Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Dziewczyny ja też nie wierzyłam w sikańce i 10 dpt zrobiłam i wyszedł:) To zależy pewnie od tego na jakim poziomie jest beta, bo jak na niskim to nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to jest ten diostinex ? folik to standard i encorton też, ale ja go nie biorę jednak tylko metypred

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziesz cały czas na L4 siedzieć? Ja się waham między chęcią dbania o siebie i maluszki, obowiązkami w pracy (nie bardzo mogę je zrzucić na inne dziewczyny, przynajmniej nie na razie nie mówiąc, że to może ciąża będzie) i niechęcią siedzenia w domu połączonego z zbyt długimi rozmyśleniami na temat czy to lub tamto ukłucie w brzuchu znaczy coś złego czy dobrego, czyli po prostu nie chcę schizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się dzisiaj masakrycznie źle czuję mdli mnie jak cholera i nie mam siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - myślę,że od tego zależy też, kiedy zagnieździły się zarodki.A to znów od tego,ilu komórkowe były podane.Bo wtedy dopiero ten hormon jest produkowany.No i od tego czy pojedyncza ciąża czy podwójna. A Ty miałaś tą 2 krechę grubą i widoczną bardzo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bafiorek ja jestem na zwolnieniu od transferu i cały czas mam zamiar na nim być. Uwierz mi ,że jak będziesz się źle czuła czego ci nie życzę to nie dasz rady pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek taką lekko bledszą od kontrolnej , ale 11 dnia zrobiłam 2 raz i była praktycznie taka sama jak ta kontrolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi się uda zajść w ciążę, no to nie wracam do pracy ! Ona nie jest dla mnie wtedy ważna...za długo się staram o te dzieciaki, by ryzykować ! Malwi - ostatnio myślałam o tym, jak gadałyśmy ze sobą kilka dni przed Twoim testowaniem.:P Jak się bałaś,jak opisywałaś,co i gdzie Cię zaboli i zakłuje.A teraz ja to przeżywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumisie? Słodko, hihihi :) też lubię :) Sikańce racja że często nie wychodzą, ale mam ich tyle nakupionych w aptece internetowej z czasów stymulacji clo (łącznie z testami na owulację, tych mam jeszcze więcej, hehe), że co mam se żałować jednego sikanka około 8dpt. A jak nie wyjdzie to nie będę się jeszcze martwić, bo on właśnie ma prawo nie wyjsć :) Dostinex powiedział mi lekarz, który mi udzielał porad tel. po tym nocnym ataku cisnienia do głowy i duszności, że jest właśnie na ryzyko wystapienia hiperstymulacji. Ale jest masakryczny powiem Ci, źle się po nim czuję, spanie od razu się włącza, więc zaczęłam go brać na noc bo pierwsze dwa dni po punkcji to ja zombiak chodziłam, poza tym straszne zawroty głowy powoduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wow malwi, bliźniaki!! Suuuuper, moje marzenie :) Zwolnienie byłoby super, pod kątem wypoczęcia i przygotowania się do roli mamy, ale dla mnie niestety mega problematyczne - oprócz pracy dla własnej mamy mam jeszcze swoją małą firemkę, a swoje zostawic (nie mając pracowników) to już trudniej. Ale rzeczywiscie jak będę się nie halo czuć, to właśnie pracować sie nie da, będę jakoś ogarniać zastępstwo. A klienci nie zając, jak uciekną to się innych złapie, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, po raz pierwszy testowałaś właśnie w 10dpt? Czy moze zaszalałaś wcześniej? Tak jak my teraz schizujemy co które ukłucie znaczy to Malwi miała wcześniej :) fajnie, że Ty juz wiesz że to znaczy PARA NICPONI :D :D Bardzo fajnie. Dziewczyny powiedzcie mi jak usunąc ten mój rzekomy adres na komunikatorze tlen, bo nie mam go, a zapisał mi się w profilu, kasowałam 5 razy i dalej się wyświetla jak wyślę post, co za szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek ja też to doskonale pamiętam , a jak sobie przypomnę to mi się płakać chce. A najbardziej jak sobie przypomnę jak mój M wpadł do domu z wynikiem bety i zaczęłam ryczeć jak bób...... Mam taką ogromną nadzieję, że za parę dni ty też tak będziesz ryczeć ze szczęścia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - mam taką cichutką nadzieję ! A jak się niestety nie uda...to będę walczyć dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bafiorek u ciebie to jest inna sprawa jak pomagasz mamie i masz własna firmę. Ja do tej nerwówki u siebie nie poszłabym w ciąży. A do mnie wczoraj też dzwoniła dyrektorka i pytała czy wracam , bo musi w takim razie kogoś przyjąć na zastępstwo. Ja jej powiedziałam , ze nie wracam , boi źle się czuję i lekarz kazał