Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Marlaaaa no nie wiem tak mi gin powiedział, to samo mojej siostrze i kolezance i raczej to sie sprawdza. Inny gin tez mi kiedys o tym mowił. igrek nie ma sprawy tak myslalam ze sie pomyliłas ;) przeslecie mi te foty? mail tak jak nikc a koncowka wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam zaniepokojenie:) bo mam jeden jajowód i chodzę do Novum co drugi miesiąc. Specjalnie jeden cykl odpuszczam bo owu na złą stronę i w następnym atakuję i pęcherzyk jest na dobrą stronę. I jeszcze ani razu nie było że jak miałam cykl na prawą, żeby urosło coś w lewym. Ale może niepotrzebnie robię przerwy. A raz nawet pamiętam, że w "złym cyklu" stymulowałam, bo właśnie lekarz powiedział, że niewiadomo, bo może być owu na 2 strony i niestety była owu tylko po złej stronie. A przed kauteryzacją, jak mi jeden jajnik nie pracował, to miałam w jednym miesiącu owu, w drugim nic. I tak cały czas. Oczywiście cały czas po stymulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z innej beczki teraz temat: Proszę o podpisy, trzeba uratować psy żywcem zamurowane w Sarajewie. Policja nic nie robi sobie z tego. http://deutschlandsagtnein.com/?p=1680!!! Może internauci pomogą. Wklejcie to zdjęcie z opisem na nk i face...oby jak najwięcej ludzi dowiedziało się o tej stronie. U mnie na nk jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla napisałam Ci to co mi lekarz powiedział, nalezy raczej do tych bardzo dobrych, i to on mi zwrocil uwage jak kiedys na pierwszym monitorowaniu cyklu powiedzialam ze teraz jest Owu z lewej to nastepnym bedzie z prawej. Tez tak do tamtej pory myslalam ze jest na przemian lewy-prawy-lewy. No i podczas mojego monitorungu wyszlo ze za sa naprzemian ale jak im sie zachce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mam dziwne jajniki, bo u mnie nie zdarza się owu na obu jajnikach. Ostatnio po clo i menopurach, jajniki szły łeb w łeb, w obu jajnikach pęcherzyki po 14 mm po kilka, lekarz był pewien, że owu będzie na 2 jajniki. A na koniec wybiła się tylko jedna strona. I mam tak zawsze. Jak idę 12 dc to do końca nie wiadomo, która strona się wybije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia wysłałam na razie wszystkie adresy, które mam Zrobiłam literówkę u Agniren, więc popraw sobie jej adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - takie osoby, co tak zrobiły...mój M powiedział, by to samo i Im zrobić.;/ Dziewczyny - otwórzcie tą stronę i tam niżej po lewej stronie można wpisać swoje imię i nazwisko oraz e-mail i podpisujesz się tym samym,że jesteś przeciwko.Może to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To muszę stestować następnym razem, bo ja odpuszczam jeden cykl, bo zakładam, że owu będzie po złej stronie. A przez to starania mi się wydłużają, bo co drugi miesiąc nic w tej kwestii nie robię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek- jak mozesz przeslij mi wszystkich dziewczyn meile lub dane na FB lub na NK bo sie juz w tym wszystkim pogubilam Wyslalam Ci meila ze zdjeciem rudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to zywcem zamurowane??? No masakra jakas !!!! Bidulki.... Ludzie sa bez serca, jak mozna cos takiego zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie nie chce nikogo odstraszac bo tez zal mi pieskow ale takie podawanie swoich danych nie jest najlepszym pomyslem. A uwierzcie mi wiem co mowie bo na co dzien zajmuje sie wykrywaniem oszustw internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia - Twoje zdjątko i numer komórki też dostałam.;D Od Izuni.;D Zaraz wyślę Ci linki do mnie na nk i na face.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina doszło :) Tylko jak znajde chwilek to bede ogladac :) rzuciłam tylko okiem i widze ze wszystkie piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla0000 - uważam, że źle robisz i nie jest to na 100 % pewne, że w tym cyklu, który nie monitorujesz, będziesz miała owulkę po tej stronie, co myślisz właśnie.;/ Dziewczyny-błagam...podpiszcie się na tej stronie i przekażcie dalej ! To jest okropne, co ludzie mogą robić ze zwięrzętami.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto ma nas wszystkich linki na FB musze sobie zrobic porzadek jak ktoras ma wszystkie prosze przeslijcie mi na skrzynke DZIEKUJE :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny rudzia penie prześle Wam moje zdjęcie więc Wy też wyślijcie mi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia_krk - moja znajoma mi podaje te linki i to są pewne sprawy, bo Ona działa w Animalsie i zajmuje się ratowaniem zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - być może źle. Tyle że mńie stymulacja z wizytami kosztuje ok 1000 zł za cykl. Więc jak nie mam pewności to odpuszczam i z powodu kasy i dla zdrowia, bo ile można się faszerować? A tak co drugi cykl organizm odpoczywa. I portfel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej, że ja mam kilkuletnie doświadczenie, nawet z lat gdy miałam oba jajowody i stymulowałam się co miesiąc i monitorowałam i nigdy nie miałam 2 razy owu pod rząd z tej samej strony. Także może moja taka natura. Ale czytałam przed chwilą, że owu nie musi być na przemian, że może w ogóle co miesiąc być z tego samego jajnika przez cały rok. Że prawidłowo funkcjonujące jajniki mają po ok 6 owu z każdego jajńika w ciągu roku, ale niekoniecznie na przemian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×