Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Renuśka polecam Novum jak najbardziej, trafiliśmy tam we wrześniu, do dr Sowińskiej pierwsza wizyta wywiad i zlecona cała lista badań, kolejną wizytę mieliśmy pod koniec listopada ze wszystkimi wynikami i decyzja IN VITRO, 16 grudnia miałam transfer 2 zarodków, dzień przed sylwestrem radość ogromna beta pozytywna, czekamy na dwojaczki jestem w 16tc jak na razie tfu tfu tfu bez żadnych komplikacji normalnie rozwijająca się ciąża. pozdrawiam i życzę dużo sił i cierpliwości warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renuska-ja również jestem po udanym in vitro za 1 razem, obecnie 22tc blizniaczej, póki co...nie będę zapeszac. Anjaw-myślałam o Tobie, super, że się udało. Dr Sowinska ma więc dobrą reke :-) u mnie bedą dwie córeczki :-) Monis-jestem z Tobą i maluszkami. Lillalu-pewnie już masz za sobą transfer, bardzo Ci kibicuje. Dzidziekk, sylvia- ciężkie chwile za Wami, ale i ogrom siły jest w Was. Musicie walczyć, bo cel jest tego warty. Lenasz, gosc71, 84- oby do porodu, damy radę! E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Dzidek,Sylvia-bardzo mi przykro. Zycze Wam duzo wytrwalosci w dazeniu do celu. E-musimy dac rade:) Jednak nie dzwonilam do lekarza bo bole ustaly-wystarczylo tylko wiecej polezec i odpoczac. Gosc71-jak na wizycie? Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość71
Cześć Ania -z dzidzią wszystko ok szyjka ok na grzybicę dał mi Gynazol [ krem dopochwowy] na jedną aplikację. Usg za 2 tyg. genetyczne -trzecie , wizyta za kolejne 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Gosc71-a ile wazy Malenstwo?ja jestem ciekawa czy moj lekarz tez juz teraz bedzie chcial sie spotykac co dwa tygodnie. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 71
Ania -dr. powiedział że za 2 tyg. na usg mi powie ile waży mały .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny wiem , że walczycie o swoje marzenia i dobrze robicie , jednak te które straciły już nadzieje proszę rozważcie temat adopcji . we wtorek w expresie reporterów pokazywali ślicznego chłopca Adrianka , który w pogotowiu opiekuńczym czeka na mamę , jednak nikt się po niego nie zgłasza bo mały choruje na mukowiscydozę . To taki śliczny i inteligenty dzieciak . Modlę się ,żeby w końcu ktoś dał mu dużo miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monis jak się czujesz? Czy udało się zatrzymać skurcze? Jesteś nadal w szpitalu? Trzymamy mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga24
Witam Was serdecznie Jesteśmy z mężem po pierwszej wizycie w Novum u dr W. Dostaliśmy całą listę badań oraz mamy zgłosić się w pierwszej kolejności na HSG a następnie prawdopodobnie przygotowania do inseminacji. Zaczęliśmy pomalutku wykonywać badania ale niestety u nas w mieście większości badań nie robią. Wybieramy się więc z mężem w najbliższym czasie na badania do kliniki. Dziewczyny czy mogłybyście doradzić mi gdzie można jeszcze w Warszawie wykonać takie badania? Czy znajdzie się może gdzieś tańsze laboratorium na mieście? Szczerze powiedziawszy nie jestem nawet zorientowana w jakim celu mamy wykonywać niektóre badania oraz czy ich wyniki będą honorowane w klinice? Zostały nam do zrobienia jeszcze: wolny testosteron, AMH, anty TG, przeciwciała w kierunku różyczki IgG, test Friberga, przeciwciała anty-kardiolipinowe, Chlamydia trachomatis IgG, Chlamydia trachomatis IgM, anty HBc total oraz stopień czystości pochwy, posiew z kanału szyjki macicy i badanie w kierunku chlamydii. Zastanawiam się czy na naszym etapie musimy robić też: poziom białka w surowicy, transaminazy ASPAT+ALAT ? Dziewczyny a czy trzeba wykonywać badanie HIV Combo? Czy samo badanie z oznaczeniem HIV wystarczy im? Nie mam też pojęcia czym się różnią badania na: HBsAG, antyHCV, antyHBs i anty HBc total (tego ostatniego u nas nie wykonują) oraz czy trzeba wykonywać wszystkie czy wystarczy któreś z nich? Wszystkie te badania mieliśmy zaznaczone na karcie ale pan doktor podawał nam przy tym tyle informacji że mam jeden wielki mętlik Chciałabym przy kolejnej wizycie (już po hsg) zgłosić się z kompletem wyników ale nie chcę też wiadomo ze względu na koszty robić czegoś ponad. Bardzo proszę dziewczyny o pomoc i taką waszą już fachową poradę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja tez musiałam wykonywać wszystkie te badania i mąż również część z nich. A mało tego, te badania tzw infekcyjne są ważne 6 m-cy, a posiewy i stopien czystości pochwy jeszcze krócej, więc radzę robić wszystko w miarę możliwości w jednym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki "gość" za odpowiedź W sumie to się nawet ucieszyłam że doktor zlecił nam tyle badań bo mam nadzieję że wreszcie coś się wyjaśni. Obawiam się tylko że niektóre badania możemy wykonać np w nieodpowiednim czasie. Narazie nastawiłam się że musimy ich wykonać jak najwięcej i w następnym miesiącu liczę na hsg Dziewczyny czy jeszcze któraś mogłaby mi coś doradzić w sprawie badań? Podpowiedzcie też jaki jest koszt inseminacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga24
