Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

janko muzykanto nie martw sie kochana, wspieramy kazda dziewczyne. Rozumiemy ze to dla Ciebie wazne i bedziemy mocno trzymac kciuki by sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00- spoko spoko malutka nie rozpedzaj sie:) :) :) my tu nie patrzymy kto ile ma lat i ile sie stara. wazna jest walka wsparcie przyjazn i zrozumienie.. nie wazne ile masz lat kochana :) wazne ze chcesz byc matka i to sie chwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko Muzykant nikt sobie tak na pewno nie pomyśli. Chcesz mieć drugie dzieciątko to normalne i walczysz jak my wszystkie, a że już masz jedno to tylko się trzeba cieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janko muzykanto nie mam Twojego maila, ale dziewczyny maja moja fote to niech Ci podesla, albo ktoras niech mi przesle ardes janko;) Chetnie sie z Toba zobacze jutro. bede od 9:30, najpierw mam badania a potem wizyte o 11. A ty o ktorej bedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI DZIEWCZYNKIza wsparcie ja też jestem z wami .Może za bardzo sie nad sobą rozczulam bo mam świadomość że zostało mi niewiele czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi dzieki za foty, podeslijcie jeszce adres do janko to wysle jej jakeis namairy an siebie Janko to po moich badaniach bede czekac na ławeczce przed wejsciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - jak mozesz to przeslij mi zdjecia Janko iza - mdlosci mecza nadal, ale jakos daje rade :) gdzie ta twoja @ sie podziewa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ! Ja właśnie wróciłam z laboratorium , robiłam sobie badania . Chociarz wszystkich jeszcze nie zrobiłam , ale już na tych co robiłam zaoszczędziłam prawie 400zł . A zostało mi jeszcze badania genetyczne z moim M mamy zrobić w novum . Cytologia,badanie w kierunku chlamydii, posiew z kanału szyjki . A i jeszcze FSH i AMH , mam zrobić w 3 dc . A mój M ma jeszcze zrobić badanie ogólne nasienia z testem MAR ,posiew nasienia ,test MAR. Takrze jest jeszcze sporo do zrobienia , ale pomału jakoś dam rade . Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego i słonecznego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu- na MADERZE chyba bo nic zero nie mam dolegliwości oj no moze troche cycki mnie bola a tak pusto pustynia zero nul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - przykro mi z powodu Twoich mdłości , mam nadzieje , że szybko miną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76- no to juz malutko Ci zostało jak bedziesz miala juz wyniki to pojdzie szybciutko i zaraz okaze sie ze bedziesz robila test ciazowy lub bete. Jestes juz na dobrej drodze do macierzyństwa:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - mam nadzieje , ze @ szybko pszyjdzie , i jak najszybciej podejdziesz do crio -t .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - dzieńki kochana . Mam taką nadzieje , że wszyscy będziemy już nie długo mamusiamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janko muzykanto - Ty masz 40 l , a ja 36 , jestesmy w zblizonym wieku . Ale co tam niema co patrzec na rocznik najwarzniejsze , kto jak się czuje. I zeby osiągnąć swój życiowy cel .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie a propo wieku :) :) kawał z gazety: W szkole Pani kazała narysować dzieciom swoich rodziców. Po chwili podchodzi do małego Jasia i pyta: - Dlaczego Twoj tata ma niebieskie włosy? -Bo nie było łysek kredki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato fajnie , że dalej coś się u ciebie dzieje. Czas szybko mija i zaraz będziesz miała transferek:) Powysyłałam wam zdjęcia JankoMuzykant na te adresy co miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie dwóch policjantów, nagle jeden zauważa człowieka lęcącego na lotni. - Zobacz, jaki ptak!!! -A jaki drapieżny, wczoraj trzy razy do niego strzelałem, zanim człowieka wypuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie iza bedzie dobrze, pewiekiem jutro dostaniesz i smigniesz sobie wtedy do Novum w poniedzialek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×