Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Czesc Dziewczatka:-) Agniren,a jak sie nazywają te cwiczenia? Super, ze u Was wszystko ok. Ktory to już tydzien? Lato, tak, ja owoce morza kupuje ma macro za M1. Blisko i duży asortyment, chociaż przez ostatnie pól roku nie ma moich ulubionych ogromnych krewetek:-( Dzisiaj mieliśmy iść na spacer do Łazienek ale coś chłodnej jest niż wczoraj, więc nie wiem czy sie zdecydujemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline sa to cwiczenia dla kobiet w ciazy od 3 miesiaca. Prowadzone przez pania ktora jest polozna i prowadzi rozne kursy. Zobacz na stronce dobrzerodzimy.pl W kazdym miescie pewnie znajdziesz podobna firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren,a złożyłas zaswiadczenie od lekarza, ze jesteś w ciazy w urzędzie gminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie, to chyba do 10 tyg trzeba wziąć zaswiadczenie. Jakieś nowe przepisy podobno weszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren, chodzi o to, ze nasz kochany rząd wprowadził nowe zasady przyznawania becikowego. Wpisz sobie w Google becikowe 2012 zasady. Ale tak w skrócie: teraz trzeba do 10 tyg wziąć zaswiadczenie od lekarza lub położonej na specjalnym druku(chore) ze jest sie w ciazy i pozostaje pod opieka medyczna. I takie zaswiadczenie trzeba brać w każdym trynestrze.. Tylko takie zaświadczenia złożone wraz z wnioskiem o becikowe gwarantują Ci wypłatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecztalam o tym becikowym i zmiana jest to ze trzeba miec specjalny druk, przeciez kazda z nas jest u lekarza co miesiac. Mysle ze nikt tego kwestionowac nie bedzie, jest przeciez dokumentacja lekarska etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mojej koleżance ginekolog powiedział, ze musi mieć takie zaswiadczenie na tym druku do 10 tyg ciazy i zeby ona o tym pamięta,a, bo nie będzie mógł wystawić tego zaświadczenia z data wstecz. Dlatego sie tym trochę przestraszylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zle to zrozumial, chodzi o to ze bylo sie pod opieka przed 10 tygodniem, a data jest jak wystawia sie zaswiadczeńie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - To spółczuje Ci że musisz przez to przechodzić . Mojego M szwagier mniał operacje na kolano , no to teraz w kościele wogóle nie staje na kolanach . Wiadomo te osoby starsze dziewnie zawsze patrzą na niego . Bo ten szwagier mieszka w Wilanowie przy Świątyni , i tam chodzą . Ale takie jest życie .Ja znów swojego czasu mniałam złamaną nogę w kostce , to do tej pory odczuwam . To czeka Ciebie naprawde poważna operacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - Ja wiem że te Makro znajduje się za M1. Ale jak zabaczysz faktury i td to tam jest adres , że najduje się w Ząbkach . Ja często robię w Ikei zakupy , to przy okazji wstępuje do Makro . Ja równierz uwielbiam krewetki i wszelkiego rodzaju owoca morza . Kiedyś byłam na Cyprze i jadłam ośmiornice , a z kolei w Hiszpanii przepyszne małże w sosie cząsnkowym .Dziewczynki , ja nie wiedziałam że takie zaswiadczenie jest potrzebne . Kurcze to naprawde trzeba być na bieżącą poinformowany żeby zdążyć za tym wszystkim . J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - a Ty jesteś teraz na L4 od dnia transferu ? Miłego dnia Wam życzę.;D U mnie dzisiaj mniej słońca i wiatr spory.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - tak...mama z woka zadowolona.:D Już przyszedł, ale go jeszcze nie używała !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - a to czy to nie powinno być tak, że Oni Ci pokazują te zarodki już w macicy i dają potem zdjęcie usg ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julciaaaa
igrek - dostałas @? bo ja plamie ale ciocia jakos nie chce przyjechac:P nie ma mozliwosci zobaczenia zarodków w macicy sa za malutkie, tylko w duzym powiekszeniu pod mikroskopem widac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Lato ja mam cykle 28 dniowe. Ale tym razem dostałam okres ze spóźnieniem 4 dniowym jak nigdy. Powiedz mi w jakim dniu miałaś robiony transfer? Bo boję się że mój wypadnie w Święta i będę musiała przełożyć na następny miesiąc:(. Dr kazał mi przyjść 11 dnia a od wtorku mam brać clo, żeby nie było żadnej niespodzianki i nie urośnie pęcherzyk.Więc 11 dzień wypadnie na 3 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widziałam moje zarodeczki przy transferze na monitorze jak sobie wędrują w macicy , ale zdjęcie mi dali tych z inkubatorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaaa - nie dostałam @ ! I ja nie dostanę jak na razie, no bo biorę te leki i dopiero jak je skończę.;D Pisałam już o tym.;-) Apropos zarodków macicy no to mena pisała tu chyba kiedyś, że dostała po transferze zdjęcie usg z nimi właśnie.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Niedawno wróciłam z pacy - padam z nóg ale weszłam chociaż się przywitać :) W sobote szkoła, a;e żyję już czwartkiem bo wyjeżdżamy na 4 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi znajdło poprzednią wiadomość - miało być sobota szkoła, niedziela praca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie wszystko dobrze. A znicz na fb to dlatego ze dzisiaj jest rocznica śmierci mojego przyjaciela. Milej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - Zawsze przed transferem pani z laboratorium pokazuje na ekranie monitora zarodeczki . Pózniej ogłądasz ich na monitorze jak wedują do macicy . Pózniej leżesz na tym fotelu do góry uniesionym 15 minut . I jak leżysz dr ci wypis robi z dnia transferu , na tym wypisie jest dawkowanie leków I dolączone zdjęcie moich 2 zarodków . Tylko tym razem Ja podczas transferu nie pokazali jak moje zarodki wędrują do macicy ? I tylko do tego mam pretensje ? Ale jestem dobrej myśli , co ma być to będzie . A L4 ja dostałam na 2 tygodnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - a pytałaś się, czemu Ci ich nie pokazali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - przepraszam myslałam ze dr kazała Ci odstawic te leki żebys @ dostała...cos mi sie poknociło🌼 u mnie sie plamienie zaczęło, ono zawsze prowadzi do @, mam nadzieje ze i tym razem tak bedzie... lato - teraz to trzeba byc dobrej mysli, nie pokazali zarodków ja wędrują to kij im w oko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki . Igrek - Ja nie pytałam się , bo byłam za bardzo tym przejęta . Ale popszednimy razami mniałam robiony transfer z monitoringem . Może poszli na łatwizne , nie wiem . Powiem tylko że to fajnie patrzeć na monitoring jak moje dzieciaczki wędują do mnie . To jest takie wzruszające . A huk z tym wszystkim najwazniejsze żeby się przyjęły i td . Teraz tym najbardzie martwie się , ale mam nadzieje że wszystko będzie dobrze . Powiedz ile człowiek musi nacierpieć się zanim osiągnie coś . Tak jak podchodzisz do IVF, martwisz się żeby stymulujące leki zadziałały , i żeby jak najwiecej było super komurek . Kolejny etap żeby prawidłowo i dobrze zapłodniły się .Póżniej transfer żeby przyjeły się i td . I stale jakies zmartwienia . Ja myślałam jak już mniałam tych 6 IUI nieudanych . To jak podejdę do IVF to wszystko już będzie ok , a tu jak widzisz życie potrafi nas zaskoczyć . Ale koniec smutnych opowieści , trzeba walczyć i wierzyć że wczesniej czy pózniej uda się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×