Ci znikają wraz z @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia83 - już to pisałam wcześniej, ale jeden dr powiedział tak swojej pacjentce - ginekolog...na jakimś forum wyczytałam o wysokim FSH: " Cuda zdarzają się co dnia ".:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - chodziło mi o długi okres bez @ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - czekam na wieści o Twojej koleżance.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordinka - ja tak ogólnie pisałam o tym badaniu nasienia i kobietach które same dałyby sie pokroic zywcem w walce o dziecko a meza załuja ze taki biedny bo musi nasienie oddac😠 Ja uwazam ze z kazda mysla, diagnozą i leczeniem trzeba sie oswoic a potem jest ok i człowiek zbiera siły do dalszej walki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, Kochana, głowa do góry:) Będzie dobrze po tym zabiegu.. I'm szybciej tym chyba lepiej, będziesz mogła powrócić do normalnego trybu. Dobrze, ze w pracy nie robią Ci problemów. Jeden stres mniej :-) Wiem, ze łatwo mówić ale nic się nie martw. Jak dziś byłam w novum to wyobrazalam sobie, ze może która z Was jest tutaj :-) Może któregoś dnia się tam spotkamy, będziemy siedzieć obok siebie, nie wiedząc, ze to któraś z nas:-) Właśnie zajadam się ptysiami z bita śmietaną, cholera, ale dobre:-) Polecam! Mój cykl powinien skończyć się w weekend miedzy 24a 26 lutego. Dr kazał mi wtedy zrobić test ale ja akurat bede za granica. Umówiliśmy się więc na wizytę 22.02 na sprawdzenie czy wszystko ok, mam tez zrobić test z krwi przed ta wizyta. Zanim mi wpisze receptę na kolejny cykl (w razie niepowodzenia z IUI) musi sprawdzić, czy w środku nie porobily się jakieś torbiele po stymulacji. Mój pecherzyk pękł ale było kilka malutkich, które nie miały znaczenia dla owu. Teraz mam brać duphaston 2x dziennie. Calusy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - masz rację z tym pogodzeniem się, ale...oby nigdy nie była to diagnoza taka, że już nic więcej nie da się zrobić ! Machaline - miejmy nadzieję, że się uda.:P Po to w końcu to IUI yło robione...co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - oby kiedyś było nam dane spotkać się w realu i powspominać, jak to kiedyś pisałyśmy na takim pewnym forum......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro jadę o godzinie 09.00 rano, bo mam tam być między 13 a 14.;D Czeka nas około 4 godzin jazdy.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - a co Ty tam będziesz robiła za tą granicą ? I na jak długo jedziesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz sobie przecież wcześniej kupić ten test i wziąść go tam ze sobą.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, jadę ze znajomymi na weekend do Belgii. Taki spontaniczny wyjazd, kupiliśmy bilety i tyle. Nie chce robić tam testu. Poza tym jak dostanę wcześniej okres to zostalabym bez recept. A niech już zostanie jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, a czy Ty będziesz miała dostęp do netu w szpitalu? Czy jednak będziemy bez kontaktu z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek życzę powodzenia,twoje obawy są zrozumiałe ale na pewno będziesz w dobrych i rękach zrobią wszystko żeby było dobrze... MICHALINE widzę że wszystko poszło dobrze,super...i cieszy mnie twoje nastawienie tak trzymaj...a wyjazd to fajny pomysł trochę odpoczniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ewus, tego wyjazdu już nie mogę się doczekać. Jedziemy do Brugii, małe średniowieczne miasto, połączenie Paryża z Wenecja. Polecam na weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam 18 jajeczek i wszystkie wykorzystałam. podzieliłam je 9 do metody naturalnej a 9 do mikroiniekcji. zapłodniło mi sie 7. jedno dano mi 2 dni po punkcji, pozostałe 6 mam zamrożonych. Zastanawiam sie kiedy bede mogła jechac do NOVUM po mrozaczki. Poroniłam 14.01 a teraz 06.02 dpostałam@. nie iwem czy jechac teraz juz w marcu czy pozniej. Wlaśnie dziewczyny kiedy jechałyscie po mrozaczki? jaki musi byc odstep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - nie biorę tam dużo rzeczy, bo po zabiegu będę spać, bo wszystko boli.:/Neta też nie będę miała, bo nie będę w stanie go obsłużyć.