Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Rudzia :-) Ja jestem z Warszawy, więc jak bede coś wiedziała, to dam znać... Na ile dni potrzebujesz mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline myslalam o ok. 5 dniach bo od 6dc do 10 bede miala 3 wizyty. Potem na punkcje to juz pojade z mezem. Jest sporo hoteli ale ceny niestety zaporowe. Jesli nie uda sie czegos taniego poszukac to bede musiala niestety odbyc te wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia, mam koleżankę, która właśnie pozbywa sie lokatorów, bo nie płacili. Ma mieszkanie 2 pokoje na Bemowie do wynajęcia. Zapytam, czy chciałaby wynająć na 5 dni. Przypomnij mi proszę w poniedziałek, jak bede z nią w pracy :-) nie obiecuje ale może sie uda. No i napisz kiedy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline dzieki ale kolezanka to pewnie bedzie chciala wynajac jak najszybciej i raczej na dluzej :) Ja bede potrzebowac dopiero w drugiej polowie lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy. Jak wynajmie szybko komuś, to ok ale jeśli nie uda sie jej wynająć do tego czasu, to pewnie bedzie chciała wynająć na 5 dni. Zawsze to jakaś kasa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne :) Zreszta jeszcze troche czasu do lipca zostało to w razie czego dasz mi znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jak by co to nie pije, nie pale, jestem nieszkodliwym lokatorem a zwlaszcza w trakcie stymulki to raczej bede tylko lezec i dojrzewac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia, ja niestety z Olsztyna i dojazdy też mnie zabijały. Nie nocowałam w Warszawie, bo musiałam wracać do pracy. Byłoby super jakby udało Ci się z tym mieszkankiem od koleżanki Michaline. Michaline, dzięki za miłe słowa, ja jeszcze nie mogę się połapać we wszystkich dziewczynach na forum :) Nietrudno kogoś pominąć :) Jeju, jak ja bym chciała już dziś móc testować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Rudzia, tak swoją drogą to spytaj może w Novum na rejestracji, czy oni może jakieś tanie lokum w okolicach znają. Przecież takie masy babek do nich z całej Polski zjeżdżają, że może już coś namierzyli. Zastanawiam się czy nie możnaby było ewent. poszukać jakiegoś hoteliku poza warszawą, na wylocie puławskiej? Może jak będziecie następny raz na jakiejś startowej wizycie to byście pojeździli i czegoś poszukali? Czy zawsze tylko pociągiem dojeżdżacie? sama niestety nie znam żadnych hoteli w tamtych okolicach, i żeby były ekonomiczne.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Rudzia, tak swoją drogą to spytaj może w Novum na rejestracji, czy oni może jakieś tanie lokum w okolicach znają. Przecież takie masy babek do nich z całej Polski zjeżdżają, że może już coś namierzyli. Zastanawiam się czy nie możnaby było ewent. poszukać jakiegoś hoteliku poza warszawą, na wylocie puławskiej? Może jak będziecie następny raz na jakiejś startowej wizycie to byście pojeździli i czegoś poszukali? Czy zawsze tylko pociągiem dojeżdżacie? sama niestety nie znam żadnych hoteli w tamtych okolicach, i żeby były ekonomiczne.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Rudzia, tak swoją drogą to spytaj może w Novum na rejestracji, czy oni może jakieś tanie lokum w okolicach znają. Przecież takie masy babek do nich z całej Polski zjeżdżają, że może już coś namierzyli. Zastanawiam się czy nie możnaby było ewent. poszukać jakiegoś hoteliku poza warszawą, na wylocie puławskiej? Może jak będziecie następny raz na jakiejś startowej wizycie to byście pojeździli i czegoś poszukali? Czy zawsze tylko pociągiem dojeżdżacie? sama niestety nie znam żadnych hoteli w tamtych okolicach, i żeby były ekonomiczne.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek jesli jade sama to zawsze pociagiem a jak z mezem to wtedy autkiem. Pamietam ze przed wjazdem na Puławska widzialam jakies noclegi w domku jednorodzinnym ale wtedy nie myslalam o tym to sobie nie zapisalam numeru. Z tym zapytaniem w Novum to dobry pomysł, moze beda zorientowani. A moze znajdzie sie ktos na forum kto bedzie cos znał, nie musi byc w samej Warszawie moze byc tez w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Ja niedawno wstałam.:P Oglądam Kubusia Puchatka na TVP1.:D I piję siemię lniane--no bo tyle leków biorę,że muszę jakoś osłaniać ten mój żołądek, a chyba nie zaszkodzi po transferze. U mnie rano było ciepło i słoneczko, ale coś się psuje chyba ta pogoda.:/ Mnie brzuch bardziej w nocy bolał coś jak na @ i nie jak na @---sama nie wiem.Budziło mnie to.Rano też czułam i teraz też. Rudzia -- w jakim wieku jest Twoja siostra i Jej M ? Papris - trzymam kciuki za dzisiejsze testowanie. Izunia Kochanie - ja również myślę o Tobie.:)Jak się czujesz Skarbie ? Miłej soboty Wam wszystkim życzę !! Moka - kciuki za transfer zaciśnięte.