Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Cześć dziewczyny ! Janko - a u mnie dzisiaj nawet ładnie, nie za zimno i słoneczko mocno świeci.:P Jak Ty się dziś czujesz Kochana ? Ja zupełnie nic nie czuję.Zwiększyłam od wczoraj znowu Fraxi na 0,4 i nie ma odpukać nic ani żadnych plamień ani krwawień, więc za pewne od Acardu to było jednak tak, jak dr mi mówił !!! Wczoraj trochę mnie zabolał brzuch od czasu do czasu-zakuł raczej i tyle.Schylać się za bardzo nie mogę, bo go czuję i tyle, więc zupełnie nic. Michaline - a jak u Was ? Wszystko dobrze ?? Monka - jak Ty się czujesz Kochanie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się dowiedziałam, że moja koleżanka urodziła 11.09 2 dziecko-jakie to wszystko jest niesprawiedliwe.:/Ona zaszła, nie planując, a inni...szkoda gadać po prostu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Brakuje mi trochę słońca . Jestem w siostry i czekam jak zbawienia ,żeby wreszcie przyjechał jej M . Siedzimy sobie i nudzimy się , była u siostry sąsiadka na kawie . Powiem ,że super dziewczyna.Z jednej strony dobrze,że się ma taka osobę po sąsiedzku . igrek - smutne to i przykre , kiedy słyszysz , że któraś koleżanka nie planowała dziecka . To jak słyszysz tego typu teksty , to aż nie dobrze się robi . Trzymaj się kochana głęboko wierzę , że i na nas przyjdzie kolej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam lato taką nadzieję i wierzę w to.;p Michaline - kiedy Twoja koleżanka będzie w Ugotowanych ? Bo właśnie oglądam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, dzięki. Jak narazie wszystko ok.. Moja przyjaciółka bedziemy jutrzejrzych Ugotowanych.. Polecam! Ogladajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia, lato - dziękuję za informacje o hsg.Najbardziej pasowałoby mi gdybym mogła zrobić to badanie w mswia bo mam najbliżej ale bardzo poważnie zastanawiam się nad karową - to jednak szpital położniczy.W poniedziałek podzwonię i dowiem się szczegółów. lato-mi też zawsze w taką porę roku brakuje słońca i ciepła bo należę raczej do ciepłolubnych.Mam nadzieję,że będzie jeszcze kilka ciepłych, słonecznych dni tak na pożegnanie lata :) Wierzę,że to wszystko jest dla ciebie trudne ale jestem pewna,że dasz sobie radę - mam wrażenie,że jesteś mądrą, poukładaną kobietą.Trzymaj się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim ! Bauli , no właśnie , musisz Ty podjąć decyzje w jakim szpitalu robić hsg . Ja byłam w mswia , i powiem , że mam wspomnienia kiepskawe . A co do karowej , to wszyscy sobie chwalą . Mojego M siostra ma zamiar tam właśnie rodzić . Ja jakby była w ciąży , to również bym tam rodziła . Dziewczyny które były tam na różnych zabiegach , to sobie chwalą . Bauli , ja również jestem osobą ciepłolubną , mi upał nie przeszkadza . Kiedyś jak byliśmy ze znajomymi w Egipcie , to wszyscy narzekali na upał , a ja nie . A poza tym mam Hashimoto , a przy tej chorobie temperatura organizmu jest sporo obniżona . Więc mi zawsze w chłodniejsze dni jest zimno . Także myślę , że jeszcze będą ciepłe i słoneczne dni . Mam nadzieje ,że wybierzesz odpowiedni dla Ciebie szpital . Dziękuję kochana za ciepłe słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Jednak nie obylo sie bez szpitala. Okazalo sie ze te bole sa od nerek. Na szczescie z dziecmi w porzadku waza 750 i 800 g. Jutro mam miec konsultacje urologiczna i zdecyduja co dalej. Pozdrawiam was wszystkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi , przykro , że nie obyło się bez szpitala . Najważniejsze , że z maluszkami jest wszystko ok . Mam nadzieje , że wizyta u urologa przyniesie pozytywnie efekty . Trzymam mocno kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Malwi - bardzo mi jest przykro z tego powodu, że jednak nie obyło się bez szpitala.:/Dobrze, że chociaż z dzieciakami jest wszystko dobrze.;)Trzymaj się jakoś Kochana.:-)) A ja już normalnie chodzę i siedzę, no bo nic nie czuję i nic mnie nie boli.Chociaż nie ma chyba prawa mnie boleć brzuch przy No Spach 3 x 1. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś , jestem już dzisiaj w domku i podaję przepis . Ogórki w zalewie "Curry" (4kg) 2 litry wody 2 szklanki octu 3 płaskie łyżki soli Zagotować 3 szklanki cukru 4 płaskie łyżeczki curry , gorczyca , zielony koper, zielony seler , cebule . Ogórki obrać ze skórki i pokroić na ćwiartki Na spód słoika wkładam plaster cebuli , gałązkę selera , gałązkę kopru, 10 ziaren gorczycy .Zalewamy zalewą i wekujemy 4 -5 minut . Zalewy wystarczy na 10 słoików 0,5 litra . Ogórki po żydowsku Ogórki +seler +pietruszka +marchew+cebula+koper+gorczyca+ziele angielskie . Zalewa: 2,5 szklanki wody 0,5 szklanki octu 3/4 szklanki cukru 1 łyżka soli Zalewamy zalewą i wekujemy 4-5 minut . ewuś , te w carry , to mi bardziej smakują , a te po żydowsku mojemu M. Ale jedne i drugie są super , w razie pytań, pisz . Leć po ogórki bo już praktycznie ostatni dzwonek . Życzę udanych ogóreczków , na pewno Ci wyjdą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś , sorki , nie dopisałam ,do tych po żydowsku to jeszcze trzeba czosnek. Ja dodawałam tak na oko , na litrowy słoik 2 średnie ząbki lub 1 duży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi przykro mi mam nadzieję że dobrze sie Tobą zajmą i szybko wrócisz do domu michaline ogladałam ugotowanych rozumiem że Twoja przyjaciółka to Kasia jeśli tak super ładna i zgrabna dziewczyna jestem pod wrażeniem bardzo oryginalna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - ja też skopiowałam te przepisiki.;D Lena - Ja też oglądałam ten program, a potem Smerfy na HBO.;-)Co tam u Ciebie Kochaniutka słychać ? Mało się ostatnio odzywasz do nas tutaj na tym forum.:-)Rzeczywiście bardzo ładna i zgrabna dziewczyna, a ten facet, co wygrał, chyba tak specjalnie mało punktów wszystkim dawał.