Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Lato, :-******** kochana Ty jestes jak nie wiem co:-) U nas dobrze, zreszta wiesz, bo widze, ze czytasz bloga i bardzo sie cieszę z tego powodu. Milka to żywe srebro, jest wszędzie.... Dziewczyny zagladam niemal codziennie i trzymam za Was mocno kciuki... Każda nowa ciaza cieszy ogromnie... Buziaki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny jestem 4 dzień po transferze i jeszcze 2 tygodnie przed okresem, bolą mnie piersi i są strasznie nabrzmiałe,no i czasami brzuch mnie boli i kuje, czy miałyście podobnie czy to już oznaki @. Pozdrawiam MoniśOsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam tak samo. Udało się i jestem w ciąży. Odpoczywaj i myśl pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, wierzę ogromnie w powodzenie, mam pytanie czy nie zaszkodzą mi spacery, bo nie wiem czy mam cały czas leżeć, czy po prostu chodzi o to żeby się fizycznie nie przemęczać. Pozdr MoniśOsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny , że odezwaliście ( bardzo mi miło ) Karina - no właśnie u mnie to tak jest z tymi bólami głowy , że jak jest dobra pogoda , to i tak boli . Byłam u dr skierował mnie do Nerwologa i przepisał mi leki , wiesz martwię się , jak to będzie z moim plonowaniem . Staram się nie denerwować się i td , ale wiesz jak to jest ciężko w dzisiejszych czasach . Jak tam malutka zaczyna swoje pierwsze postępy w chodzeniu ? Agniren , no to fajnie , że maleństwa rosną u Ciebie jak na drożdżach . A co to będzie za operacja kolana u Twojego M ? Pytam , bo mój miał lękotkę usuwaną w styczniu 2013 r . Nie martw się na zapas tym paleniem , może wszystko jakoś ułoży się po Twojej myśli . Ja mam ten sam problem w zimę ,nie wiem jak u ciebie , bo ja mam piec na ekogroszek , chociaż przez 3 lata paliliśmy pestką od wiśni . Zasypujemy raz na 2-3 dni . Michaline - fajnie , że masz blog o Miluni . Lubię tak zaglądać i podziwiać śliczną dziewczynkę . MoniśOsz - to są dobre oznaki , nie martw się odpoczywaj i spaceruj . Trzymam mocno kciuki za ciebie i pozostałych dziewczyn :) Sylwia , co tam u ciebie ? wyjaśniło się coś ? Pozdrawiam wszystkich dziewczyn i dziękuję starej ekipie , że pomimo obowiązków ( jakie jest macierzyństwo ) napisali kilka słów . Dziękuję Wam Kochane bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DandM
hej dziewczyny, dzisiaj byla ostatnia wizyta stymulacji , pol godziny temu wzielam pregnyl na wyzwolenie( koszt 26 zl)i w sobote mam punkcje... dzis sie okazalo ze jajeczek najprawdopodobniej bedzie sporo i lekarz zapytal sie czy nie zechcialabym byc dawca, mysza158 jesli jestes zainteresowana to napisz do mnie na maila :d.m.bialas@gmail.com, Monisia zobaczysz,że bedzie dobrze a twoje skarby zostana z Toba...ja trzymam za nas wszystkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
DandM-ktory masz dzien cyklu?ja prawdopodobnie w sobote zastrzyk a w pobiedzialek pobranie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DandM
ide protokolem dlugim i dzisiaj jest moj 18 dzien cyklu, ale to nie mialo znaczenia a raczej dojzalosc jajeczek na zakonczenie stymulacji i poziom hormonow, widze ,ze jestesmy na podobnym etapie i Monika jeszcze, no moze troszke nas wyprzedza :) zastanawialam sie co napisac Tobie Kotus,ale zabraklo mi slow... wspolczuje Ci z calego serca i wierze,że wystarczy Ci sil do dalszej walki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
DandM-ja tez ide dlugim protokolem dzis mam 19 dzien cyklu. To Twoje 1 podejscie?Moje tak. Dzis jeszcze Nas przestraszyli mowiac ze byc moze maz bedzie mial biopsje w dniu mojej punkcji. A moj M mial juz biopsje rok temu. Twierdza ze np.moga tam nic nie znalezc. Po M biopsji mielismy info ze wszystko ok sa r***liwe plemniki a dzis info ze wcale do konca nie jest super:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No troszeczkę wyprzedziłam, ja już w oczekiwaniu na dobre wieści, dziewczyny to jest nasz czas:-) pozdr MoniśOsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