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Michaline.;p Staram się nie myśleć, ale sama wiesz, jak to jest-no nie ?? Zaczynam się bardzo bać, że nic nie wyjdzie i myślę nad planem działania już dalej, a to na pewno mi nie pomaga.:/ A może Ty polecisz Rudzi jakieś namiary na tanie i dobre noclegi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia - Warszawa jest duża, a my Ci pomożemy szukać.;p Ja popytam rodzinki i znajomych tam również.:D Głowa do góry !! Damy radę.:-)Nie znasz jeszcze Igrek, jeśli chodzi o wynajdowanie dobrych i tanim miejsc--czy to do spania czy na wakacje...hehe----potrafię przewertować całego neta, ale znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Igrek :) wiesz co, a ja zauważyłam po sobie, że właśnie planowanie tego jak będę działać dalej jeśli teraz się nie uda, wręcz przeciwnie, nie dołuje mnie, a pomaga radzić sobie z lękiem i stresem. Bo wiem, że można jeszcze walczyć, że można dalej podchodzić do transferów. Spróbuj może właśnie widzieć to pozytywnie, że nie zdołujesz się ewentualnym niepowodzeniem, tylko przeciwnie, wiesz i planujesz już jak dalej będziesz walczyć! To nie oznaka słabości tylko siły moim zdaniem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igreczku moja siostra jest 2 lata starsza ode mnie a meza ma w moim wieku. Slub bralysmy w tym samym roku w odstepie zaledwie 1 miesiaca :) Oni zrobili sobie prezent na 2 rocznice slubu, ktora mieli w maju, my niestety bedziemy swietowac w tym roku jeszcze w dwojeczke. W Twoje mozliwosci nawet nie watpie, dlatego tez tu wyslalam prosbe o pomoc bo wiem ze Ty i inne dziewczyny mi pomozecie :) Znalazlam kilka ofert na gumtree ale jeszce nie dzwonilam poza tym wolalabym cos poleconego bo nie chce trafic na jakiegos oszołoma bo wolabym sie nie stresowac podczas stymulki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki Igrek,Janko, bafiorek już niedługo Wam zostało to testowania Paris oby beta była wysoka. rudzia, blisko mnie są takie mieszkania, które można wynająć na kilka dni, moja córcia niedaleko chodzi do przedszkola i widzę że dużo osób korzysta. Do Novum to około 30 minut. Poniżej przesyłam link. http://www.apartamenty-magnolie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki maggi34 ładne te apartamenty ale cena 200 zł za noc to nie na moja kieszen niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane:) Papris z całych siła trzymam kciuki za wysoką betę!!! Michaline u mnie to 9 tydzień:) Mój M dzisiaj rano jak wychodził do pracy złożył mi życzenia w imieniu naszych bąbli na dzień matki hihi:) A i życzę wszystkim miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) witam nowe dziewczyny. Michaline - ja tak jak Ty mam wizyte w czwartek. Trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze i zebyscie poznali plec. Bylam w Swiat dziecka w al. krakowskiej ale nie mieli ani jednego wozka dla blizniakow. Pan powiedzial nam ze zamowic u nich mozna ale zobaczyc wczesniej to slabo. czuje sie coraz lepiej, mam wiecej sily i checi do robienia czegokolwiek. Zrobilam juz wszystkie badania ktore zlecil dr Z.Morfologia, tsh, ft4, ft3, VDRL, Glukoza, anty HBs jest ok, tylko mocz jak zwykle slabo. Igrek, janko jak Wasze samopoczucie? Trzymam kciuki. malwi, julciaaa - jak u Was? Mecza Was mdlosci? Milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Maggi, czekam juz z utesknieniem momentu testowania :) 200 zł za noc to rzeczywiście niemało i trudno tak tydzień posiedzieć, kurcze... Malwi, ale słodko dostać takie zyczenia, cudnie :) M stanął na wysokości zadania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia ja mam nadal mdłości , ale na szczęście nie codziennie. Wczoraj np czułam się bardzo źle , a dzisiaj jest lepiej tylko brzuch pobolewa lub kuje. Wszystko do zniesienia. Też czekam już dnia żeby poczuć się lepiej i mieć więcej siły. Oczywiście trzymam kciuki za wizytę twoją i Michaline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sobie wyobrazilam jak nasze mamuski od blizniakow w tym dniu otrzymuja od swoich szkrabow własnorecznie zrobione laurki :) Zreszta wszystkie mamuski od swoich pociech :) No przeurocze to musi byc :) Jeszcze raz wszystkiego dobrego Mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - super, ja też bym chciała dostać takie życzenia.:)Sama sobie je złożyłam ! hehe Zuzia - jajniki już mnie mniej pobolewają, za to brzuch jak na @,fajfrocli coraz mnie i na wkładce już malutko plamienia. Julciaaa miała rację, że przejdzie. Coraz bardziej się boję.:/ Rudzia - pytałam mojej koleżanki i kolegi na gg-napisałam Im wiadomość o tych noclegach.Napiszę e-maila bratu.Będziemy szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia a przytyłaś już coś? Michaline , a jak tam u ciebie brzuszek ? Gdzie zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślałam, ze 200 to sporo, ale zupełnie nie orietnuje się jakie są ceny w Warszawie, jak coś mi jeszcze wpadnie to dam znać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×