Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Janko - a zaszłaś naturalnie w ciążę ? I ile ma lat Twoje dziecko ?? Chłopiec czy dziewczynka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty jesteś w lepszej sytuacji niż ja, bo już masz dziecko.A to,że nie masz już jajeczek, no to z jakiego powodu ? Ja z powodu w sumie tego durnego tocznia, no bo on powoduje rezerwę, a poza tym mam tą głupią wadę wrodzoną i to przez to również.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać ! Bo skończyły się moje ulubione "Kości".;D Dobranoc.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKIE DZIEWDZYNKI igrek-moja córka ma 20 lat -z pierwszego małżeństwa ,wyszłam drugi raz za mąż i staramy się już 12 lat ,ale problem leży po mojej stronie .Tyle razy co ja leżałam na ginekol.to się w głowie nie mieści. kinia23-85,malwi2983,zuzia-zu,lato76,lena66,szczęśliwa mama81,i kogo jeszcze nie wyliczyłam -jeszcze was nie moge ogarnąć w jakim stadium każda z was się obecnie znajduje ,ale trzymam za każdą kciuki ! Ja dzisiaj nie będę się odzywać bo pędzę do pracy.ŻYCZĘ WSZYSTKIM MIŁEGO DNIA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ! Ja już jestem w pracy , słoneczko pięknie świeci więc dzień będzię słoneczny . jankoMuzykantoo - To dorosłą już masz córke ? Teraz by przydała się dla niej siostra lub brat ? Ale walcz , napewno będzię Ci dane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - a co Ty tak kochana do pózna siedziesz na kompie ? A jak masz z porannym wstaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983- Kochana nie mogłam wczoraj być z Toba ale wierz mi czytałam i miałam nerwa i ściskanie w brzuchu jak dzewczyny. Boże Kochana 229 To bliźniaki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER SUPER RYCZE JAK BÓBR BOZE UDAŁO CI SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza uwierz mi ,ze ja ryczałam jak bób!!!! I teraz jak ty to napisałaś to też się poryczałam kochana !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak naprawdę to chyba wy bardziej we mnie wierzyłyście niż ja sama i dlatego się udało :) Pół nocy nie spałam z wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983-powiem Ci ze cały czas czytam i nadrabiam wczorajsze wpisy i nie moge w to uwierzyc ze kolejna z nas oczekujaca jest w ciąży i to jeszcze z bliźniakami Łzy napływaja mi do oczu jak nie wiem co!!!! Wiem ze razem dajemy sobie mega wsparcie, ale zawsze jest ta nutka niecierpliwopści i strachu. Gratuluje Ci z całego serca. Widac ze wiruski ciążowe dalej krążą. Masz wspaniałego męża kwiaty teraz to pewnie bedzie Cie nosiuł na rękach. teraz to jest Wasz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nestety wczoraj kolo 15tej dzwoniłam do laboratorium i jeszcze nie mieli mojego wyniku posiewu. Znajac mojego pecha napraede bedzie wszystko do dupy i znowu sie nie uda. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato 76 igrek naprawde macie takie objawy jak na ciąże?? Kto wie co sie tam w srodeczku dzieje? :) Igreczku ciesze sie z Twoich dobrych wyników zobaczysz teraz na Ciebie kolej na ciąże pożniej daj Bozze ja, Lato76 i reszta dziweczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a teraz jest czas dla ciebie i Igrek z tego co pamiętam. No i oczywiście dla reszty dziewczynek , ale jest nas już tak dużo , że nie jestem w stanie zapamiętać która jest na jakim etapie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - z lato bedziemy tam w jednym czasie wiec chetnie naszą dzielną Koleżankę poznam i uściskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa-ucałuj ja ode mnie bardzo mocno. Ciebie równiez całuje i sciskam :) zycze udanych wizyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki, ale sie wczoraj rozpisalyscie. Ja jeszcze w łóżku ale muszę sie powoli ogarnąć bo o 12 odbieram z lotniska brata i jego żonę. Miłego dnia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w parcy niestety:( Posiewy robiłam w poniedziałek popołudniu także w tym prawidłowym laboratorium miały byc we wtorek rano wczoraj dzwoniłam o 15 to pani jeszcze nie miala wyniku wiec sama rozumiesz juz sie denerwuje ze znowu cos jest nie tak i ze badanie bedze musiała po raz koleny powtórzyc mam dzwonić dziś o 15 i sie dowiedziec o wynik. Pani wczporaj powiedziała ze czekaja na grzyby czy sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - . Ja równierz ubrana będę w marynarkie i dzinsy ciemny granat , buty sportowe i torebkę workową . No to do zobaczenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lato U mnie wszystko oki, na usg nigdy nic dr nie znalazla co mogłoby niepokoić, mi pow. że trzeba histero zrobić zeby obejrzec macice.. A o tym mięsniaku pisalam mojej koleżanki,tak ja załatwili w szpitalu, W invimedzie za histero z laparo zapłaciła nie cale 2 tyś Uciekam kobietki do swojego gina po L4 bo sie zis kończy, Miłego dni a wszystkim rzyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983- gin przepisał mi tylko antybiotyk AMOSIKLAV boje sie ze to nie wystartczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×