Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość gosc84
Czesc E:)ja miala punkcje tydzien temu.nie masz sie czego bac, po punkcji kilka dni boli podbrzusze ale wszystko do przezycia. Ja mialam 13 pobranych komorek wiec ten bol moze byc wiekszy w zaleznosci od pobranych komorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj E! Widzę że sprawa wygląda u nas podobnie... Trzymam kciuki. Ja już biorę tabletki, transfer pod koniec października. To też moje pierwsze.podejście, bo nie chcemy już czekać. Mam nadzieję że pierwsze i ostatnie. :-) W jakim jesteś wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Lillau. To prawda, jesteśmy w podobnej sytuacji. Mam 32 lata, więc jestem starsza, a jak wiadomo z każdym kolejnym rokiem zmniejszają się szansę na posiadanie potomstwa. Wierzę jednak, że in vitro okaże się skuteczne i 2013 rok zakończymy szczęśliwie. E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Moniś gratuluje i trzymam kciki za spokojne 9 miesięcy.BUBU ja sie zawiesiłam nie wiem co mam dalej robic ,byłam na wizycie u dubrawskiego zostawiłam częs swoich badań przejrzał je i zlecił kolejne ale ja nie wiem czy mam je robić jestem chyba załamana straciłam wiare że może mi sie cokolwiek udać ,a odnośnie imunologa to nie wiem którego polecić zaliczyłam już trzech i nadal nic nie wiem .Pozdrawiam iżyczę siły do dalszej walki pomimo że ja ją straciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Kotek - ty sobie nawet nie żartuj z tym odpuszczeniem sobie!Bierzemy się do roboty kobieto.Zobaczysz,że niedługo nasza kolej i pamiętaj - jak nie z naszą komóreczką to z inną się uda.Tyle już walczymy,że nie ma co odpuszczać.Odpuścimy jeśli już ta ostatnia deska ratunku zawiedzie,a tymczasem mocno ściskam za Ciebie kciuki.Pamiętasz - obie byłyśmy już w ciąży więc zajdziemy jeszcze,ja mocno w to wierzę...Potowarzysz mi proszę w tej wędrówce,bo na jej końcu czeka na nas nagroda:)Co do tej immunologii to w sumie nie wiem czy to nie rozwiązanie dla tych, którzy zachodzą,ale nie mogą utrzymać.Ja sama nie zachodzę w ciążę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsunn
Witajcie dziewczyny:) Jestem na tym forum 1-szy raz. Kotek1975 przeczytalam Twoj post, mam podobna sytuacje, jesli chodzi o immunologow. Dzis bylam na wizycie u dr D pierwszy raz. Rowniez zlecil mi badania (koszt 5 tys) i tez nie wiem, co robic, mimo, ze wiedzialam, ze on zleca tego typu badania. Wczesniej leczylam sie u prof M z Lodzi. Kotek, czy u Ciebie wiadomo, co jest przyczyna niepowodzen? Czy zamierzasz robic te badania? Ja sie zastanawiam, jesli je zrobie, to potem albo wlewy albo szczepienia i kolejna kasa, ale jesli dzieki temu moze sie udac.Pewnie sie zdecyduje... B_ubu, immunologia wplywa tez na brakciazy, bo albo utrudnia zagniezdzenie zarodka, gdy wyniki sa zle albo powoduje obumarcie zarodka zaraz po zagniezdzeniu, gdy jeszcze nie wylapuje sie bety, na kazdym etapie moze dzialac niestety ta immunologia... Dziewczyny, ja mam pytanie do Was odnosnie refundacji w Novum. Nie wiecie, jak dlugo tam trzeba czekac na program z refundacji, jesli teraz by sie zglosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monsunn
sylwia83, dziekuje za informacje:) no to kicha, dlugo trzeba czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Dziewczyny, jestem w trakcie stymulacji i wszystko wskazuje na to że będę miała sporo jajeczek, potrzebuję tylko 4, co zrobić z resztą? Zamrozić? Odsprzedać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
nie wiem na czym mogloby polegac odsprzedanie....Ja mialam 13 a zgodnie z refundacja mogli dla mnie przeznaczyc tylko 6 wiec reszte oddalam dla Kogos kto ma malo badz wogole:(. W zamian za to moglam np. miec doktora L przy transferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DandM
dziewczyny czy Wy tez tak mialyscie? dzisiaj jest 6 dpt 5-cio dniowej blastusi i pojawiło sie bladorozowe malutkie plamienie, jestem przerazona :( pol nocy dzisiaj nie moglam spac, bolalo mnie podbrzusze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DandM
gosc777 a czemu potrzebne Ci sa tylko cztery komorki jesli mozna wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez myślimy o oddaniu zarodków (zarodków, nie komórek). Chcemy zapłodnić wszystkie komórki, żeby zwiększyć szanse, niewykorzystane zamrozić, wykorzystać w przyszłości, za 2 lata może więcej, a jeśli jeszcze coś zostanie to oddać potrzebującym. Zastanawiam się tylko czy jeśli ja oddaję zarodki, to czy ktoś inny otrzymuje je za darmo? Mam nadzieję, że tak, ewentualnie pokrywa koszty jakie Novum poniosło na mrożenie i przechowywanie tych zarodków... Wiecie coś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
gosc84- mam pytanie czy miałaś punkcję w poniedziałek 9.09.13 i czy jesteś blondynką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
Tak jestem blondynka?a Ty jak wygladasz. Domyslam sie ze mialysmy razem punkcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
ja jestem szatynką a o której miałaś punkcję bo wydaje mi się że się widziałyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
i punkcje robił ci dr. L ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
zamora. L-robil transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
To w takim razie nie ciebie widziałam bo ja byłam o 11,00 Mimo wszystko trzymam za Ciebie kciuki i za pozostałe dziewczyny. Poczytuję Was trochę i tak ni z gruszki włączyłam się do rozmowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
gosc84- a ty kiedy robisz test , bo ja jestem 4dpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84
mi powiedzieli po 14dniach. A jak sie czujesz?Lezysz?bo ja czuje sie dobrze poza malymi bolami podbrzusza i piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
Narazie leżę i wsłuch*ję się w swój organizm , też mnie bolą piersi i mam takie lekkie bule jak na @ i czasem zakłuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
bóle miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
bóle miało być jakiś błąd mi się wkradł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
DandM- wychodzi na to że ja miałam transfer 2 dni po tobie - jak samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
MoniśOsz- gratulacje wysokiej bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie, może trochę głupie pytanie... :) Czy leżenie 3 dni po transferze zwiększa szanse na zagnieżdżenie? W pracy mam taką sytuacje, że mogę wziąć sobie urlop... więc może to dobry pomysł? Głupio mi zapytać o to lekarza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
Lilau-zawsze jak poleżysz to nic ci się nie stanie , a możesz pomóc zależy jaka praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DandM
no coz czuje sie roznie, raz calkiem bezobjawowo po chwili boli bnie podbrzusze, a to piersi dokuczaja, to sporo sluzu wylatuje wraz z luteina, caly czas utrzymuje mi sie 37,5 i tak w kolko , psychicznie podobnie raz jestem w euforii i a za chwile dol,ze sie nie uda, myzle ze zfiksowalam do reszty :) no coz jeszcze kilka dni tak musze sama ze soba wytrzymac :) Monis napisz jak sie czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×