Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Jank u mnie w porządku czasami mam nudności , ale da się je znieść. Miałam dzisiaj paskudny sen o poronieniu obudziłam się z krzykiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie że się dobrze czujesz a sen podobno interpretuje się zawsze odwrotnie .A moja babcia mówiła -''sen mara Bóg wiara ''. Nie martw się tym snem .Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi- no mogliby bo ja to mogę czekać do 7 tyg. bo ja mam tylko wtedy @ jak biorę leki ,ale Igrek ma już 29 dc i mogliby się u Niej pospieszyć bo Ona czeka do 35 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza Julcia TRZYMAM KCIUKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim pozostałym życzę miłego dzionka miało być dziś załamanie pogody a u mnie piękne słońce niestety do wieczora jestem w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - kciukasy zaciskam z dzisiejszy transferek &&&&& &&&&& Julciaa - życzę Ci aby betka była wysoka i oczywiście trzymam za to ogromne kciuki ( o której jedziesz na badanie ) Miałam tu już kiedyś pisać że jeśli któraś z Was ma możliwość pojechania do nOvum na zrobienie bety to ja naprawdę bardzo polecam bo faktycznie jest trochę drożej ale za to czas oczekiwania na wynik jest minimalny bo tylko 1h. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeBe_XX
igrek - u nas niepłodność pierwotna, czyli brak sprawcy... sama nie wiem co lepsze zdiagnozowana choroba, którą leczysz czy jedna wielka niewiadoma... O dziecko staramy sie od ok 5 lat, przerobiliśmy tabuny lekarzy a raczej część z nich na to miano nie zasługuje. Najważniejsze, że trafiliśmy do W-wy. Nie zastanawialiśmy się ani chwili, chociaż dojeżdżamy z daleka bo ok 350 km. Iza - powodzenia:) i postaraj się ograniczyć stres... nie wiem jak to zrobisz, ale pomyśl, że zarodki powinny trafić do zrelaksowanej i szczęśliwej mamy a nie kłębka nerwów. No-spe zjedz jak przykazano, to nie pozwoli na skurcze mięśni i rozluźni je bez twojego udziału:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!!! Iza - trzymam mocno kciuki!!!!! Kto robi Ci transfer? Julciaaa - mam przeczucie ze będzie wysoka beta!!!! Daj znać o ktorej bedą wyniki. Powodzenia!!!!!! Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Wszystkim ! Julciaaa- Trzymam kochana kciuki za bardzoooooo wysokoką bete !!!!!!!!! Izka - Za Ciebie równierz kochana trzymam , aby te małe szkraby pozostały z tobą na te 9 m -cy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lena66 - Dzienki , biore sobie na kaszel emskie tabletki to już kaszel przechodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 -przed transferem luteine brałaś dopochwowo czy pod język?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj będę robić badania w Novum . A co bety robienia w Novum to ja jak robiłam , to wynik mniałam za 40 minut .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - przed transferem lutke musisz wziąść pod język .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Iza1797, Julcia trzymam moooocnnnnooo kciuki na pewno wszystko będzie dobrze i dziś będą same świetne wiadomości :) Bebe gratulacje :) Witam nowe forumowiczki :) Lato dobrze ze szybko ruszasz z badaniami, ani sie obejrzysz to znów będzie kolejna proba. Michaline, Zuzia, Malwi ciesze sie że u Was wszystko dobrze:) JankoMuzykant, igrek mam nadzieję że ten cykl nie będzie stracony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - dopiero po transferze możesz brać dopochwowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestem pol na pol zestresowana bardziej wyluzowana bardziej mnie nerw bierze ze to dopiero o 15tej.Transfer ma robic mi sama Obuchowska mam do niej zaufanie także do roboty. Jestem juz w drodze do Wa-wy z tego wzgledu ze mąz jedzie służbowo w tamtym kierunku i jest zachowany tzw. wilk syty i owca cała. troche zaoszczedzimy na przejeździe chociaz takich wydatków taki przejazd to nie majątek.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano zaapilkowalam sobie lutke do ustnie 2 tabletki mam nadzieje ze jest ok. jak myslicie wziasc jeszcze 2 dopochwowo czy dac sobie spokój zapomnialam co mowila pani dok. z tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w szoku. Teraz wiem jak ti wyglada jak ma sie w dzniu transferu wsparcie od Was jest Maga Wielkie. Jak sie uda wszystko to nie wiem jak bede mogła sie wam odwdzieczyc za wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZIA TAK DR O. Julcia -kciui zaciśnięte dla nas dzis wielki dzień oby byl dla nas Szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - niebierze sie lutki w dniu transferu dopochwowo , dopiero po transferze . Nigdy niebierze się w dniu transferu lutki podochowo . Posłuchaj mnie , przecierz mamy ta samą dr prowadzącą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza w dniu transferu nie można brać luteiny dopochwowo. Tylko pod język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - ok dobrze ze wziełam do ustnie tez mi sie talk zdawalo ale nie bylam do konca przekonana. Dzieki za podpowiedz teraz to juz jestem spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jakoś powoli idę do przodu, tzn w poniedziałek mam wizytę i to będzie 14 dzień brania econtronu i zastrzyków decapeptyl mam zrobić 1,5h przed wizytą badania z krwi i na wizycie zostaną dołączone kolejne leki, boje czy wszystko będzie dobrze. Ile dni po braniu kolejnej dawki leków mogę mieć punkcję? ostatnio mam bardzo stresujący czas w pracy. Zastanawiam się czy nie iść już na zwolnienie. Czy przez ten stres też komórki mogą sie nie rozwinac jak trzeba? Boli mnie trochę głowa, jakaś otumaniona jestem nie wiem czy to nie działanie tych leków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×