Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Dziewczyny - co kupujecie swojej mamie na Dzień Matki ? Moja chce mopa...hehe---no ręce mi opadły ! Taki prezent no to chyba bardziej bez okazji bym Jej kupiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - super wieści.:D Bardzo się cieszę !! Kiedy transferek i u kogo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - no to masz po mnie transfer ! Jak u mnie nic się nie zmieni na gorsze, no to się Kochana widzimy w sobotę.:-)) Michaline, Zuzia - będziecie chociaż na chwilkę ? Kto jeszcze chętny ? Julciaaa, Lato, Alex ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz spadam do domku z pracy ! Jak myślicie--leżeć dzisiaj więcej przez tą moją sytuację ? Bo chciałam cosik posprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, u mnie w sobotę będzie problem. Sąsiadka występuje w progranie TVN i u mnie wynajmują jeden pokój na sprzęt itp. Przychodzą rano o 8 i wychodzą koło 22, więc ktoś musi być w domu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko! Gratki!!! :) Igrek by się zdziwili w Novum jakbyśmy w 10 tam wpadły na Wasz transfer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spytajcie sie kiedy muscie przelew zrobic bo ja przed transferem musiałam okazac dowód wpłaty za procuedre zplodnienia i transfer...bez tego by mi nie zrobili...tak na wszelki wyadek wam pisze zebyscie nie zpaomniały bo potem trzeba szukac bankomatu by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezła opcja, że razem wyczekiwałyście, razem będziecie miały transfer tego samego dnia. Fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJĘ Dziewczynki jesteście Kochane naprawdę ,wiecie czuję sie jakoś tak dziwnie spokojna że az siebie nie poznaję ,ALE JAK MA BYĆ TO BĘDZIE PRAWDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline ja myslalam o pbkm, a jest jeszcze progenis w podobnej cenie. Ale tylko ta pierwsza firma ma za soba wykonane przeszczepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - dzięki ! Ja już jednak sama o wszystko wypytałam i wczoraj i dzisiaj.;D Rano zrobiłam przelew zaliczki, a zaraz zrobię resztę 5.500,00 zł. za transfer ! I jutro mam dzwonić do kosy do godziny 12.00 i się zapytać, czy pieniążki doszły--wtedy nie trzeba brać potwierdzenia, a Oni już mi od razu fakturkę wystawią !! Janko - ile Ci kazali zapłacić ? Szkoda Michaline.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano widzisz...dziwne.:/Jednym mówią, a innym nie ! Może inne osoby z nami rozmawiały, a może po prostu ja pytałam i tyle. Jeszcze to do mnie nie dociera-a do Ciebie ?? Jak Twój M to przyjął ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko-a ile TY bierzesz tego Progynovy i ile Luteiny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-mój M się cieszy ale nie pokazuje tego za bardzo bo on jest powściągliwy w swoich emocjach ,ale ja go znam i wiem że to bardzo przeżywa a emocje okaże jak się wszystko uda .Progynovy biorę 3x1 ,luteinę 2 rano 2 w południe 2 po południu i 4 na noc .A TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę tyle samo Lutki 3 x po 2 tabletki i 4 na noc.Dopiero 2 dawki wzięłam, bo zaczęłam około godziny 10.00 rano dzisiaj--po tym telefonie do lab. Progynova 4 x dziennie i do tego plaster Systen---wiadomo czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 dawki czyli o 4 tabletki oczywiście mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze oprócz tego kupę swoich leków biorę. Dojdzie mi ( jak wszystko się uda ) po transferze heparyna, bo ja muszę ją brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - chyba nie.Nic nie zauważyłam.Ja to w ogóle jestem bardzo szczupła. Zresztą...zobaczysz ! A Ty ile przytyłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może i ja zapłacę resztę gotówką.:)Pomyślę jeszcze i z moim M to skonsultuję,no bo mam trochę kasy w domu,to bym się jej pozbyła,bo ja i tak mało co z gotówki korzystam,a płacą mi za Avon zazwyczaj do ręki większość. Janko - wylatuje Ci też ta Lutka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×