Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

wstyd bardzo mi jest wstyd ze mam jeszcze takie braki w swojej wiedzy, ale przed Tobą, ani troche sie nie wstydze, \"Badz mądry mój synu i rozweselaj moje serce, abym mogł dac odpowiedz temu ktory mi uraga\" moja postawa \"obojętnosci\" na Twoje krzyki i awantury jest dla mnie ta mądroscią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz opiekun
pisalem do "a ja mysle" Opiekunie---->"madralko- dziecko! mialem nieszczescie ze swiadkowie wywierali na mnie wplyw przez 25 lat!! coz mozesz wiedziec skoro sama mowisz ze nic nie wiesz??? sprobuj zalozyc strone internetowa w ktorej bedziesz szerzyla poglady biblijne .. zobaczysz jak braciszkowie szybko wybija ci to z glowki..." Potrzebowales ,az 25lat? Czy byles tak mocno zniewolony,ze nie dawales rady i po 25latach odstapiles? . bylem tak pewny jak ty ze tzw "prawda" to ta poszukiwane prze ze mnie prawda. nie mialem mozliwosci sprawdzic informacji ktorymi karmili mnie swiadkowie J. MARZYLEM JAK KAZDY CZLOWIEK OD ZAWSZE- O ZYCIU WIECZNYM I MILOSCI BLIZNIEGO ,O POKOJU NA SWIECIE... moglem dac sie oszukiwac bo nie mialem mozliwosci skonfrontowac tego co mowie swiadkowie z faktami. co sie stalo? postanowilem zostac swiadkiem- odrzucilem precz watpliwosci ale zostawilem sobie prawo do oceny co jest prawda a co nie! I za to zostalem skarcony ... BOG??? a co z potopem dlaczego zamordowal miliony jesli nie miliardy zwierzat?? dlaczego pomodrowal dzieci??? dlaczego pozwolil zeby grzch Adama przeszedl na jego potomstwo?? coz winne sa dzieci za grzechy ojcow?? dlaczego mowi ze "syn nie poniesie nieprawosci ojcowskiej a ojciec za syna "skoro musimy ponosic nieprawosc Adama?? dlaczego mowi przy tym ..."ja sie nie zmieniam- mowI Pan"??? ODPOWIEDZIALEM RZECZOWO NA WSZYSTKIE PYTANIA oczekuje Jak mogles cwierc wieku dac sieoszukiwac? Co sie stalo,ze po tylu latach przejrzales na oczy,co ci w tym"pomoglo"? Dlaczego nie wierzysz w istnienie Boga,skoro wierzyles co siezdarzylo takiego? pytala -odpowiedzialem czekam na odpowiedz... rzeczowa i na temat ...niby swiadku J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"czy sie nie wstydzisz ze nie potrafisz rzeczowo obronic swojego Boga????\" po co go bronić - czy j\\on jest bezbronny? chyba nie? Mądralko - ok, to nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dream,ale zes spowaznial. ;-) Profesorze....pftfuu....Opiekunie, Ty nie wierzysz,a Ona ,Ja wierzymy,pozwol ze sie same przekonamy.....oki??? Niech kazdy przezyje swoje zycie,wg wlasnego wyboru. Czy my ci mowimy:\"Zamilknij bo glosisz herezje?\" A mooow,ile chcesz,kto ci zabroni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyskusja nie rowna sie kłotni, ja rozmawiam bardzo spokojnie i sama zdecyduje kiedy zamilknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz opiekun
"NIE MA DYSKUSJI BEZ SPRZECZNOSCI.." pisze widzac wasze "odpowiedzi" raczej by ostrzec innych by nie wdepneli w bagno w ktore ja wpadlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rządasz odpowiedzi tak, a na serio Cie to intersuje, czy oczekujesz ze sie przyznam do niewiedzy, albo ze rzeczywiscie Bog jest potworem. Niestety tego nie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to sie mowi: z kazdego bagna jest wyjscie. Wiec powodzenia jeszcze moze Ci sie udac opiekunie, moze wyjdziesz z tego bagna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opiekunie skoromowisz do mnie to juz ciodpowiadam. Chyba nie przeczytales wczesniejszej mojej odpowiedzi. Ja w przeciwiensstwie do ciebie,mialam okazje poznac drugastrone medalu. Kazdy juz tu doskonale wie,jakmocno swego czasu bylam przeciwna SJ. I wybralam,taka droge,dla mnie jedyna i sluszna. I mam tylko nadzieje(o ile mowisz prawde),ze nigdy w zyciu nie bede taka postacia jak ty...... Jestes naprawde pokrzywdzony(nie mowie z szydera),czuc to w twoich wypowiedziach. Moje swiete prawdy,to prawdy ktore mam w sercu. To czo dowiaduje sie od SJ,mam mozliwosc analizowac,nigdy nie zabronionomi wypowiadac swego zdania,chocby moglo sie wydawac niewygodne. Mam wolna wole,ucze sie tego,bo sama zdecydowalamo tym,ze wlasnie od tych osob chce sietego dowiedziec. To moja sprawa,nikogo nie namawiam,ale tez nikogo nie zniechecam. Bo wiem,ze kazdy musi sam dojsc do tego,kazdy musi dokonac wlasnego wyboru. Ja wybralam i Opiekunie,\"Nie opiekuj sie mna...sama sobie rade dam...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz opiekun
