Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Sorki Madam - to było do \"A ja myślę\" o tym wstawaniu - niezbyt wyraźnie to zaznaczyłem. (Chyba, że Ty i A ja myślę to jedna osoba ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta madam30
zalatuje idiotka kamelia? Wam tez tak zalatuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madam30
ALEż TY INTELIGENTNY JESTEś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawią mnie tacy ludzie - nie napisał żadnego argumentu, żadnego sensownego zdania od siebie i zaczyna wyzywać innych. Gratulacje koleś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu, to nie dobrze - do łóżeczka \"A ja myślę\", pod kołderkę. Na pocieszenie 🌼 Hmm, a ktoś tu mnie wczoraj o prowokacje podejrzewał ;) Ja też na kafe napisałem tylko dwa posty nie pod swoim nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Uuu, to nie dobrze - do łóżeczka \"A ja myślę\", pod kołderkę. Na pocieszenie Hmm, a ktoś tu mnie wczoraj o prowokacje podejrzewał Ja też na kafe napisałem tylko dwa posty nie pod swoim nickiem\" Wzielam juz ferwex,moze cos pomoze. Dzieki za kfiatka ;-) ech,mi tez siezdazylo pisac pod innymi nickami,ale to chybanie grzech.A co innego pod pomaranczowym nickiem,podszywac siepod kogos,lub obrazac... A na marginesie,to madam faktycznie pisze podobnie do Kamelii,no ale moze po prostu naleza do tego samego kosciola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kłamstewko, klamstwo , statystyka\" ale \"trzeba\" się naumieć - rozkład taki, rozkład siaki, rozkład owaki Zaraz mi się pewnie znudzi :P (Nie ma jak myślenie pozytywne ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponowię pytanie. Czy biblia wyjasnia skąd się wzieli murzyni, azjaci i inne rasy ? Skoro pierwszy był Adam i Ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dreamer zdolny jestes uczyles sie cala minute :P Merevin tak biblia wyjasnia skad sie wzieli Murzyni, Azjaci i inne rasy, sa Bozymi dziecmi, zostali przez Boga stworzeni tak jak ja i Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×