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 odzywając się na forum,powiem szczerze że miałam na celu dodać wszystkim kobietom które ''walczą'' otuchy i wlać w ich serca nadzieję... Kardianka ja leczyłam się u dr.Wojewódzkiego i dr.Obuchowskiej polecam,super lekarze...będziesz miała ciężki wybór bo każdy zachwala swojego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek tyrzymam kciuki jutro chyba każda z nas bedzie myslami z Toba. Jak bedziesz miała możliwość to napisz cokolwiek. Trzymaj sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWUŚ zrobilas to dalas nam wszystkim nadzieje i sile do walki. Wielkie dzieki za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline ja bym na Twoim miejscu nie brala zadnego testu tylko po powrocie zrobila na spokojnie w domku. Zawsze bedziesz mogla skonsultowac to z lekarzem i powiadomic nas o nowinkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE wiesz ja nigdy jeszcze nie byłam za granicą, jestem raczej domatorką a na wakacje od lat jezdzimy na mazury i sporadycznie nad mrze, ale z tego co mówisz to na pewno jest pięknie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewus74 powiedz mi jak to jest chce sie przygotowac i jechac po mrozaczki ja wyglada proces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek myslalam ze jutro przepraszam chyba nie doczytałam. Ale taki i tak bede za ciebie trzymac kciuki caly weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 s tego co pamiętam robiłam posiew z kanału szyjki macicy i czystość pochwy ,jak wyniki sa ok to monitorowanie cyklu tak iak teraz u MICHALINE i kriotransfer ja miałam mrożone enbriony tzn.juz zapłodnione a nie wiem jak robią teraz ja miałam punkcję w 2004r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do lekarzy to ja bylam u kilku i moge tylko JCz odradzic i chyba JL:Ppoza tym byłam zadowolona z kontaktowosci i ustaleń, doam ze wybierałam prawie zawsze kobiety ;) ewus - Twj przypadek daje nadzieje ze trzeba walczyc a sie zwycięzy:) ja nie pisalam do Ciebie bron boze ze łatwo mówic tylko mówiłam ze nam trudniej bo nie znamy finału leczenia ale trzeba byc dobrej mysli i myslec o tych którym sie udało własnie;) micheline - super wyjazd sie zapowiada. co do wizyt to piszemy tutaj sobie kiedy chodzimy moze kiedys uda sie zgrac ja mam swoja 16tego lutego. Moze ktos sie tam wybiera w tym terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, no to oczywiście będziemy czekać na odzew od Ciebie. Życzę duZo zdrowia i pomyślności ❤️.. Ewus, ja tez jestem raczej domatorka ale od czasu do czasu mam ochotę na inny kraj, kulturę itp. Lubię wyjeżdżać ale nie na długo. Monka, a jak u Ciebie? Przeziębienie minęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 widzę że chodzisz do dr.Obuchowskiej i mój ostatni najważniejszy i udany kriotransfer robiła mi właśnie Ona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaline- Paryż jest piękny a jeszcze piękniejsza Wewnecja. Ja bylam w Wwenecji na 5 rocznicy ślubu. Pamietam ze dokladnie 5 rocznice a mam ja 15.10 bylam na grobie Jana Pawla II szczegolny dla mnie dzien, wtedy modlilam sie o nasze malenstwo zeby sie pojawilo na świecie obiecalam wtedy sobie ze zrobie wszystko co w mojej mocy zeby bylo. Po Rzymie przyszedl czas na Wenecje. Miasto zakochanych Piekne zabytki bardzo mili ludzie Zawsze usmiechnieci. Jedz i baw sie poki bedziesz mogla bo przed toba pewnie 9 miesiecy ciazy.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×