Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

\"do cholerki czy Ty aby nie próbujesz zmieniać biegów przy pomocy nóg?: masaż to ja znam\" to do mnie, czy do \"pomarańczki\"? bo ja się gubię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie orange a ty :D nie mam męża, wczoraj zostawił mnie mój kot:(:(:(:(:(:( i od tej chwili został mi tylko Dreamer:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mówię o wykładzie, jak chcesz to Ci wyślę, jakkolwiek odpowiada ktoś oswiecony od 14 zywotów ... jest to mozliwe ale jest to prawie niemożliwe bo jest to skrajnie trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze to moze jakieś pytane dotyczące biblii:):) skąd wiadomo że Aberamentho jest jedynym synem Boga????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, to jest to 100Mb - a to coś wymyślę jak to przesłać - sorki jeśli to będzie \"obraźliwe\" pytanko - umiesz pakować WinRarem albo WinZipem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty
maalutka Jak to wyimaginowane? A są jakieś wyimaginowane??? Wiem jak się zostaje w Polsce katolikiem, nic do tej religii nie mam, naprawdę , tylko mnie nie odpowiada, odrzucić fikcje i tradycje ktorą lubią Polacy i nic nie zostaje, nie zamierzam przed sobą udawać, chodzić do spowiedzi etc. nie widzę sensu bo dla mnie to uszukiwanie samego siebie. Jeśli chodzi o dzieci to mówię jak jest, mój mąż jest wierzący, cala moja rodzina i rodzina męża tak samo, prawie mnie wyklęli - i to za nic- ale jakoś zupelnie mnie to nie obchodzi. dla ciebie krążę od drzwi do drzwi, mnie pieśniarza-żebraka sama pustka wita niby cień na dłoni, och, przepadły dni chwały i posadzki pałacu dla zwierząt drapieżnych lecz kto przygarnie dziką zwierzynę co krąży w mym samotnym sercu? _l * l_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty
zaraz się przykładnie wybolcuję i dam wam spokój ale boję się że będziesz miał(a) prawdziwy kłopot:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech Mała - nie pisz dzisiaj do mnie tyle metaforami. Ja w czytaniu poezyj i w stanie normalnym kiepski jestem - ale teraz to już zupełnie katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Niech sobie szanowna osoba wynajmie mieszkanie z widokiem na cmentarz i niech jej się wydaje że tam wszyscy inni leżą, może to pomoze osobie a jak nie to i niech się pomodli i idzie spać;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś inteligentny facet co ja mam Ci tłumaczyć?:):) pewnie odewał się nieśmiały wielbiciel;) dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty
stary nie wytrzymał i zwiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty
świetnym jesteś bogiem maaleńka nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla zainteresowanych
Zarowno odwieczna, jak i wspolczesna forma spirytyzmu jest oddzialywanie duchow, ktore manifestuja sie jako przewodnicy czy to ludzkosci, czy to poszczegolnych osob. Duchami-przewodnikami posluguja sie rowniez okultysci, ezoterycy czy parapsycholodzy: wrozbici, rozdzkarze, bioenergoterapeuci (C.Harris, H.Edwards), uzdrowiciele brazylijscy czy filipinscy. Nigdy nie wiadomo, kto przemawia. W channelingu byty te twierdza zazwyczaj, iz sa istotami wysoce zaawansowanymi w rozwoju, przekazujacymi madrosc swych doswiadczen osiagnieta w czasie ewolucji. Z tej racji czesto nie okreslaja sie jako duchy, ale jako byty mentalne czy duchowe, ktore przekazuja nauki o charakterze madrosciowym, religijnym czy metafizycznym. Istota tego rodzaju doswiadczen mediumicznych jest po prostu otwarcie sie na rzeczywistosc, ktorej tozsamosci nie sposob okreslic. Jose Silva, tworca pozornie neutralnego systemu rozwoju umyslu (Silva Mind Control, Metoda Silvy), stwierdza, ze nie ma pewnosci, kim naprawde sa duchy przewodniki do ktorych sie odwoluje... Np. szamanizm posluguje sie duchami intencjonalnie. Miedzy szamanem a jego pomocniczymi duchami istnieje silna, duchowa wiez. Moze byc jednak tak, ze owe duchy przyjazdne moga skierowac swoja wlasna moc przeciwko swoim wlascicielom. Taki zwrot od przyjazni do nienawisci wystepuje prawie zawsze w sytuacji nawrocenia okultysty, ktory uzywa duchow przewodnikow. Jedyna wiec, byc moze, mozliwoscia weryfikacji owych bytow-czy sa np. demonami, czy tez tylko naturalistyczna ekspansja wyobrazni-jest rozeznanie duchowe przeprowadzone "praktycznie" wedlug kryteriow chrzescijanskich. Chodzi o to, by "zbadac duchy", tak jak jest to powiedziane w 1.Liscie sw.Jana 4,1. Skuteczna metoda moze byc tu zastosowana w powyzszym kontekscie przez byle medium i uzdrowicielke Johanne Michaelsen. Zastosowala ona nie tylko ogolne zalecenie sw.Jana dotyczace badania duchow, ale takze jego szczegolowe "kryterium doktrynalne" (1J 4,1-4; 2J 7) dotyczace Wcielenia Chrystusa-przeciwnego wszelkiej zasadzie "karmy i reinkarnacji". Johanna Michaelsen wypowiedziala nastepnie wobec manifestujacych sie "doradcow duchowych"(Metoda Silvy), przyjmujacych spersonifikowana postac nastepujace slowa: "Rozkazuje wam zatem, w Imie Jezusa Chrystusa z Nazaretu, odpowiedzcie: czy wierzycie, ze Jezus Chrystus jest Bogiem jedynym, ktory przyjal ludzkie cialo?" Po tych slowach "duchowi doradcy" nagle znikneli w oparach gwaltownego blysku, co upewnilo Johanne, iz owe manifestacje-personifikacje pochodzily ze swiata ciemnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do----> przeczytajcie Troszke malo to przekonujace. Ja nie mam watpliwosci ze pochodze z inteligentnej,doskonalej z wygladu jak i umyslu osoby,iz moimi pra-rodzicami Adam i Ewa,ktorych Bog stworzyl jednak na swoje nie malpy podobienstwo. A ty? Widze,ze raczej te \"osobniki \"bardziej odpowiadaja tobie na przodkow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×