Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Gość wtrącę się...
widocznie przespalam na wykladzie z logiki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRALKA AUTOMATYCZNA
Pranie wszystkich mózgów SJ zakończone teraz czas na wirowanie, to dopiero będzie kosmos i kosmici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
"Bog nie dal nikomu monopolu, no chyba ze SJ maja w bibli napisane " Wy orgaznjacja SJ jestescie monopolistami" jezeli takiego cytaty nie ma to niestety" buhahahahaha to nie sądzisz ze wtedy katolików by nie było ani baptystów ani nikogo wszyscy by sie nazywali Swiadkami Jehowy, zakłucają Ci niedziele dla twojego dobra wierzą ze da ci to zabwienie nie rozumiesz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRALKA AUTOMATYCZNA
Dla mądralki specjalnie przedłużamy program wirowania, dołożymy obrotów i juz za chwile bedzie pisac takie farmazony że kosmici uciekna z naszej planety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"zakłucają Ci niedziele dla twojego dobra wierzą ze da ci to zabwienie nie rozumiesz tego?\" Ale gdyby tak wszyskie wyznania działały dla naszego dobra, to chyba byśmy wszyscy musieli z ochroną się na ulicy pojawiać. Pozwólcie każdemu zająć się swoim dobrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrącę się...
biedna praleczko, widac ze dlugie lata pracy bez Calgonu :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
ooo przecie ja juz od dawna pisze farmazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
madralko, wiec nie mozesz byc pewna ze Twoja wiara jest ta jedyna. to ciekawe wiec mowisz ze zaklocaja w dobrej wierze a dlaczego gdy Was xhrzescijanie chca nawracac notabene tez w dobrej wierze, masz jakies ale. Ja nie potrzebuje nawracanie i nachodzenia, nie cierpie gdy ktos plecie bzdury wzbudza to we mnie pusty smiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce być zbawiony
poradzcie co mam robić tylko prosze bez głupich uwag mam problemy i chce zaufac Bogu i juz zyć normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
na szczescie tylko jedno wyznanie jest prawdziwe i wypelnia nakaz dany przez Boga :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
dreamer2006 - brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia ty za to masz pokore,jak cholerka... Jestes przykladem cichej,skromnej,pokornej chrzescijaninki. Jakkbys mogla to bys oczy powydrapywala,taka nienawiscia palasz do Swiadkow. Ty mozesz nawracac,a SJ nie??? Czy dla innych wyznan twoje,nie jest oby tez czyms podobnym do sekty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
mądralko hahahha smiechu warte. slyszalm ze komus zarzucalisie pyche hahahahhaha madralko no nie watpie ze tak jest . Nawet kolumny w straznicy to satelity. moze niedlugo ufo wyladuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"na szczescie tylko jedno wyznanie jest prawdziwe i wypelnia nakaz dany przez Boga\" no na szczęście - bo byśmy mieli istne piekło na Ziemi jakby było więcej pretendentów do \"prawdziwości\". A ja myślę, że każdy kto rości sobie wyłączność w tej materii jest w błędzie i raczej oddala się przez to od swojego Boga. Bo wtedy zamiast wierzyć musi chronić maniakalnie swoją wyłączność. A po co wszechpotężnemu Bogu wyłączność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
a ja mysle a ile widzisz pokoru w madralce ?. dla mnie nick pasuje jak ulal. nie zarzucajcie sobie braku pokory bo zadna z nas (siebie tez w to w liczam0 nie ma jej za wiele. Przynajmniej mam odwage sie do tego przyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Czy dla innych wyznan twoje,nie jest oby tez czyms podobnym do sekty????\" Bez obaw, patrząc z zewnątrz na dyskusję o \"prawdziwości\" obie strony wyglądają jak sekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALBOWIEM TAK BÓG UMIŁOWAŁ ŚWIAT ŻE SYNA SWEGO JEDNORODZONEGO DAŁ ABY KAŻDY NIE ZGINĄŁ ALE MIAŁ ŻYCIE WIECZNE\" EWANG jANA Oddaj swoje życie i problemy Jezusowi \"kto wierzy we mnie nie zginie na wieki\" powiedział Pan...tylko to musisz zrobić \"kto wyznaje grzechy wierny i sprawiedliwy jest Pan, odpuści i oczysci ze wszelkiej nieprawości.\" gdy to uczynisz.będziesz żył z Nim na wieki już w Niebie...po swojej śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrącę się...
Mysle ze gdyby chrzescijanie w I wieku mieli takie podejscie, ze po co nachodzic tych ludzi, ktorych to nie interesuje, i gdyby nie wierzyli w wylacznosc swojej religii, to pewnie dzisiaj chrzescijanstwo moze byloby jakas malutka garsteczka na ziemi i ile w ogole by przetrwalo, bo chrzescijanie dawno pogineliby na arenach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
ja kochaniutka wiele razy sie przyznwalam do wad poczytaj ze zrowumieniem, a myslisz ze nick mi sie sam wylosował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
wiec poiwedz mi po co Sj nachodza chrzescijan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtrącę się... - a tak mieli okazje potworzyć swoje \"areny\". Popatrz na wielkie religie wschodu - jakoś są tak rozprzestrzenione mimo częstego braku nacisku na \"wyłączność\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce byc zbawiony
Łatwo pisac oddac zycie Jezusowi ale jak to zrobić? wydaje mi sie ze ksieza nie mają dobrej wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce byc zbawiony............szkoda ze najprawdopodobniej to tylko prowokacja,ale jak chcesz to.......mow,pytaj .Napisz cos o sobie Do calej reszty skonczmy juz te farse,bo naprawde smiesznie wyglada,wszyscy chrzescijanie,ale zaden z nas w tym momence nie przypomina Jezusa w uczynkach. Dajmy juz spokoj i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
bez ironii i z szczeroscią, przeprawszam za zachowania masz racje a ja mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też napiszę do \"Chcę być zbawiony\". Masz duszę, umysł i zmysły - więc z nich korzystaj, patrz, słuchaj, wąchaj, czuj i myśl, i sam oceniaj - nie wierz w słowa - bo to tylko słowa, choćby nie wiadomo jak mądre nigdy nie ogarną całej prawdy. I po prostu żyj - to czego potrzebujesz samo przyjdzie - w tym wszystkim co Cię otacza. To łatwiejsze niż kłótnie na temat znaczenia położenia przecinka w wersecie takim a takim. :) A jeśli jesteś prowokatorem - to baw się dobrze na innym topiku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRALKA AUTOMATYCZNA
Skoro juz ufo ląduje i kosmici po raz drugi to nie ma tu miejsca dla ta tak prostej maszyny jak ja. Niech wam się kosmici objawią a STrażnica niech stoi na straży przed ufo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
wiec przestancie kameli zarzucac pyche skoro same nie jestescie lepsze. czyz to nie obluda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce byc zbawiony
do a ja mysle- to ja chce chociąż małych wskazówek jak to zrobić żeby nie popaść nie w ten kierunek, czytam tutaj ale różne niespójne wypowiedzi i dlatego nie wiem co myśleć dreamer- mam dość polegania tylko na sobie i tyle, a wszystkie zmysły mam w porządku wiec słucham i czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×