Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Gość a jednak nie umarl
sorry ze sie wtrace , a ja mysle czy slowo "tez " ma siawadczyc o tym ze wasze posty sa wyuczone przez straznice, starszych zboru. to takie moje przemyslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRALKA AUTOMATYCZNA
bzzzzzzzzzzzzzzzz no to pranie czas zacząć od nowa, chce być zbawiony do bębna, szybko pojmiesz jak ci przepiore mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak masz racje to obluda,a wiec przepraszam za moja pyche.Bardzo powaznie mowie. Jesli taka bylam to przepraszam,przede wszystkim Boga za to ,ze jeszcze jestem tak slaba i nie potrafie jeszcze godnie nasladowac Jezusa(najwspanialszego). Juz sie nie dam prowokowac,bo wiem ze "zli ludzie i zle moce"maja z tego mala radosc. Zycze wszystkim jak najlepiej,niestety nieraz juz tak to wychodzi ze dajemy sie poniesc emocjom. Od tej chwili ,nie wdam sie juz wprowokacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce byc zbawiony - więc szukaj - tylko uważaj na \"przecinki\" - bo z tymi pismami jest chyba jak z kierunkowskazami - niektórzy zaczynają się trzymac ich tak kurczowo, że przestają zauważać, że to tylko kierunkowskazy, a nie droga, którą mają za zadanie wskazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eldziiii
Kamelio :D:D:D taka jesteś wierząca... tak czcisz Boga... a może napiszesz jakimi to słowami, epitetami, bluzgami, obelgami określasz pierwszą żonę swojego męża i jego dzieci? :P Jak rzucałaś non-stop chujami na pewnym topiku? ;) Nie nawidzę fałszu!!! Kreujesz się na osobę wierząca, idącą za Jezusem..... Jezus tak nie postępował :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u nas na wsi
lo kurna siopaki,ale sie narobzilo zametu tutaj.Ludziska kochane a co w Jezusika nie wirzyta toc to najsczersa prawda on zawsze jest do uslug swietojanskiej kamelii.tyc to dziewucha swieta w calej istocie i niema swietsej poza niom.Sluchajta jej ludziska boc dla niej Bog to dwojca przenajswetsa w jednej losobie a jak lona glosi zbawienie piknie ojoj az dech mnie w piersiach zaparlo jak to przecytalach.jak bych nie wiezyla w jezusika z nazaretu lodpuscianego toc pewno bym zara uwiezyla kamilii boc zdolna to kobita nie to co u nas we wsi durne same baby i na kolanachna kzyzowkach wystajuja miast swyniom zryc dac i potem w spokoju kamelii sluchac!sluchajta kamelii wsycy bezbozniki pieronskie boc u niej jest rawda tyc lona wie sycko najlepiej,bo lona w swiecie wyucona przez swoja sekte co prawda ale ona i tak ma racje bo jej sekta swoje a ona swoje bo mondrosc plynie z jej lba wprost na topik niewiezacych i posmiewcow zakichanych.dbra id krowy z pola pzyprowadtzic bo dra mordy jakby je kto ze skory lobdzieral!pewnikiem tsa doic jesco!no to jutro wejde jak soltys da mi kluce od swojej haupy,bo tylko on ma mechanizacje w haupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
eldziii a co to ma do rzeczy? Co kogo to obchodzi ze ktos przeklina, ze ma chwile zalamania? a ja mysle na pewnym topicu tez miala chwile "zlamania" i nawet juz prawie zmieniala wyznanie. niby wierzace a tak obludne, wstyd panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce byc zbawiony.....trudnopolegac tylko na sobie.Mysle ,ze jesli niechcesz isc za rada dreamera(ktory pewnie tez ci dobrze zyczy),oznacza zechcesz polegac na Bogu,ze masz potrzebe wiary w niego. To juz duzo,jak na poczatek,ty wyciagasz reke do Stworcy. Co masz zrobic? Masz biblie w domu,jakiego jestes wyznania? Molisz sie? Masz z kim pogadac co ciebie trapi? Malo wiemy tu o sobie i trudno zgadnac czy chcesz naprawde pomocy,czy tylko blefujesz jesli jednak potrzebujesz ,to chetnie mozge z toba pogadac....po warunkiem,ze nie bezie to powod do zarzutu,ze chce cie sila sciagac do sekty? Jesli chcesz,to nie ma sprawy,ja chetnie:-) P.S.A zbawienia to my wszyscy potrzebujemy wiec.....nie czuj sie samotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