Miejmy nadzieje ze to jest nasz czas:)ja mialam dzis 11,12,13 takie podawal parametry wielkosci jajeczek i ze szybko rosna mi hormony-czy to dobrze.... Odstawil mi gonal do soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DandM
ja dzisiaj mialam kilka po 16, 17 14 i wysoki poziom hormonow jezeli nie przestanie roznac to transfer w przyszlym miesiacu, dzisiaj zaczela sie tendencja znizkowa wiec istnieje jeszcze szansa na ten cykl. to jest moje pierwsze podejscie. nastawienie nadal mam pozytywne... :) gość84 macie male przeszkody ale to nie znaczy,ze final nie bedzie szczesliwy, ja wierze ze to jest nasz czas, wiec badzmy dobrej mysli... ja tez bylam dzisiaj na wizycie, do jakiego lekarza chodzicie, Monisia kto Ci robil biopsje a kto transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biopsji nie miałam a transfer dr Sowińska, przyjemna kobieta.pozdr MoniśOsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
Ja jesli chodzi o stymulacje to zostalam zapisana do dr Lewandowskiego-wczesniej chodzilam do dr Taszyckiej. DandM-jak dostalas ten zastrzyk to bierzesz nadal zastrzyki standardowo jak wczesniej?ja tez jestem dobrej mysli .Powodzenia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DandM
Monis nie biopsje tylko punkcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DandM
Gosc84 wczoraj ostatni raz bralam rano zastrzyki, po poludniu ostatnia wizyta stymulacyjna i wieczorem pregnyl na uwolnienie... dzisiaj juz zadnych zastrzykow nie biore , jedynie akard i kwas foliowy... ja tez jestem u DR. Lewandowskiego,a na ktora wczoraj mialas wizyte, moze sie widzialysmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
Mialam na 14.40 ale byla wczesniej i przyjal mnie po 14. O ktorej masz punkcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DandM
jutro o 8.00, musze byc 15 min wczesniej,juz nie moge sie doczekac zeby wiedziec ile bedzie zarodkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Czy ja dobrze rozumiem, że jeśli hormony nie zaczną spadać to transfer będzie za miesiąc. Mi też rosną podobno szybko....Będę trzymać kciuki. jutro też będę w Novum na ostatniej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DandM
dobrze rozumiesz, podobno ciaze i z wiekszym poziomem hormonow sie udaja ale jednak mniejsze szanse, i dr.powiedzial mi wczoraj cos takiego zeby mnie nie obciazyc za mocno bo moglabym wyladawac w szpitalu i na razie nie wie jeszcze co ze mna zrobi, pewnie beda mi jew jeszcfze badac, kazal pic duzo wody zeby je wyplukiwac, a o ktorej masz wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DandM
ale w takich przypadkach jak moj , szybciej zachodzi sie z mrozakow, to ze rosna nie oznacza jeszcze nic ja mam ok 12000 ale nie wiem czego, a nie powinno przekraczac 10000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
12.50 wizyta i godzina wcześniej badanie hormonów. Mi też powiedział, że mam dużo pić. Ja mam jeszcze przekrwioną śluzówkę co na przyszłość może być złe ale na razie mam się tym nie przejmować. Może się jutro spotkamy bo Ty po zabiegu pewnie kilka godzin będziesz w klinice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DandM
Gosc84 , a ile masz lat , bo ja 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DandM
bardzo chetnie, to moj mail: d.m.biala@gmail.com , napisz do mnie na priv to podam Ci moj numer tel.i bedziemy mogly sie spotkac, bo inaczej trudno bedzie sie znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DandM
blad w mailu. d.m.bialas@gmail.com-ten jest wlasciwy, to jestesmy w podobnym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
DandM - napisałam do Ciebie maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DandM
a ja odpisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DandM nie wiem kto mi robił punkcję.pozdr MoniśOsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DandM
Monis, a jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×