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek , niema sprawy . Co tam u Ciebie ? A ja nie oglądałam tego programu , ponieważ byliśmy u naszych znajomych i myślałam , że wcześniej przyjadę . Ale tak się towarzystwo rozkręciło się , że przyjechaliśmy przed 21 . Oglądam "Kogel- mogel "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek nie piszę za dużo ale czytam Was na razie u mnie spokojnie nic sie nie dzieję, co do gościa z ugotowanych mam takie samo wrażenie że specjalnie dawał mało punktów żeby zwiększyć swoje szanse na wygraną, a Ty testujesz jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pożyczyłam prostownicę i wczoraj wyprostowałam włosy mój M stwierdził że bardzo mu się w tym wydaniu podobam w związku z tym chce mi kupić prostownicę choć jak mu powiedziałam ile kosztuje profesjonalna to mina mu sie pogorszyła heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaline widzę ze u Ciebie na blogu jest też ikonka z blogiem dzisiejszej uczestniczki ugotowanych:)tak mi sie z reszta coś kojarzyło jak odwiedzałam Twoją stronkę super tatuś buciki kupił ah w sumie wszystkie ubranka i rzeczy dla takich maleństw są przepiekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek w takim razie moccccccccccccno trzymam kciuki we wtorek mam 12 h w pracy ale myślami będę z Tobą!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Nie odzwyałam się, ponieważ byłam przez weekend poza domem. Igrek trzymam kciuki za dzisiejszą betę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& a czuję się zmęczona, a pozatym ok Malwi, mam nadzieję że z nerkami jak najszybciej b edzie dobrze, najważniejsze, iż z Chłopakami wszysko dobrze :) Bauli ja mialam hsg na karowej i było ok. Max do 10-13 dc powinno się odbyć badanie, potrzebny jest ważny posiew i w tym cyklu w którym jest badanie nie można uprawiać sexu, oczywiście po już tak :) Dziś będę dzwoniła na kosultację i zobaczę co powie dr Z. Dziewczyny jestem od dnia punkcji na zwolnieniu lekarskim, ile powinnam zrobić przerwy żeby przejść na zwolnienie ciążowe i czy orientujecie się czy okres tamtego zwolnienie będzie się wliczał do okresu zasiłkowego związanego z ciązą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek jak samopoczucie?Masz nerwa czy jesteś podekscytowana?Mam dobre przeczucie:) Michaline ja meble i łóżeczko miałam złozone wcześniej właśnie po to aby wywietrzały. Rzeczywiście zapach nowych mebli jest dość intensywny więc do roboty. A nianie masz już upatrzoną? Nie wiem ile chcesz wydać kasy ale jeśli nie masz ograniczeń to ja ci polecam firmy luvion grand elite. Jest droga ale rewelacyjna. Ja testowałam kilka niań i żadna nie miała takiej jakości odbioru. Stwierdziłam, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo dziecka nie będę oszczędzać pieniędzy. Spokojnie wychodziłam z pokoju jak mała zasypiała.Ale to taka luźna sugestia absolutnie żadna ukryta forma reklamy:) Monka teraz mam taki zwariowany miesiąc ale jak już się skończy i nic nie wypadnie po drodze to pod koniec roku a w styczniu to już najpóźniej. Już się nie mogę doczekać :) Bardzo bym chciała, żeby z tych 6 śnieżynek chociaż jedna jeszcze z nami została.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - moim zdaniem nie bedzie bo to od dnia punkcji masz na zwykłe chorobowe płatne 80% a jak zaniesiesz wyniki bety to powinni Ci juz na ciąze wypisac zwolnienie malwi - trzymajcie sie Kochani, mam nadzieje ze szybko Ci wszpitalu wyeliminuja przyczyne tych bóli i wyjdziecie w trójeczkę do domku🌼 igrek - to czekamy do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka tamto zwolnienie liczy się inaczej bo kod choroby masz wpisany inny. Zwolnienie ciążowe jest w 100% płatne, to normalne chyba w 80%.W momencie w którym przedstawisz pracodawcy zaświadczenie lekarskie i lekarz zacznie ci wystawiać zwolnienia już ciążowe będziesz miała płatna 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - Kciuki zaciskam za wysoką betę !!! Michaline - ja meble i łóżeczko rozłożyłam pod koniec września a termin porodu miałam na początek listopada. Tak jak mena uważam że trzeba dać im wywietrzeć bo zapach takich nowych mebelków nie jest zbyt przyjemny, a trochę czasu trzeba żeby przestały one "pachnieć " Mena - super że już niedługo jedziesz po swoje kruszynki nawet trochę Ci zazdroszczę (ale oczywiście tak pozytywnie). Ja na razie nie mogę sobie jeszcze na to pozwolić, ale może za jakieś 2 latka i mi będzie dane wrócić po moje maluchy i mam nadzieję że też chociaż jeszcze jeden zechce z nami zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×