Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

malwi2983- No to Ty moja droga , masz tak samo jak ja co 28 dni .Acha to będziesz brała clo , ja tym razem podchodziłam do krio na własnym cyklu . Ale popszednie 2 mniałam z clo . A teraz nie wiem dlaczego tak mam , może jest tym razem inaczej i td . No tak mi też dr kazała przyjśc na wizyte między 11dc a 12 dc . Ja poszłam 12 dc , to był piątek i niestety pęcherzyk nie pękł . Więc kazała mi zapisać się na kolejne usg za 2 dni , czyli 14 dc . I znów nie pękł , więc dr kazała przyjść następnego dnia . I dopiero czyli 15 dc pękł , bo 14dc wziełam pregnyl . A sam transfer mniałam 19 dc . Dzień wcześniej , to moje zarodeczki były rozrażane o 22 , a nastepnego dnia o 14 mniałam transfer . A powiedz mi czy tobie dr kazała może brać Enkorton , bo mnie tak , ja brałam od 1 dnia @ i do tej pory biorę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - byłam ciekawa czy jestes juz po ale z tego co widze tak. barrdzo sie ciesze razem z tOBA I TRZYMAM KCIUKI:) kiedy masz sie testować?z tego co patrze w kalendarzu to przed samymi swiętami:) ale czad! trzymam kciuki bardzoooo mocno!!!! jak mrozili komóreczki jaki miały podział? moje miały podział na 4 pytam dlatego czy podczas rozmrazania one sie dziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983- kiedy masz zaplanowany krio? moze razem bedziemy w novum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta ! Miłego dnia Wam życzę.:D Ja znowu zaczęłam tydzień w pracy.:-) Dzisiaj na Rekolekcje do Kościółka na godzinkę 18.00 i jutro też.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - ano właśnie,tak to niestety już jest !! Musisz wierzyć w to, że tym razem się uda.;D Jestem z Tobą.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - a jak Twoja sunia ? Udało się ?? Lato - tak sobie wczoraj i też myślałam o Tobie, że być może ten Wielki Piątek będziesz tym szczęśliwym w końcu.:)Masz testować tego dnia z tego, co pamiętam.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- nic nie wiem ale chyba jej sie nie udało jest zbyt radosnym psiakiem a jakby byla w ciąży too by cały czas spała jak kobieta w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76- doktor O. mi tez robiła teransfer udany był i miałam robione usg. jest moja prowadzaca jest dobra.mojej kolezance robiła transfer i urodziły sie bliźniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane Dziewczynki :* Widzę, że sporo się działo przez weekend. Niestety nie miałam jeszcze czasu żeby wszystko przeczytać - zrobię to jak będę w domku. A teraz tylko powiem jak zakończyła się moja sobotnia wizyta w N. Tak więc mój pęcherzyk ładnie pękł po zastrzyku. Jest ładne ciałko żółte. Doktorek przepisał mi Duphaston i kazał brać przez 15 dni. W Wielką Sobotę mam zrobić test ciążowy i wtedy się okaże czy wszytko się udało czy nie.. Strasznie się denerwuje.. Nie mogę doczekać się SOBOTY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka_K-kochana trzymam za ciebie kciuki.:) morze marzec i kwiecien bedzie tak samo jak luty szczesliwym miesiacem na ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - Tak właśnie mam zrobić test w wielki piątek . Mam nadzieje że będzie pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka _k - Będę z całego serca trzymać kciuki . Bo ja robię test w piatek , a TY w sobote .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka- Od 2007r moją prowadzaca jest dr O . Jestem z niej zadowolona , i nie znieniłabym w tej chwili na innego dr . Może jest triszeczke małomówna , ale jak zapytasz to wszystko ci od A do Z powie .Ja mniałam zarodki dwudniowe , a po rozmrożeniu zarodki jeszcze dzielom się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - ciesze sie i mam nadzieje, że test bedzie pozytywny! wielki piatek czy transfer miałaś w piatek ? tak samo jak ja :) tak teraz wielkie oczekiwania... ja sie zaczełam martwić bo mam temperature 37.. i nie wiem czy to dobrze. poza tym leże i odpoczywam... i tak dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - mniało być troszeczę , a nie triszeczke. Sorki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena 2005 No taką mam nadzieje .No to super przynajmniej nie jestem sama .A kto Ci robił transfer ? Trzymam za Ciebie . I jakie dostałaś leki po wypisie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr zamora, biore encorton, estrofem, lutiene ( dopochwowow 8 tabeltek i 2 pod jezyk) plus