odpoczywać. Ja mam w pracy tak jak Igrek , ani zjeść , ani siku i ciągle klienci i nerwówka. I za długo czekałam na te moje dzidzi, żeby tak iść i narażać je na taki stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bafiorek betę robiłam 9 dnia i potem 10 sikańca tak na pamiątkę , a że miałam 2 to zrobiłam też 11 dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takie brazowawo-kakaowe wyplywy mialam jeszcze dluuuugo po pokazanu sie krwi: ( na pewno ze dwa tyg sie wszystko oczyszczalo,najwazniejsze chyba,ze krwi nie ma. moja kolezanka tez w takiej sytuacji odstawila acesan ale fraxi musiala brac i nic sie zlego nie dzialo dalej. tylko mi kazali lezec jak najwiecej. moje male maja 8 mcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie trzeba walczyć dalej, w końcu to najważniejsza w życiu sprawa!! :D I fajnie jest jak jest z kim o tym pogadać, szczególnie z kimś, kto przechodzi to samo w tym samym momencie. Wymiana doświadczeń jest naprawdę pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama novumova - jakiej płci masz dzieciaki ? Napisz, ile macie ze swoim M lat.;D I czy to poronienie, to było po naturalnej ciąży ?? Malwi - strasznie się boję.:/Już zaczynam się stresować i przejmować bardziej, ale staram się myśleć pozytywnie, by na ewentualną ciążę to i źle nie wpłynęło.:-( Pamiętam, jak Ty mi tak pisałaś: "Igrek - strasznie się boję" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - oczywiście, zwolnienie w takiej sytuacji to podstawa, za długo o to wszystko walczycie, pewnie. Zgadzam sie w 100%. No właśnie, zapas sikańców kusi, żeby je powtarzać, choćby na pamiatkę, hihi. Mama novumowa - depresja zaczęła Ci się po porodzie, czy jeszcze wcześniej Cię dopadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igreczku doskonale cię rozumiem wiesz o tym!!!! Będzie dobrze kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy po ile macie lat dziewczyny, ja mam 36, mój M 40. Stare pierniki, hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nieskończone 32, a mój M skończone niedawno 33.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj bardziej mnie bolał brzuch jak na @ - po tym zaaplikowaniu lutki potem powracał i musiałam się położyć.:/A już tych kłuć w jajnikach nie mam i chyba te fajfrocle mi już przechodzą i plamienia mniej est również.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to ja seniorka :) ale trzymam się jeszcze próchno hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ... no i po wizycie ..same problemy zaczęlo się od mega ciśnienia a później to tylko mała torbiel 1,6cm pytanie skąd sie wzięla bo nie miałam na usg przed pierwszym zastrzykiem diphereline.Czy któraś z was też ma problem z nadciśnieniem po lekach.U mnie chyba wystąpiła taka reakcja na diphereline.Dziś byłam na konsultacji u kardiologa dostała dopegyt i mam kontrolować .Kurcze zamiast dephereline mam brać gonapeptyl.,ciekawe czy uda mi sie zbić to ciśnienie .Bo jeśli nei to nici z procedury.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysłałam ponownie to samo eeeech coś się dzieje z tym moim telefonem,więc siadłam na kompa bo małe pozasypiały. Chciałam napisać, że test mi wyszedł 8 dpt,ale ja miałam blixniaki i hormonu było duuuużo mega dużo. A w swoim zyciu robiłam milion testów i zawsze począwszy od 3 dni po owulacji :) Mamy po 32lata i tak poronienie to wyszło po naturalnej ciąży, a depresję to ja miałam i leczyłam się bo czułam się gorsza,że nie mogę mieć dzieci.Dla mnie to był bardzo trudny okres miałam w międzyczasie kilka operacji (pozamaciczna,wodniak, diagnostyka, usuwanie ognisk endometriozy itp.) Każdy inaczej to przechodzi,ale ja musiałam brać leki,żeby normalnie funkcjonować. Wmawiałam sobie,że mi się nie uda bo czemu by miało się udać-innym owszem,ale mi to nie. potem odstawiłam leki po wizycie w Novum,jakoś mi lżej było,że jest jeszcze nadzieja,że nie wszystko stracone. Mówię Wam ile ja się naczytałam o staraniach,niepłodności itp. Mi nie wystarczył jakiś ginekolog,ja chodziłam i pytałam dopóki się nie dowiedziałam co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato jest chyba w Twoim wieku.On później zapewne napisze,bo długo w pracy siedzi.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też brzuch jak na @ cały czas boli, ale ciągle myślę, że to implantacja i każda moja znajoma która jak wspomina zachodzenie w ciażę, to mówi, że w 1-2 m-cu ciąży jeszcze brzuch je bolał jak na @, mimo, że później już @ nie było, bo były zaciążone. Pocieszające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×