a ja powiem tak : Światkowie Jehowy niby cytują Biblię, ale tak na prawdę rządzi nimi strażnica!!!! Pismo wydawane w Stanach gdzie ma swoją "siedzibę główną" i głównych dowodzących sektą . Co pisze Strażnica jaest Ważne, Najważniejsze, jest ich słowem proroczym. Jest wiele sprzeczności z Biblią, na którą to niby się powołują. Ludzie poczytajcie historięSwiatków, to włos się Jeży na głowie. To sekta, która jest bezwzględna i biada tym którzy chcą się z niej wydostać, będą obcymi odtrąconymi i zdeptanymi ludzmi. Jestem chrześcijanką. Cytam Boże Słowo, które Jedynie i Tylko ono jest dla mnie autorytetem. Bóg przemawia w swoim słowie i nie potrzeba żadnej Strażncy zeby to słowo zrozumieć. Jezus oddał swoje życie by każdy mógł być z Nim w niebie, Tylko Bóg i Jego słowo, nie Żadna Organizacja daje pokój szczęcie ZBAWIENIE I ŻYCIE WIECZNE. I w dodatku widze ze kamelia udziela sie na kazdym forum poswieconym SJ chyba masz jakis do nich zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo kamelio
Chyba Cie ktos zdemaskowal!Niezla z ciebie chrzescijanka,nie sadze bys tu jeszcze kogos mgla nawrocic.wracaj do swojej sekty i ucz sie dalej jak byc porzadna kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eldziiii - najbardziej mnie bawią Ci najwięksi moraliści - co to zazwyczaj sami z ową moralnością są na bakier. Ty też? Myślę, że Kamelia jak i dziewczyny z Sj są tak samo trochę zaślepione - nawet nie zauważają, że to je właśnie tak bardzo łączy i upadabnia do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
u nas na wsi kidys czytalam twoje wypowedzi na innym topicu oj widac jaka nacje reprezentujesz. szkoda zes tak obludna. Ja chociaz znam swoje granice. Ja tez czytajac twe wypowiedzi napewno uciekalabym daleko od Sj, zla im opine wystawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRALKA AUTOMATYCZNA
ozesz kurna....co ta kamelia wypisywała na moje dzieci małe praleczki, nie wspomnąc o mojej starej - pralce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Chce byc zbawiony.....trudnopolegac tylko na sobie.Mysle ,ze jesli niechcesz isc za rada dreamera(ktory pewnie tez ci dobrze zyczy),oznacza zechcesz polegac na Bogu,ze masz potrzebe wiary w niego.\" Oczywiście, że dobrze mu życzę - myślę, że poleganie na Bogu i poleganie na sobie wcale się nie wyklucza. Nie mam też zamiaru mówić \"odrzuć Boga\", wręcz przeciwnie - skoro czujesz potrzebę, to podążaj za jego kierunkowskazami, jakkolwiek je rozumiesz - tylko uważaj by one nie przysłoniły Ci jego. Myślę, że w milczeniu ciszy równie łatwo jest znależć Boga jak i w pismach - a może nawet łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kamelio taka jesteś wierząca... tak czcisz Boga... a może napiszesz jakimi to słowami, epitetami, bluzgami, obelgami określasz pierwszą żonę swojego męża i jego dzieci? Jak rzucałaś non-stop chujami na pewnym topiku? Nie nawidzę fałszu!!! Kreujesz się na osobę wierząca, idącą za Jezusem..... Jezus tak nie postępował" Eldziii,nieeee,nie wierze.To jest niemozliwe. Niesadze by to byla prawda,bo gdyby to byla prawda,to jakim prawem,mialaby starac sie nam robic uwagi i nas nawracac?? Nieee wierze,ze to prawda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.......
"Pismo wydawane w Stanach gdzie ma swoją "siedzibę główną" i głównych dowodzących sektą ." wczescien madralko napisalas ze twoje wyznianie jnie jest sekta a teraz piszesz o nim sekta...no ale coz jestes w seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamer,mimo,ze niby zciebie ateista to idzie wyczuc,ze .... masz cos z wierzacego.:-) Ale nie odbieraj tego zle,to komplement,najlepszy jaki moglam ci powiedziec z serducha.:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eldziiii
ja nie czytałam topiku od początku, nawet nie wiem o co toczy się spór. Ale kiedy zobaczyłam nick Kamelia poczytałam jej niektóre wpisy. Poczułam niesmak... jak mozna być tak dwulicowa osobą? A że fałszu nie nawidzę to zadałam jej proste pytanie. Niech odpowie jak jej postepowanie ma się do prawd, cytatów którym jest ponoć wierna :O Nie wnikam w istotę sporu, ale zdanie na temat pewnej osoby chyba wyrazić mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak....to prawda...i przyznaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.......
