Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Irlandia 1939 rok. Szkoła prowadzona przez księży - coś w stylu poprawczaka. Zatrudniony właśnie został pierwszy świecki nauczyciel, który szybko popada w konflikt z prefektem - sadystą. Oprócz tego dzieją się jeszcze inne przerażające rzeczy. Mi ta szkoła przypomina bardziej pseudoreligijny obóz koncentracyjny. Obejrzałem tylko połowę - ostatnio sobie nagrałem więc jutro mam zamiar dooglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam to nie do mnie pytanie, ale chodzi o wnikliwość dreamera, nie no w stosunku do ukochanej napewno taki nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona nie nazywała się \"forum dyskusyjne\" więc nie zarzucałem jej tyloma pytaniami. Ale rozumiem do czego pijesz - chyba po to właśnie jest forum by dyskutować? A może się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba to oglądałam, nie bylo scen jak księza biblii tych chłopców, takie cos mi swita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale takie są hehe dobra obejrze jak znajde moment bo wiesz, musze na forum tez siedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dreamer2006
Taka odpowiedz byla oczekiwana. Prowadz dalej dyskusje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dreamer2006
Nie przeszkadzaj sobie. Dyskutuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej mądralka
napisałaś na pierwszej stronie że nie ma nieba ani piekła.to nieprawda.piekło i niebo istnieją a także czyściec.Nawet niektórzy je widzieli.np.św siostra Faustyna , dzieci fatimskie,św.teresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkołą dla łobuzów - chyba nie jest irlandzki (angielski? amerykański?) - miejsce akcji to Irlandia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamer---> Sorry... zaczelam od dolu czytac :P Juz doszlam do gory strony ;) No irlandzki, czy o Irlandii... Never mind. DZieki ;) Szkoda, ze nie mam HBO :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak irlandzki \"Rok 1939. Irlandczyk William Franklin znajduje pracę w katolickim zakładzie poprawczym dla chłopców w St. Jude. Jest tam jedynym świeckim nauczycielem. Od samego początku wchodzi w konflikt z bratem Johnem, dla którego wszyscy wychowankowie są degeneratami, nie zasługującymi na ludzkie traktowanie. Stopniowo, przełamując barierę braku zaufania, Franklin nawiązuje kontakt z podopiecznymi. Sprzeciwiając się okrucieństwu brata Johna, karzącemu chłopców za najmniejsze przewinienie, William staje się jego zaciekłym wrogiem.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma ani nieba ani piekła do uzytku ludzi, niebo dla 144 tys peiko nie wie m chyba symboliczne miejsce zameiszkania szatana, ale nie zareczam, a czysciec coz nie istnieje juz \"nawet\" Papiez zaczyta cos mowic o tym ze nie istnieje. Do piekla ludzie nie idą po smierci ani do nieba, tylko do prochy bo z niego powstali. Dusza umiera razem z cialem, ale o tym juz bylo tyle pisane, ze po co mam powtarzac. W kazdym razie wszystko to nauki Biblijne, jak chcesz i Cie to interesuje to moge poprzec to wersetami, i jesli mozesz to podaj mi jakis werset dowodzacy istnienia czyścca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej mądralka
dusza jest nieśmiertelna dusza nie umiera razem z ciałem piekło i niebo to miejsca natomiast czyściec nie jest miejscem lecz stanem duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój nowy radny
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM GŁOSUJĄCYM DZIŚ NA MNIErozsyłam na wszystkie topiki, bo pewnie i Ty jesteś z Gdańska Przymorza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madralka---> NIe no spoko, nie chcialam urazic... Tak wpadlam tylko bo linka kopiowalam i opis filmu mi sie rzucil po oczach. Pierwszy raz jestem na tym topiku. Nie czytalam na biezaco i sory ale teraz to by mi sie calego nie chcialo... A poza tym to w kimono juz uderzam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz mogę powiedziec, te nauki są sprzeczne z Biblią a tylko ona jest dla mnie wiarygodna, wiec jesli chcesz kogos z nas przekonac do swoich nauk poprzyj je czyms wiarygodnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej mądralka
masz racje nie ma w biblii cytatu dotyczącego czyśćca przynajmniej nie przypominam sobie ale znajdż mi cytat mówiący że dusza umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo mnie do poczytania odsylasz... A wystarczylo krotkie TAk albo Nie... ;) A Mt 10,18 nie mowi o tym, ze duszy zabic nie mozna...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mat 10:28 Nie bojcie sie wiec tych ktorzy zabijają cialo, a duszu zabic nie mogą. Bojcie sie raczej Tego, kto moze i cialo i duszę zniszczyc w Gehennie. Ezehiela 18:4 Oto wszystkie dusze nalezą do mnie. Jak dusza Ojca tak dusza syna- nalezą do mnie. Dusza która grzeszy, własnie ta umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×