skoro tylko to ci przychodzi za odpowiedz ..jestes na dobrym tropie do wyswobodzenia sie ze szponow organizacji . powodzenia!!! a co na to "a ja mysle" czy jescze myslisz czy to tyklo haslo s,logan..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipotetycznie Bóg mógłby być potworem. Tylko po co komuś z taką \"władzą\" było by bycie potworem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wiec powodzenia jeszcze moze Ci sie udac opiekunie, moze wyjdziesz z tego bagna\" Mądralko - nie za mocno? Bo jeszcze ja Was zacznę nawracać (czytaj \"odwracać\") ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opiekunie dosc prymitywne sa Twoje wypowiedzi, nie potrafisz rozmawiac a tylko komus ublizać. W ten sposób niczego nie osiągniesz jedynie dno intelektualne, ale tego nie mozna nazwac osiągnięciem. Myslenie, pozwol ze wyjasnie to nie slogan tak zwany w reklamach oglądany, zle pojmujesz tę zdolnośc, ale jest nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslisz, mocno? nie wydaje Ci sie bylam spokojna jak to pisalam za ugryzliwość przepraszam, ale w nastepnym poscie byla celowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz opiekun
nie odpowiedzialas na ZADNE z moich pytan . ja na twoje odpowiedzialem ... rozumiem i wspolczuje . ale pozdrawiam i zycze ; szybkiego poznania -CALEJ prawdy ktora cie wyswobodzi! pomysl....???!!!calej ...????? . teraz ci sie przyznam: jestem diablem i sztanem ktory zwodzi cala zamieszkala ziemie!!! poddawalem cie kuszeniu ..jak chrystusa Pana...kiedys... mozesz zostac swiadkiemJ. zostalas zwazona i okazalas sie ciezka ...jak olow. witaj nam krolowo - niewiasto!!!!!!! opisana w apokalipsie sw Jana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli to wyswobodzenie,pomoglo ci byc teraz soba... to wybacz wole jednak byc tą \"a ja mysle\"chocby tylko z loginu...bo nie znosze chamstwa. Skoro ta rzekoma prawda wyswobadza takie przymioty,jakie reprezentujesz tutaj,to wybacz,jedyna prawda to ta,ze jestes opętany. Jedyne co mogloby mnie skusic na sama chocby mysl,ze mowisz prawde i ze warto ci zaufac,to spokoj,milosc,jeszcze raz milosc ktora plynela by z twoich \"ust\"tylko kazdy czlowiek twojegoporoju potrafi byc taki jak jestes ... odrazajacy--------------------a to mnie nigdy nie przekona do niczego innego jak tylko ,uswiadamiania sobie,ze sa ZLI ludzie na tymSwiecie i Przeciwnicy Boga i ze Bog w takim wypadku musi istniec!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn.ze Diablem-Szatanem jestes to ja w to watpie,choc mozliwe :-P ale ze jestes opetany,to juz bardzo prawdopodobne,a ze jestes chorym Profesorkiem, to juz pewnik na bank. :-D Mam nosa,oj mam do ludzi.:-D Odpowiedzialam na wszystkie pytania ktore mi zadales. dream,madralko,czy ja na jakies jego pytanie nie odpowiedzialam? Moze cos przeoczylam,podpowiedzcie,co pominelam(ewentualnie). P.S.A ze jestem poddawana pokusom,hehehe to taak,zgadza sie.Tylko skoro ty mnie niby kusiles,to oby jak najwiecej tylko takich pokus,a nigdy sie nie skusze...i bede wolna od popelniania grzechu.hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opiekunie wiem z Biblii, ze szatan i demony nie znają myśli ani serc czlowieka, wiec dziekuje za komplement ale coż tylko Bog Jehowa, moze mnie tak nazwać. A takie ironiczne i szydercze zagrywki, latwe do przewidzenia, w przypadku takiego kogoś, są naprawde załosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuwajcie
jak powstal Bog???? cos pękŁo cos stekło cos zaszuralo i sie STALO!!! ALE JESZCZE PRZED TYM JAK: cos peklo cos stekło cos zaszuralo i sie STALO...???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóg nie powstal, jest na swiecie od czasu niezmierzonego po czas niezmierzony. Takie słowko jak ZAWSZE opisuje istotę bytu Jehowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde - opiekunie - prezentuj chociaż podstawową kulturę i nie wpieprzaj tutaj płachty pustej przestrzeni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dream uspokój sie, tylko spokój nas teraz uratuje. na marginesie to cudowne uczucie, upomniec dreamera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"cos pękŁo cos stekło cos zaszuralo i sie STALO!!! ALE JESZCZE PRZED TYM JAK: cos peklo cos stekło cos zaszuralo i sie STALO...???!\" To ci odpowiem: \"zanim i po tym jak to sie STALO, glupie pytanie\"czuwajcie\"eksplodowalo\" :-D \"Do You satisfactions?\" :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz opiekun
to musialo wystapic w celu osiagniecia okreslonego efektu.... cos w rodzaju; taratatatatata,taratatatata,taratatatatata... w koncu ukazal wam sie sam- SZATAN -DYJABEL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"to musialo wystapic w celu osiagniecia okreslonego efektu....\"?? wszedłeś w stan \"odmiennej świadomości\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to w koncu, on ukazuje mi sie codziennie jefo obecnoscią na forum nie jestem ani troche zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytał - masz rację - też sądzę, że to Profesor w nowym wcieleniu. A tak się zarzekał, że już tu nie wstąpi itd. - bo tutaj dno. To dlaczego znów \"zstąpił\" z sufitu na to nasze dno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×