Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

maiałam wizyty najpierw co 4 a potem to już co 2 bo się strasznie bałam i lekarz też chciał miec pewność, że nie przegapimy niczego.Ten wózek co pokazałas wydaje się fajny,może znajdziesz gdzieś w necie opinie użytkowniczek to zawsze trochę Ci pomoże w wyborze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moje badania genetyczne wyszły do du.....py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - to znaczy ? Opisuj nam to wszystko.Co lekarze mówią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu stwierdzono umnie nieprawidłowy kariotyp żeński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje sznase na ciąże marne , byłam na konsultacji u profesora genetyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do tego mam jeszcze niedoczyność tarczycy i możliwie , że Hashimoto , a to równierz duzo znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato , ale przecież byłaś już w ciąży , to chyba takie marne nie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - profesor powiedział , że będe mniuała cały czas poronienia lub dziecko urodzi się chore .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato kochana a co Ci dr powiedziała? Dziewczyny zawiodłam sie na novum.... tzn 7 czerwca nie pracuja więc nie da sie zrobić IUI dr zaproponowała 6 lub 8 czerwiec, 8 odpada bo za późno a 6 nie napawa mnie optymizmem, czuję się pozostawiona sama sobie może wyolbrzymiam, ale skoro w katowicach nie zostawiają swoich pacjentów bez względu na dzień więc myślałam że tutaj też myliłam się... No trudno podejdziemy w lipcu najwyżej zrobie sobie badanie rezonansem 8 czerwca bo już miałam mieć w marcu ale była IUI i dr zabroniła robić więc przełożyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi -to samo miałam Lato wkleić.:P hehe Lato-Hashimoto się nie przejmuj--to pryszcz.Zuzia ma,chyba Malwi,nie wiem jak Lena2005.I zaszły. Malwi - mi się wydaje,że tu nie jest problem z zagnieżdżeniem,ale z prawidłową budową zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi to ,że ja za perwszym razem zaszłam w ciąże to nic nieznaczy dlatego ,że mniałam poronienie . Poprostu mam w tych chomosonach z jednego jest duzo oderwane , a do drugiego duzo dane , a tak nie powinno być . Bo dziecko , może dostać albo za duzo chromosonów albo ich będzie brakowało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źel przeczytałam o Michaline mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek , tylko umnie problem z genami jeszcze jest , a to jest dziedziczne i żadnym lekiem nie można tego zlikwidować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - no to niech Ci dr da większe dawki leków, alby szybciej pęcherzyki dojrzały i wtedy podejdziesz wcześniej ? Zapytaj o to/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato -zapytaj dr o to: Bo może nie czytałaś z linka wiadomości,co Michaline Ci wysłała W takiej sytuacji rozwiązania sa dwa jedno IVF z PGD i oceną przedimplentacyjną zardoków i wybraniem zarodków które maja kariotyp zrónoważony ( jest to metoda ekperymentalna ciagle ) na swiecie urodziło się kilkaset dzieci po tego typu praktyce ale jest to rozwiązanie jak najbardziej realne , Inne rozwopcjiiazanie to komórka dawczyni metoda o wyzszej skuteczności ale jest to forma póładopcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato z tego co wkleiła Michaline z boćka to są 2 rozwiązania , więc jest jeszcze szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena tak byłam u dr O , duzo mnie podniosła na duchu . Jesli chodzi o moją dr , to naprawde mi dużo wsparcia dodała . Jedynym moim wyjściem jest komórka zdrowej dawczyni . Bo i moe swoje wyprodukować , ale niewiadomo czy te komórki nie będą zawierały tych złych chromosonów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - ja uważam, że to jest ogromny błąd lekarzy, że nie zrobiono Lato tego badania wcześniej ! Może by uniknęła tyle nieprzyjemności teraz i wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek powiedziała mojemu M że mam brać 1 tab CLO napewno mi więcej nie da bo się będzie bać przestymulowania skoro w maju zaczynaliśmy 1/2 tab. jestem rozżalona wiem, że głupio tak pisać jak Lato jest teraz tak ciężko ale przykro mi jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - tak mi powiedział profesor , że wydzi jedyne wyjście z komórką dawczyni . Igrek -w Novum takich badań nieprzeprowadzają na zarodkach .Jedyna klinika jaka specjalizuje się w takim badaniu jest invikta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek masz świętą rację powinni najpierw robić takie badania. A tu człowiek się stresuje ponosi ogromne koszta i na koniec po tylu nieudanych próbach dowiaduje się , ze i tak marne szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato czyli szansa jest tylko wiem, że nie tego się spodziewałaś musisz to na spokojnie z M przeanalizować, ale tak jak igrek mówi to duży bład że to badanie nie zostało wcześniej wykonane bo nie musiałabyś przechodzić tych ciężkich chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato to może zmień na invicte jeśli tam będą ci w stanie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - trzeba być dobrej myśli.:P Zobaczysz na monitoringu,jak się będą rozwijać pęcherzyki i może podejdziesz wcześniej i nic nie stracicie ! Musisz być optymistką i wierzyć,że będzie dobrze.:D Ja w to głęboko wierzę i będę się modlić za Was.;-))Który dzisiaj masz dc. ? Może da radę dać Ci wcześniej zastrzyki na pęknięcie.Nie wszystko musi być książkowo.Widzisz @ nie dostałaś w terminie i może to jest jednak jakiś znak...dobry oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek mi dr wyjaśniła ,że one wczesnie niezlecaja badań genetycznych dopiero , jak jest poronienie lub kilka nieudanych transferów . wiesz mi jak moja dr , zobaczyła moje wynyki to ręcę rozłożyła .A ja poczułam się taka samotna , a w secu mniałam samą pustke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×