Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Lato-ja tylko mowilam ze jak po pick-up to znaczy po punkcji jest duzo komorek i duzo sie zaplodni to proponuja badania PGD .Pytalam tylko czy ty to rozwazalas ,ja rozwazam czy teraz tego nie zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato ja posiew robiłam w styczniu i pytałam czy jest potrzebny nowy, ale kazał mi zrobić tylko stopień czystości. Nie wiem już sama co o tym myśleć. Mam nadzieję,że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc witam wszystkie. Dzis piąteczek super. Ja dostałam przed czasem @ miałam dostać w poniedziałek ale to nic jade jurto do novum musze sie tylko zarejstrować. Ciekawe czy dr O. bedzie miała dyżur czy nie. Zaczęło sie juz. Kolejna bitwa tylko żeby walka okazała sie sukcesem i kolejny miesiąc stresu. Z mioich juz na dzis wyliczen 15 dc bede miała 13 kwietnia także pewnie w tych okolicach bedzie krio 2 weekend kwietnia:) Boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983- czesc kochana ja tez sie denerwuje dlaczego tylko posiew a nie kazała robic mi czystosci zwłaszcza ze jestem po poronieniu? troche lapie z tego powodu stersa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu- Trzymam kciuki za dzisiejsza punkcje. modle sie zeby poszło szybko i owocnie. Nie denerwuj sie tylko a wszystko bedzie ok. wierze w to. A o ktorej masz wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌼 Zuzia, odezwie sie co i jak. Trzymam kciuki za punkcje z całego ❤️ Iza, super, Ściskam mocno i trzymam kciuki za nowy cykl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline- aj powiem ci ze sie stresuje, nie mam jaeszcze wyniku za posiew dzis mam dzwonic mam nadzieje ze juz jest i ze babeczka bedzie mogła mi puscic faksa zebym mogla z czyms jechac bo nie wiem czy mnie wogole zarejstruja jak nie bede miała wyniku. od 3 rano juz nie spie z nerwow, sciska mnie az w zołądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do krio podchodzic własnie na na swoim cylku tylko na lekkach nie wiem czemu ja produkuje jajeczka i to okazałe ale czemu na lekach. jak zwykle mam mnostwo pytan chyba zaczne pisac je sobie na kartce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, rozumiem ale mam nadzieje, ze to taki pozytywny stres. Posiew pewnie już bedzie. Ja badanie miałam robione w sobotę a we wtorek już było widać czyichś rośnie... Mi urosła jakaś bakteria ale dr Z dał mi globulki na dzień przed IUI i odbyła sie w terminie. A tez mocno sie stresowalam, ze przez te bakterie nici z IUI.. Wierze, ze wszystko bedzie ok i przystapisz do crio!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, z tym zapisywaniem pytań na karteczce to bdb pomysł. Przynajmniej żadne z pytań Ci nie ucieknie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline- juz tyle pszeszłam ze nie chce czegos pominac.Bede dzwoniła do lab po 10 i do novum tez zeby sie umowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kochanitkie będzie dobrze :) Ja z mężem wczoraj podczas drogi dużo rozmawiałam. Jeśli moje jajeczka będą podobać się lekarzom oddany je osobom które czekają na jakieś jajeczka i nawet będę skłonna dodać je kilka razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Iza - bedzie dobrze! byle do przodu, a kwiecień zleci szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena właśnie o Tobie myślałam - jak lekarz z Novum stwierdzi, że moje jajeczka po stymulacji są ok i jest ich dużo to dam Tobie znać i chętnie Tobie przekaże :) Właśnie mąż miał telefon - chyba nasze sprawy przeciągną się. Zaprosili go na szkolenie do policji bo chce wrócić do pracy tam. Problem w tym, że szkolenie trwa 6msc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - jesteś Cudowną Kobietą :). Teraz mam nadzieje, że moje jedyne pobrane i zapłodnione - jajeczko rośnie w brzuszku! :) maż - a czy to oznacza że bedzie musiał wyjechać na 6 miesiecy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejstrowałam sie na jutro niestety dr O nie ma przyjmie mnie dobek-jakubczyk. nie znam lekarki kto do niej z was chodzi napiszcie mi co i jak. wizyte mam 8:45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - ja byłam u niej i też w sobote dwa tygodnie temu. Pokierowała mnie do punkcji, zrobiła mi USG, była mało wylewna. zadawałam jej pytania: ale albo odpowiadała zdawkowo, albo kazała mi czekać aż zapisze wszystko i pytała sie mnie 5 razy imie i nazwisko. może była nie wyspana :) ALE wypisała wszystko do punkcji, zleciła USG nastepne, wyjaśniła parametry itp. i przepisała tabletki - WIEC JEST OK! i nie martw sie. :) bo miałam punkcje i transfer - OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - dobrek jakubczyk - wyglada na oschłą kobiete ale byla też u dokotr O. - i stwierdzam, że ta dobrek jakbczyk jest zdecydownaie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dałyscie mi teraz do myslenia masakra. juz mam takiego nerwa ze nie pytajcie a na dodatek boli mnie jeszcze brzuch masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ! malwi 2983- posiew jest ważny tylko miesiąc . Nie wiem czy to ci przejdzie , bo te badanie jest bardzo ważne .To jest podstawowe badanie jak do IUI tak i do IVF . Moja koleżanka , jak kiedyś nie zrobiła , to musiała pisać oświadczenie , że nie posiada aktualnego badania . Mam nadzieje, że u Ciebie będzie wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA - luzik :) ja byłam u niej w sobote a w środe miałam punkcje. byął KONKRETNA tak jak pisałam ( wszytsko zleciła prawidłowo ) ale mało wylewna ( miałam wizyte o 8,00 rano - może dlatego ) bez nerwów :) - ja w sumie byłam w novum już u 6 razy i za każdym razem miałam innego lekarza. ale myślę, że tam każdy jest profesjonalistą :). i mam już takei spostrzeżenie... że jak przychodzisz do nowego lekarza - to ten lekarza stara sie bardzo... bo jesteś u niego pierwszy raz i nie może "nawalić"... gdyż lekarz prowadzący mógłby mieć pretensje że pokierował źle jego pacjentke. Rozmawiałam na ten temat też z Dr Taszycką. pytałam sie jej jak to jest - kiedy jej nie bedzie. Powiedziała - że to jest jeden zespół. i mam bez problemu iść do każdej wolnej lekarki, aby czasem nie tracić terminu. i tak sie też stało. dlatego za każdym razem byłam u kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-zu - Trzymam z całych sił za twoją dzisiejszą punkje. Oby wszystkie pobrane komórki były ładne i ładnie pozapłodnieniu dzieliły się . Cały czas mam ciebie i pozostałych dziewczyn w swojej modlitwie . Będzie dobrze inaczej być nie może !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos mnie podbudowałaś ta informacja . jakos to musi byc przeciez nie moga sobie pozwolic na zaden błąd. wiesz pewnie sama jak to jest przed każda wizytą lekarska zawsze jest stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - kochana! nie patrz na sentymenty w stosunku do lekarzy, mamy jedne cel i mam sie tego trzymać! czy ten czy inny lekarz, ważne aby osiągnąć upragniony cel. jak to moja przyjaciółka mówi: "alleluja i do przodu z tym wszystkim" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - Bardzo się ciesze , że wreszcie u ciebie coś zaczyna dziać . Mam nadzieje ,że z posiewem wszysko będze ok . Kochana , nie denerwuj się tak . A co do crio jak masz podchodzić to wszystko ci powie dr . Izka - ja do dr O chodze od 2007 r i powiem jestem z niej zadowolona . Czasami kiedy niema mięjsc do niej , to zawsze przyjmuje mnie pozaplanowo . Nawet jak prowadził stymulacje dr Lewandowski , to przychodziła do mnie i dodawała takiej pozytywnej energii. Może czasami jest małomówna . Mniałam kiedyś takie przejście , że nie było mojej dr więc zapisali mnie do dr Starosławskiej . Byłam zapisana do niej na 16 , a przyjęła mnie po 17i dodam nie była ja pacjętem pozaplanowym . A wszystko poszło tak dlatego ,że przyjmowała swoich stałych pacjętek . I odniosłam wrażenie , że ja byłam jakimś intruzem . Jak tak można ! Co do dr z Novum , to mam zaufanie do dr Zamora , Taszycka , Szulc , Wojewódzki . To są naprawde super specjaliści , zawsze kiedy mnialam u nich wizyte byłam ciepło przyjęta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - nie konieczność.Jak chcesz.My chciałyśmy i wiemy, jak wyglądamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 - Co tamu Ciebie słychać ? Jak się czyjesz ? U mnie same nudy , starsznie martwie się . Coś mam z moim brzuchem , raz jest normalny a raz taki wzdęty . Czy to jest normalne ? I czy nie powinnam zadzwonić do dr ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-super ! Cieszę się...oby i dalej było już wszystko dobrze.;D malwi - nie zawsze jest potrzeby Encorton.Ja na przykład biorę stale sterydy, to nic nie zwiększałam dawki.To coś znaczy, ale już nie pamiętam, co mi dr mówiła.W każdym bądź razie wystarczy mi taka mała daweczka.Może i u Ciebie jest podobnie i nie potrzebujesz teraz tych leków.Ja 2 razy dzwoniłam i się pytałam o te dawki i upewniałam, więc się nie martw...na pewno jest wszystko ok. A jaki to lekarz ? ja też się modlę za nas wszystkie co dnia w Kościele. Lato ma w opisie więcej. Lato-za mało znaków jest może po prostu i dlatego Ci się nie wyświetliło wszystko,bo jest jakiś limit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×