Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość gość
Nie wiecie czy korzystajac z rządowego programu invitro można zbadac zarodek przed podaniem do macicy pod wzgledem wad genetycznych tzw pgd oczywiscie dodakowonoplscajac z wlasnej kieszeni za taka diagnostykę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w piatek byłam na wizycie chyba nie będe mogła podejśc do transferu poniewaz mój jajanik jeden jest troche za duzy po stymulacji , mam zrobić testy owulacyjne i około 15-16 dnia cyklu mam się jeszcze doktor pokazać i wtedy będzie ostateczna decyzja.Ktos pytał czy przy refundacji mozna zrobić badanie zarodka pgd to chyba nie,bo nawet screthingu nie mozna zrobic,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie z innej beczki, pewnie wiekszość z Was wchodzi na strone Novum Ja też lubie tam zaglądać ale od dluższego czasu nie widzę zakładki "Warto Wiedzieć"tam pojawialy sie nowinki i ciekawostki dotyczące kliniki, nie wiecie czemu czy gdzie przeniesli te zakładkę ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Estroferm jak dlugo bralyscie ten hormon po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Nie odzywalam sie, bo w sumie nie mam po co, nie mam dobrych wieści :-( Miałam w piątek usg 36 dni po transferze i nie widać serduszka, nie widać wogole zarodka, jest prawdopodobnie tylko pusty pecherzyk ;-( Jeszcze dla pewności mam mieć powtórkę usg w piątek, ale szanse prawie żadne, ciaza sie nie rozwinęła prawidłowo ... A najgorsze, ze wyniki hormonów super, widać to żaden wyznacznik ... Pozdrawiam, odezwę sie, jak będę juz coś wiedzieć na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ollaluna. Przykro mi ze masz takie wiesci.. wiem co czujesz bo w zeszlym roku na wiosne przeszlm to samo - najpierw ogromne szczescie gdy test wyszedl pozytywny a pozniej.. okazalo sie ze to puste jajo plodowe.. co prawda zawsze jest nadzieja ze zarodek zacznie sie troche pozniej rozwijac i znam taki przypadek ze dziewczyna miala juz isc na zabieg wylyzeczkowania ale na szczescie przed tym zabiegiem robia usg i okazalo sie ze pojawil sie zarodek i bijace serduszko... wiec trzeba miec nadzieje. U mnie tez wieczna obawa co dalej, nie wiem czy pamietasz ale na pierwszym usg moj pecherzyk byl taki bardzo splaszczony, wrecz zapadniety i pani doktor stwierdzila ze szanse sa 50/50, do tego hcg nie za wysokie bo tylko ok. 3100 wiec te 10 ddni od tego badania do kolejnego w 36 dniu po transferze(zeszly piatek) to byly straszne nerwy, do tego praktcznie od 3 tyg non stop plamie. Nawet trafilam do szpitala na klka dni .. na szczescie widzialam juz bijace serduszko mojego malenstwa:-) wiec mam nadzieje ze jakos to sie szczesliwie dla nas ulozy - choc kazdy dzien to wielka niepewnosc i obawa co przyniesie nowy dzien. Poki co musze lezec plackiem w lozku.. a i to nie spowodowalo jeszcze zeby plamienie calkowicie ustalo.. Ale - trzeba miec nadzieje - czego i Tobie z calego serca zycze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc: Co do Estrofem - to dawowanie powinnas miec wpisane na wypisie po transferze. Ja bralam po transferze przez 14 dni 2x1, a potem przy dodatnim tescie ciazowym przez 7 dni 1x1 a potem sie odstawia. Przy negatywnym tescie odstawia sie od razu. Ale tak jak pisalam wczesniej zobacz co masz na wypisie po transferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czy jest tutaj ktoś kto jest zakwalifikowany do programu MZ ?? Jeśli tak to kiedy podpisywałyście umowę w klinice i czy wiecie kiedy w przybliżeniu zaczynacie stymulacje?? Pytam bo my podpisaliśmy umowe 23 lipca i kazano nam czekać na tel.z kliniki. Nic nie można na zaplanować tzn urlopu czy np. zmiana pracy bo nigdy nie wiadomo kiedy tel zadzwoni Jesli coś wiecie dajcie znac jak to u Was wygląda, Umwe podpisaliśmy w N...... kotek Co u Ciebie?? BeBe Zaglądasz tu jeszcze?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DandM
