Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorkaaaa

Czy to co zrobił mój facet po kłotni jest wg was romantyczne??

Polecane posty

Gość autorkaaaa

zastanwaiam sie czy wy macie to na codzień... ostatnio sie znim pokłocilam i kiedy przyszłam do mieszkania on kazal mi zamknąc oczy i rozebrac sie wieczorem i wchodze do łązienki i otwieram oczy a tam wanna pełna wody z pianą i aromatytcznymi olejkami i świeczki rozłozone wokól wanny, rozebralam sie i lezalam w tej wodzie a on siedzial nade mną i patrzyl mi w oczy dolewając olejków .. myslalam ze to wszystko ale on kazal mi wyjsc z wanny po kąpieli i włączyl muzyke romantyczną tą którą kochamy i wzial mnie na ręce i otworzył drzwi a tam calutenki pokoj w świeczkach i ułozone kocham cie ze swieczek .. zaniósł mnie na rękach na łóżko i dalej co bylo nie bede pisac. chcialam sie was zapytac tylko czy m,acie czesto takie zaskoczenia po kłotni i nie chce sie chwalic ..tylko jestem ciekawa jednego : CZY NA MOIM mIEJSCU PRZEBACZYŁYBYSCIE MU ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy o co poszlo..bo jak o cos powaznego..to musialby tak do konca zycia robic:P ale moj nigdy nie wydobyl z siebie nuty romantycznosci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla.............
😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zalezy
Jaka i o co byla klotnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaaa
poszło o to ze ostatnio mnie zle potraktowal to znaczy zamiast pocieszycmnie gdy plakalam wolal ogladać mecz:) to moze smieszne ale ja tego niemogłam przezyc bo mialam naprawe straszny problem a on mnienie wysłuchał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i o to robisz awanture?za takie cos pewnie ze wybaczylabym..niestety moj robi gorsze rzeczy i nawet nie potrafi za to przeprosic,bo mowi ze nic nie zrobil takiego;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamotanna laseczkaa
ja bym nie wybaczyla. to za malo jak na to ze cie nie zrozumiał i nie otarł łeż zresztą mysle ze kazda z forumowiczek też tak mysli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaaa
ale dziewczyny ja naprawde potrzebowalam go wtedy i zalewalam sie łzami a on wybral swą dume..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem organicznie pozbaiwona romantyzmu. Jak to czytam, to sobie myślę, że po pierwsze, musiał straszliwie nabroic i myśli, ze się wykręci sianem, to znaczy świeczkami, po drugie, zaraz sobie myślę, kto to wszytsko sprzątał i widzę ten wosk na dywanie. Powiem szczerze: ja bym się wkurzyła; no pewnie gdyby to było na początku znajomości, zacisnęłaby zęby i ładnie się uśmiechała i może nawet włazła do tej wody. A pytanie o przebaczenie uważam za bezzasadne, skoro poszłaś z nim do łóżka. Generalnie dla mnie takie gesty są zawsze puste. Sztuka, to być dobrym kochającym partnerem na codzień. To się liczy, a nie gesty i fajerwerki. Niektórym sie wydaje, że to ważniejsze niż tzw proza zycia i w razie czego wszytsko tym załatwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaaa
ale te swieczki to byly takie male wsadziki jak sie wklada do jakichś lampek:) tylko bylo ich strasznie dużo ..bardzo duzo:) pozatym jesteśmy ze sobą juz 7 lat ...wiec bardzo długo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie o tym mówię: być kretynem-egositą na codzien, a potem ta-tam nastawiam świeczek i bedzie cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka aluśka
mnie by tym nie przeblagał, bo dla mnie odtrącenie w chwili gdy potrzebowalabym sparcia byloby chyba nie do wybaczenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaaa
to znaczy on nie jest na codzien egoistą raczej ....tylko czasem wybiera dume i sie nie odzywa pierwszy:( egoistą nie jest na pewno ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysleeeee
mysle ze kazda laska która siedzi na tm forum doznala czegoś taiego .. romantyzmu i zaskoczenia w czasie kiedy facet sie zakochal i dopiero sie staral o nią.. faceci na początku robiątakie rzeczy.,..potem już niestety nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka aluśka
jesli nie smutasz mu często to powinien byl Cię utulić a nie potem się świeczkami wymigiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piroman jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka aluśka
ja nie mam faceta, ale gdybym miala to wcale nie chcialabym zeby mnie nosil na rękach w ramch przeprosin,tylko zeby przyniósł wode oligoceńską, kartofle albo inne ciężkie zakupy jestem totalnie nieromantyczna i bardzo konkretna niestetyu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaaa
bo wiecie z moim facetem jest tak ze oddalby zycie zamnie ale czasem nie potrafi dac ciepla..zamyka sie w sobie i często milczy:( na codzien robi wszystko..pyszne obiadki ,pierze prasuje sprzata .piecze ciasta .jest super facetem ale ja nie wybaczam kiedy niepotrafi okazac ciepla..tym razem własnie zastanwaiam sie czy zrobilam moze błąd z eposzłam z nim do łóżka:( i wybaczylam..:( co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby zrobil taka akcje bez tej klotni to byloby to cos a tak to stara sie wymigac od rozmowy i mydli ci oczy - takie jest moje zdanie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a on siedzial nade mną i patrzyl mi w oczy dolewając olejków ..\" Wstałem z podłogi najpierw się przyturlawszy z końca pokoju tylko po to żeby napisac tego posta :D ROTFL jak stąd do Alpha Centauri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaaa
on sprzątal bo on zawsze sprzata wszystko:) nie jestem w tym najlepsza ale on tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka aluśka
no ale zaraz - czy w tej rozmowie mogl zostac rozwiazany jakis problem a on tego unikal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaaa
no to jest raczej tak ze ja czesto mu smuce:( i tym razem bylo tak ze ciagle tylko ryczaqłam mu i on sie w koncu wpieprzyk ze powinnam sie wziasc za siebie w koncu i konkretnie do mnie podszedł a akurat byl mecz i powiedzial ze idzie ogladac mecz bo ma dosc tego ciaglego smucenia sie mego i zebym w koncu sie wziela ostro za siebie ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz byc szczesliwym
czlowiekiem, ze nie masz wiekszych zmartwien.obrazasz sie na faceta bo ogladal mecz, i zastanawiasz sie czy mu przebaczyc. zerwij z nim, uszczesliwisz go, znajdzie sobie normalna dziewczyne. bo twoje problemy sa wyimaginowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka aluśka
czemu smucisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaaa
moze to jest moja wina tez bo ja nic nie robie w zasadzie tylko smuce sie i zanudzam go tym smutkiem już .. a on robi w domu wszystko ..gotuje .,sprzata pierze prasuje itd. poprostu podstawiami tylko jedzenie pod nos ciagle bo janie umiem gotować.. moze to i moja wina ze tak zareagowal bo ma mnie juz dosc i tego ze ciagle rycze a nic nie zrobie w domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaaaa
smuce bo mam depresje ..:( niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka aluśka
on gotuje? a pracujesz? dokladasz się do wydatków? ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×