folik. ja widziałam komórke - "jak wpada"... ale i tak sa wątpliowsci... bo tak jakby spłyneła... zapytałam sie lekarza czy to dobrze. powiedział, że tak. ale jest to pierwsze IVF, wiec jest strach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta:) lato76 ja pierwsze słyszę od Was,że jest monitorowana wędrówka komóreczek do macicy,to musi być fajne uczucie oglądać jak sobie ,,idą,, ja miałam pięć tarnsferów i nigdy nic takiego nie było,widziałam tylko komóreczki do podania i dostawałam ich zdięcie...to jak to wygląda?tam jest jakaś kamerka? może od niedawna mają taki pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena 2005 - No właśnie , bo widziałam się z dr Zamorą i jeszcze była tam dr T . Moja dr pytała sie który pokuj jest wolny . Acha to luteine masz tak samo jak ja . Bo ja też biorę 10 dziennie , tylko w południe biorę pod język , a reszta dopochwowo . Już mam dosyć tego leżenia , a Ty jak dajesz rade ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś - Właśnie , to jest super kiedy patrzysz na monitoring jak Twoje zarodeczki wędrują do Ciebie . No więc tak , jak juz mniałaś to wchodzisz do tego pokoiku co robią transfery i td . Pani z laboratorium wymawia twoje imię i nazwisko i mówi jakie sa zarodeczki i td . Pózniej jak już jesteś na tym fotelu , to jest jak przy usg monitoring na którym leżąc ogłodasz jak przy podaniu więdrują do ciebie zarodki . Dr Ci podaje , i jednocześnie pobrzuszku jezdzi robiąc usg brzuszka . A to leżąc wszystko widzisz . Jak mi robił crio-t dr Wojewudzki to mi wszystko mówił ,że proszępatrzeć na ekran , i tu widzimy jak przemieszczajam się zarodki do macicy . Powiem super to uczucie . No a pózniej to już wiesz potransferze nakruja ci taka zieloną pelerynką , i leżysz do góry uniesiona jakiś 15 minut .Te ostatnie to już wiesz , ale tak z rozpędu ci napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena 2005 - Ja w tej chwili biorę tylko Enkorton , Folik ,i Luteine . Wcześniej jak mniałam dwa krio w 2011 r , to brałam Enkorton , Folik , Estrofem , Accard , Fraxiperine i w razie potrzeby No-spe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - hm... to chyba Cie widziałam :), byłaś w takich jeansach obcisłych i koszuli chyba w paski ? z apaszką. wysoka i szczupła :) tak ? czekaliście na konsultacje ze swoja lekarka i potem przyszedł zamora .... jak daje rade - hm... leże odpoczywam ... ale strach jest - tak jak pisałaś ... na wszytsko sie czeka.. owulacja, wyniki, pecherzyk, komórka...zapłodonienie. a ile przy transferze Twoja komórka miała małych komóreczek ? a dzieje sie u Ciebie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja w swój pierwszy kriotransfer nie wierzyłam od samego początku,bo jak nie udało się ze świeżych zarodków to jak może udać się z zamrożonych?i dawali jeszcze może 15-20 % skuteczności,więc wogóle na siebie nie uważałam robiłam wszystko w domu a że to były ferie to była u mnie siostrzenica to chodziłyśmy na sanki,ulepiłyśmy bałwana taaakiego wielkiego no i hasałyśmy na śniegu to był chwilami spory wysiłek, jak przyszedł czas @ to mówiłam na pewno będzie jutro itak czekałam,czekałam aż w końcu w 43 dniu po transwerze zrobiłam test i okazało się że dwie kreski ale się trzęsłam z tych emocji,na drugi dzień pojechałam do N i zrobiłam hcg i dr.W przyjął nas i powiedział tak jest pani w ciąży piękny wynik hcg,zapraszam na usg i wtedy zobaczyłam serduszko... o rany i dopiero uwierzyłam. Więc chyba jak ma być dobrze to będzie...tak stwierdzam na swoim przykładzie,ale kciukasy trzymam za Was lato , Aneczka i Lena... lato dzięki kochna za to streszczenie wyobraziłam to sobie no bardzo fajny pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 - co to znaczy, że spłynęla ? Ja Iza też czekam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - komóreczka była na takim "patyku" nie wiem jak to nazwać, i widziałm na USG jak jest wprowadzana, dr Z dokładnie wksazywał na ekranie co sie dzieje z komorką ale ... potem poleciała... było widać na ekranie w dół. ale i lekarz i pielegniarka powiedzieli, że spłyneła tam gdzie miała spłynąć...sama nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena, lato - trzymam kciuki za wasze maleństwa!!! igrek - ja tez czekam i czyba sie nie doczekam bo dzis byłam u dr i jedna torbielka sie wchłonęła ale druga nie:( jestem juz zmeczona tym 40 dniowym cyklem którego konca nie widac:(ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×