Cześć Dziewczyny, Monisia jetem z Toba myslami , teraz musisz duzo odpoczywac i jak naj mniej sie stresowac, wierze, ze Ci sie uda i niedlugo bedziesz oglądac serduszko na monitorze, trzymaj sie cieplutko... jesli chodzi o czas oczekiwania na celowana dawczynie bywa rozny , a czy jestes na liscie głownej? lekarz nie dal mi konkretnej informacji... Kotek jestes niezwykla kobietka, ktora zniesie naprawde wiele dla tego małego serduszka...bedzie dobrze, zobaczysz... ja nadal choduje moje jajeczka a punkcja przesuwa mi sie na piatek lub sobote, Monisia nie martw sie ta iloscia swoich komorek, ja mam w tej chwili podobno 7 wiec wynik podobny do Twojego, takze czekamy , wprawdzie na nieco innym etapie ... pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć ja 02.09 miałam transfer, widziałam swoje dzieciaczki, mam 2 w sobie i mamy tylko 1 mrozaczka, jestem pełna dobrych i pozytywnych myśli. Musi się udać i tego się trzymam. Wzięłam zwolnienie na 2 tygodnie, żeby się w pracy nie stresować, ale powiem szczerze, że już mnie wszystko boli od leżenia, ale najważniejsze są dzieciaczki, marzę żeby były bliźniaki to już bym więcej do novum nie wróciła, dziewczyny trzymam za siebie i za Was kciuki, żeby wszystko szło jak najlepiej :-) pozdr MoniśOsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Hej dziewczynki! Kotek - mam nadzieję,że wszystko się dobrze ułoży i jeszcze w tym cyklu podejdziesz do transferu.Czyżby Cię przestymulowali?Daj znać jaka jest ostateczna decyzja po wizycie.Już prawie rok mija odkąd obie byłyśmy w ciąży-ale ten czas biegnie jak szalony! Olaluna - życzę Ci wytrwałości,bo jest ci na pewno ciężko w obecnej sytuacji.Może jednak los okaże się dla Ciebie łaskawy i będzie wszystko dobrze,różnie się zdarza więc trzymam kciuki żeby jednak zarodek ruszył pełną parą i żebyś zobaczyła serduszko. Renia - ty też bidulko nieźle się stresowałaś!Plamienie to podobno norma w pierwszym trymestrze,lepiej jak go nie ma to wiadomo,ale odpoczywaj dużo,bo skoro serducho jest to musi być dobrze,a plamienie minie:) Sylwia83 - jasne,ze do Was zaglądam:)Oczywiście cierpliwie czekam na swoją kolej,bo jak wcześniej pisałam jestem w programie,ale dopiero na 2014:(Czy któraś z Was tez będzie miała stymulację w tym terminie?Chcę Ci powiedzieć,że mi panie w rejestracji kazały dzwonić pod koniec grudnia i pytać więc może Ty powinnaś sama do nich zadzwonić a nie czekać na tel. DandM - znoś te swoje jajeczka, oby jedno z nich było złote - tego Ci zyczę i czekam na dobre wieści.Pewnie w przyszłym tyg.będzie transfer i zaczniemy odliczanie:) MoniśOsz - ja tez marzę o bliźniakach,to by była niespodzianka:)Trzymaj się kochana,jesteśmy tu z Tobą i czekamy na pozytywny wynik. Dziewczyny czy to prawda,ze można dopłacić i zamrożą dodatkowo zarodki jeśli jest się w programie.Przeraza mnie to,ze trzeba przechodziż ta całą stymulację,a zapładniają tylko 6.Wolałabym zapłacic za resztę i zapłodnić ile się da:) Lato - przykro czytać,ze zdrówko Ci szwankuje.Dbaj o siebie,może zacznij uprawiać jakiś sport zeby produkować endorfinki i odprężyć organizm.Ty też już dużo przeszłaś i masz pewnie dosyc tego wszystkiego.Co ze stymulacją bądź transferem,planujesz coś niedługo?Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OFERTA dla studentów i uczniów:) Mozna dorobić do kieszonkowego, rejestracja wymaga tylko waznej legitymacji (poniewaz firma ma podpisana umowe na program europejski angazujący tylko studenów/ uczniów do 26 roku zycia) Zamiast skanu moze byc zdjecie zrobione nawet komórką :) inclick.pl/?pb=5c29a7162aefe22b91bf10ecc2f7d8ea wszystko jest proste, rejestracja nic nie kosztuje, mozna zrezygnowac bez zadnych kruczków jakie wszyscy znamy z opowieści :) na wstepie dostajemy punkty za darmo, później wykonujemy różne zadania tj. klikamy na głosowaniach, komentujemy, piszemy recenzje :) NIE MA TU KOKOSÓW i na pewno nie bedzie to pensja, ale przy 15 minutach dziennie mozna sobie dorobic, a 50zl na chodniku nie leży :) inclick.pl/?pb=5c29a7162aefe22b91bf10ecc2f7d8ea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DandM
sluchajcie Dziewczynki, czy ktoras z Was brala zastrzyki hcg po transferze, wczoraj w klinice poznalam taka dziewczyne, ktorej sie udalo juz drugi raz i mowi, ze to jej wlasnie pomoglo, wczesniej dwukrotnie sie nie udalo nie biorac tego hormonu... czy cos na ten temat wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DandM