gość z 20:32 to kinga24 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renuśka
Ja juz o i wizycie, w planie histero, potem IUI, ale tylko jedna a potem wiadomo...ivf. odbiór kliniki raczej na plus. Ja jestem sceptyczna, to, że lekarz duzo i ładnie mówi, to nie znaczy, że ttak będzie. zobaczymy co czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renuśka
Kinga my byliśmy 27.03 też u dr W i też nie bardzo wiem jak mi wyjdzie z wykonaniem tych badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renuśka
i dziekuję dziewczyny za każdą opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Kinga24* Ostatnio w LuxMedzie pielęgniarka mi szepnela, ze jakbym robiła badania bezpośrednio w firmie Diagnostyka, to bym miala taniej, ale to juz było po fakcie ;-) i na szczescie tylko 1 badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I niestety wszystkie badania musza byc :-( Ja mam to szczescie, ze jestem szczurem korporacyjnym i mam LuxMed, ale tez nie wszystkie badania obejmuje abonament i muszę mieć skierowanie od lekarza z grupy LuxMed, wiec albo interniste albo ginekologa muszę bajerowac ... A i tak cześć muszę wyskakiwac z $ Ja tez zaczynałam od dr W. A teraz to juz z paroma miałam do czynienia i osobiście wybieram dr St. Choć i dr Sow.spoko, robiła mi pierwszy prawie udany transfer, pózniej jej nawet nie widziałam. No i dr Tasz. Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaluna77 niezalogowana
*Renia19* Jak tam, juz po? Trzymam kciuki, Tobie musi sie teraz udać :-) Jakoś tak najbardziej z Tobą czuje sie związana, bo w tym samym czasie 1 transfer miałyśmy no i wogole :-) Jestes z Wwy? Ja mieszkam 15 minut spacerkiem od kliniki cudów ;-) Tyle dziewczyn widziałam wczoraj rano ze sie tylko rozglądałam, czy czasami którejś z Was akurat tam nie ma :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga- koszt inseminacji 850 zł , a powiedz czy wyniki męża są dobre??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaluna77 niezalogowana
Cofnęłam sie na moje początki tutaj i sie prawie poryczalam, bo miałabym niedługo termin porodu :-( Ale pocieszam sie, ze równowaga musi byc w przyrodzie, moja przyjaciółka urodziła w czwartek zdrowego chłopca - u nich to było jak grom z jasnego nieba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenasz88
Olaluna 77 to może jesteśmy sasiadkami bo ja też mieszkam w pobliżu kliniki. Jakieś 10 min spacerkiem od. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaluna77 niezalogowana
*Lenasz, to jak zaciazymy bedziemy razem na spacerki z wózkami śmigać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaluna77 niezalogowana
Hehe, a Ty juz rodzisz niedługo, muszę Cie dogonić czym prędzej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Dziewczyny czy ktoras z Was korzystala z refundacji i sie udalo? Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny... bardzo dawno nie pisałam ale czytam Was systematycznie Mam pytanko czy któraś z Was miała problemy z pieczeniem po długim braniu luteiny??? Jeśli tak to jak sobie poradziłyście?? Mnie czeka branie Luteiny przez całą ciąże a ja już dostaje szału.... Pozdrawiam Alicj@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak wogóle to buziaki dla wszystkich maleństw i ich mam dla ZUZI, Malwi, Julci, Igrek, Agniren, Michaline.... i wszystkich "starych" forumowiczek.... pozdrawiam cieplutko Alicj@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicja ja miałam już po tygodniu, poszłam do dr i zmienił na podjęzykową. Pozdrawiam Monis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość84 -Ja starałam się z refundacji i niestety klapa ....nie wiem co dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Pytam o refundacje bo ja korzystalam i udalo sie. Teraz Ministerstwo oczekuje spotkania a moze nawet publicznego wystapienia przed kamerami.Dzwonili do mnie z Novum.....Maja mnie oczywiscie informowac bo jeszcze do konca nie wiedza czego oni oczekuja ale ja na wystapienie przed kamera nie jestem gotowa..... Monis co u Was? Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×