o kurde o czym ja mysle ;P...lol oczywiscie chodzilo mi w sekcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
a ja mysle mowilas ze nie poddasz sie znow prowokacji a jednak znow osadzasz. czy to wazne czy przeklinala kamelia czy nie przeklinala, ? nikt nie jest idealny, nie kazdy zajmie sie swoimi wadami. rozmowa dotyczy chyba wiary a nie kto jest idealny a kto pyszny. a ja mysle tez mials wiele ptkniec madralka zapewne rowniez. wies nie sadzcie innych. lepiej odpowiedzcie mi na pytanie czy bog jest wszechmocny i wszechwiedzacy czy nie jest? czy wylacza ta swoja wszechwiedze na chwile czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a jednak nie umarl
ale ty masz dziewczyno falszywa moralnosc!usprawiedliwiasz kamelie i jej bluzgi a do a ja mysle porownujesz ta wyzuta kobiete .To sie chyba nie bardzo okrywa ze soba bo co innego szuac prawdy a co innego zyc niby pod plaszczykiem pokornej chrzescijanki a zyc jak ostatnia poganka.Zyciem potwierdza sie swoje wierzenia a nie tym co sie mowi i jak!T y tez moglabys sie czegos z zycia nauczyc,powinnas czesciej zagladac do pisma swietego i czytac je ze zrozumieniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eldziiii
a ja myslę to jest prawda, sama nie wierzę jak czytam jej wpisy na tym topiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eldziii,oczywiscie ze mozesz. Zszokowalas mnie i pewnie nie tylko mnie....a Kamelia wydawala sie taka bogobojna:-( Przykre,ze nas nawraca,w nas szuka bledow,asama robitakie rzeczy,nawet na topiku,a moze az,bo skoro na topiku to pewnie i w zyciu....ojej Kamelio bede sie za ciebie modlic,bys nie zbaczala z drogi,bo przeciez jestes na tej waskiej,prawda?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tse tse tse tse
:| yyyy szok...no modl sie, na pewno to cos da...a uprawialas kiedys seks??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
hahaha "do a jednak......." coz Ty mozesz wiedziec o mojej moralnosci hahaha nawet jak mam to nic tobie do tego. powtarzam jesze raz nikt nie jest idealny. jezeli ego nie pojmujesz to niestety przykro. sledzilam kiedys topic o Sj czy cos podobnego i a ja mysle tez pokazala sie tam czasami z nie najlepszej strony. Wy ktore znacie na pamiec biblie osadzacie smiech na sali chyba jest w bibli taki tekst "nie sadzcie byscie nie byli sadzeni, jaka miara sadzice taka zostaniecie osadzeni" d Pusty smiech mnie ogarnia na wasza wiare. Wiare na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tse,tse,tse,a czemu mialabym go nie uprawiac? Przeciez to ludzkie i normalne co? A modle sie ,bo tak powinien robic kazdy chrzescijanin,modlic sie nie tylko zasiebie,nie tylko zabraci,ale i za wrogow.To ciebie tak dziwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
do hmmmm cytowałam kamelie jak pisalam o sekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ....to prawda to wszystko najprawdziwsza prawda te wszystkie straszne rzeczy były w moim życiu i były czymś najgorszym co mogło mi się wydarzyć. Gdyby Bóg miał określić wtedy moje życie to pewnie nazwałby mnie największym z grzeszników. największym i najgorszym tak bardzo wstydzę się tamtej przeszłości...bo wiem ze była najwiekszą hańbą jaka splamiła moje życie o tym wszystkim powiedziałam Panu....ten cały brud i smród wyznałam Temu który ma moc zmazać i oczyścić mnie z tej wielkiej nieprawości tak bardzo sie zatraciłam w grzechu ze mogłam tylko wołać Jego o ratunek i On mnie wysłuchał wierzę że mi wybaczył, wierzę ze mnie oczyścił wierzę ze wrzucił moje grzechy w morskie głębny i nie chce już ich nigdy wspominać wiem ze tylko diabeł każe nam sięobracac wsteczi wypomina nam syf jaki za sobą zostawiliśmy wstydzę się tego syfu i dlatego chce być blisko Boga miłościwego ponad wszelki grzech bo jak napisałam....Kościół to nie hotel dla świętych ale szpital dla grzeszników.....a ja największym z nich.... Bóg mnie uleczył ...opatrywał moje grzeszne ciało, pokazywał jak zyć Jestem Mu za to wdzięczna ponad wszystko \"bo komu wiele darowano...ten bardziej miłuje\" dlatego piszę tu o Jego miłości i dobroci o Jego przebaczeniu bo tego doświadczyłam....tego jak grzesznik przychodzi do Jezusa i żałuje ...i mówi ...przepraszam to jest nawrócenie przepraszam jeżeli was zgorszyły moje czyny z przeszłości....byłam wtedy \"starym\" człowiekiem...potrzebujacym przebaczenia pograżonym w grzechach swoich przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×