Monisia, a czy nacinali Ci zarodki prze wlozeniem czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DandM raczej nie bo nic o tym nie mówili a myślę że gdyby coś takiego zrobili to by nam powiedzieli, MoniśOsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny b_ubu - ja również jestem w programie na 2014 r . Ja również mam dzwonić w grudniu ( tak mi powiedzieli ) Martwi , że może coś pójść nie tak . Dziękuję Ci Kochana za tak miłe i ciepłe słowa :) Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja chyba nie podejde do transferu w tym miesiącu,byłam dzisiaj na wizycie u dubrawskiego i chyba to nie był dobry pomysł jestem tak zdołowana ,zrobił mi taki wykład jakbym miała studiować medycyne ,rzucał cyferkami jednym słowem zrobił mi z mózgu wodę a ze mnie tak bezpłodną kobietę że nie wiem czy się podniosę .Olaluna bardzo mi przykro my wszystkie wiemy co czujesz,ale może jest jeszcze iskierka nadzieji . BUBU gdyby wtedy nam sie powiodło nasze skarby by już były na tym swiecie bysmy je tuliły i świata poza nimi nie widziały,życze ci aby czas oczekiwania do refundowanego zabiegu zleciał ci szybko i powodzenia.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek -kurczę jakie te lekarze są wykład dla Ciebie zrobił ? jakaś masakra ... życzę Tobie dużo spokoju i wytrwałości . Nie wiem co słychać u Igrek . Z tego co dziewczyny pisały to wszystko ok. Olaluna bardzo mi przykro doskonale wiem co czujesz , i życzę Ci wszystkiego dobrego :) MoniśOsz -fajnie gdyby były blizniaki , to jest też i moje marzenie . Trzymaj się kochana , i trzymam kciuki za pozytywny wynik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny igrek nie zagląda na forum, bo padły pod jej adresem nieprzyjemne komentarze i nie chce się denerwować. Wszystko u Niej i u dzidziusia dobrze. Może jak będzie chciała to odezwie się sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 84
Witam, Dziewczyny ile kosztuje zastrzyk tuż przed pobraniem? Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania ja dostałam zastrzyk Ovitrelle i jakies tabletki, zapłaciłam coś ok 150 zł,dziewczyny dziękuję za kciuki i za miłe słowa, dobrze że pogoda ładna to można w parku posiedzieć. Chciałabym już znać wynik ale jeszcze trochę. Pozdr MoniśOsz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cholera 6 dni po transferze transwer byl 15 dnia cyklu i byla to blastusia 5 dniowa obsypalo mnie kostkami tak jak zwykle przed@ a nawet ze zdwojona siłą Pewnie nie wrozy to nic dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
gość - dziękuje za odpowiedz. A transfer miałaś ile dni po pobraniu? Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W piątek 30 Sierpnia miałam punkcję a w poniedziałek 2 września transfer. I teraz 2 najdłuższe tygodnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina - dziękuję za info o Igrek , ciesze się że wszystko u niej i dzidziusia dobrze (to najważniejsze ) mam nadzieje , że odezwe się do Nas :) Jak masz okazję , to pozdrów ją ode mnie :) A co tam u ciebie słychać ? Julciaaa ,michaline , lena , malwi , agniren , zuzia , monka , moka , i pozostałe dziewczyny co u Was ? Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato Z tego co mi igrek pisała to czuje się dobrze, ale martwi się strasznie żeby wszystko było ok.. U nas Mała marudna, bo idą ząbki, ale ogólnie wszystko w porządku :) A Ty jak się czujesz, lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina , no właśnie tak to jest , że musisz jak każda mama przejść ten okres jaki jest ząbkowanie . Śliczna Twoja córeczka mogła spokojnie brać udział w jakieś reklamie ( nadaje się w 1000% ) powiem , że zazdroszczę Ci takiej piękności :) dużo dużo zdrówka życzę :) No tak wiesz igrek też dużo przeszła i ten strach o dzidziusia tak naprawdę jest do samego końca . Więc rozumiem ją doskonale i mocno trzymam kciuki :) U mnie raz dobrze a raz kiepskawo ze zdrowiem wszystko na tle nerwowym mam migrenowe bóle głowy i td , co bardzo jest uciążliwe . Mam nadzieje na po prawe , a jak będzie nie wiadomo . Pozdrawiam Was i buziaki dla pięknej dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato ja też mam migreny, szczególnie jak idzie deszcz, więc łączę się w bólu i masz rację uciążliwe to bardzo :/ dużo zdrówka Ci życzę i tego najcenniejszego o co tak walczysz :* a igrek poprosiłam żeby się odezwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Lato za pamięć. U nas wszystko dobrze, Staś kończy dziś 11 miesięcy a Oluś zacznie 18 tydzień. Samopoczucie nie poprawiło mi się więc już tak pewnie zostanie. Czeka mnie teraz ciężki czas bo mąż idzie na operacje kolana w październiku, a tu zaraz sezon grzewczy, więc wszystko będzie na mojej głowie. Pozdrawiamy serdecznie, Karina zaraz roczek obchodzicie :) Mała już chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×