Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

wiecie co juz mi sie pomyrdało wszystko ktora jest ktora :) musze sobie zrobic liste wg nickow w kafeterii, maili i przyporzadkowac foty bo czasem nie wiem do ktorej pisze :) sorki :) macie inne ksywki tutaj, inne w mailu a jeszcze inne w adresie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któraś z was z pco, bierze metformax czy siofor? Czy Was też tak po tym mdli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację marla0000, że to wszystko kosztuje i ingerujemy w zdrowie również.:/ Karina - przesłałam Ci Leny2005 i Rudzi zdjęcia.;D Iza - czy Ty nadal chcesz adresy dziewczyn, czy Karina Ci wysłała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - moim zdnaiem po zwikszeniu dawki endo Ci ładnie podrosnie jeszcze, nie martw sie🌼 a w piatek idziesz do Novum do dr Dobek juz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212 - prześlij mi zdjęcie leny66.;D Ja Ci Rudzi wysłałam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia-wysłałam Ci linki do mnie na nk i face.;P Zaraz Ci napiszę,imiona i nazwiska dziewczyn na e-mailu, to sobie poszukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza-możesz sobie ode mnie skopiować komentarz z Face do tego zdjęcia psa po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki rudzia za przesłanie zdjęć:) karina igrek prześle Wam zaraz swojego meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia kochaniutka mogłabyś mi raz jeszcze wysłać cennik bo mąż mo go skasował :( Przy okazji wyślę Tobie link do mnie na nk i fb :) pysiapysiaczka@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - martwię się Kochana, bo w czwartek 7 dc. miałam 6,4 mm, a dziś 12 dc. 7,4 mm, czyli tylko 1 mm urosło.A jak w 7 dc. normalnie panny mają 1-2 mm, a dziś mi lekarz mówił,że jest normalne jak na ten dc.:/Powinno być więcej raczej przy takiej dawce leku.;(Boję się,że już się nie ruszy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - nie mam Twojego adresu.:/ Rudzia-jestem na nk i face.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - ja wiem ze masz obawy ale trzeba byc dobrej mysli...ja tez sie boje ze nie urosna pecherzyki jak trzeba ale odganiam te złe mysli jak moge...zreszta co ja moge, od mojego myslenia sie nic nie polepszy przeciez i Towjego tez nie...ja sie dzis winciacha napije na rozluznienie Tobie tez radzę;) zobaczysz w piątek bedziesz miała piekne edno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze Ci nie napisałam ze orzechy i winko to naturalne metody na endo wiec działaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×