Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Jesli to wyswobodzenie,pomoglo ci byc teraz soba... to wybacz wole jednak byc tą \"a ja mysle\"chocby tylko z loginu...bo nie znosze chamstwa. Skoro ta rzekoma prawda wyswobadza takie przymioty,jakie reprezentujesz tutaj,to wybacz,jedyna prawda to ta,ze jestes opętany. Jedyne co mogloby mnie skusic na sama chocby mysl,ze mowisz prawde i ze warto ci zaufac,to spokoj,milosc,jeszcze raz milosc ktora plynela by z twoich \"ust\"tylko kazdy czlowiek twojegoporoju potrafi byc taki jak jestes ... odrazajacy--------------------a to mnie nigdy nie przekona do niczego innego jak tylko ,uswiadamiania sobie,ze sa ZLI ludzie na tymSwiecie i Przeciwnicy Boga i ze Bog w takim wypadku musi istniec!!!!! Tzn.ze Diablem-Szatanem jestes to ja w to watpie,choc mozliwe ale ze jestes opetany,to juz bardzo prawdopodobne,a ze jestes chorym Profesorkiem, to juz pewnik na bank. Mam nosa,oj mam do ludzi. Odpowiedzialam na wszystkie pytania ktore mi zadales. dream,madralko,czy ja na jakies jego pytanie nie odpowiedzialam? Moze cos przeoczylam,podpowiedzcie,co pominelam(ewentualnie). P.S.A ze jestem poddawana pokusom,hehehe to taak,zgadza sie.Tylko skoro ty mnie niby kusiles,to oby jak najwiecej tylko takich pokus,a nigdy sie nie skusze...i bede wolna od popelniania grzechu.hehe POZWOLILAM SOBIE NA KOPIE SPECJALNIE DLA CIEBIE PROFESORZE, ZEBYS NIE MOWIL,ZE CI NIE ODPOWIADAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz opiekun
JESTEM DYJABLEM I SZTANEM BELJALEM slynnym BALL-ZEBBUBEM. SMOKIEM STARODAWNYM ,GWIAZDA ZARANNA,JUTRZENKA,AURORA, SMOKIEM RUDYM,KSIECIEM CIEMNOSCI I BOGIEM TEGO SWIATA,WEZEM PIERWOTNYM . WKROTCE ZADAM WAM PYTANIE OD KTOREGO BEDZIE ZALEZALO WASZ DALSZE ZYCIE!!! SCHRONCIE SIE NA MALA CHWILKE BO WKROTCE PRZYBEDE..SCHRONCIE SIE PRZED MOIM OJCEM...!!!? ARMAGEDON U DRZWI NAWET DEMONY NIE MOGA ZAMILKNAC ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz opiekun
NIE ODPOWIEDZIALAS NA PYTANIA!!! odpowiadasz nie na temat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatan- dyjabel
kusze nie trwa nadal !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde opiekunie jesteś tak przerażający, że mój chomik z wrażanie beknął przez sen ;) normalnie nie wiem co mam zrobić taki jestem przestraszony Twoją nową osobowością. Może się za dużo horrorów naoglądałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze to sprawa hormonow, a nie horrorów testosteron, to przez Ciebie on wraca do domu nad ranem, to przez ciebie on kusi niewinne niewiasty itd wiesz jak to leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatan- dyjabel
jedyna niewiaste jaka kusze to ostatek namaszczonych duchem swietym z NY. NA BROOKLYNIE... to ja AURORA [jutrzenka gwiazda zaranna bylem jak formowal sie swiat- bylem najpiekniejszy wsrod aniolow...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz opiekun
oto pytania: BOG??? a co z potopem dlaczego zamordowal miliony jesli nie miliardy zwierzat?? dlaczego pomodrowal dzieci??? dlaczego pozwolil zeby grzch Adama przeszedl na jego potomstwo?? coz winne sa dzieci za grzechy ojcow?? dlaczego mowi ze "syn nie poniesie nieprawosci ojcowskiej a ojciec za syna "skoro musimy ponosic nieprawosc Adama?? dlaczego mowi przy tym ..."ja sie nie zmieniam- mowI Pan"??? ODPOWIEDZIALEM RZECZOWO NA WSZYSTKIE PYTANIA oczekuje tego od ciebie PROSZE po kolei odpowiedzi ,wowczas bede wierzyl ze rozumiesz co czytasz ....chociaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może opiekunie on nic takiego nie zrobił i trzeba to między bajki włożyć? a robili to (tj. opisywali) ludzie dla własnych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatan -dyjabel
a może opiekunie on nic takiego nie zrobił i trzeba to między bajki włożyć? a robili to (tj. opisywali) ludzie dla własnych celów jesli tak- to biblia sobie mozna podetrzec tylek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatan- diabeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzalam czy ten nick jest zarezerwowany, bo cos mi sie zdaje ze to nie ty jestes prawdziwym szatanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatan -dyjabel
matko sie czepiasz, jakbys odziedziczyl kase to by bylo ok. . nie widzisz roznicy?? chora jestes czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatan -dyjabel
sprawdzaj sobie ..nigdy nie dowiesz sie ze istnieje, to jest moja najwieksza sztuczka: bys nie byla pewna ze JA jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo to nie bylo mile to tylko zwykly osiol :O zlaezy co w twoim pojeciu oznacza chora, teraz rzeczywiscie jestem chora mam grype, skąd widziales, jestes tu obok mnie?????? diable odczep sie ode mnie!!!!!! Boję się ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatan -dyjabel
NAWET CZASAMI UDASJE MI SIE CIEBIE DOTKNAC.... czasami . ale wowczas nie buntujesz sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatan -dyjabel
szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci szczerze,moja odpowiedz w 100% by cie nie usatysfakcjonowala. Ja rowniez mam pytania,na ktore nie zawsze znajduje odpowiedz,ale czy zawsze mam na nie odpowiedz?Otoz nie. Pytania ktore zadales sa trudne,ale nie sa tylkotwoimi pytaniami. Jednak brak odpowiedzi na te,czy inne pytania nie oznacza,ze Bog nie istnieje. Jednego jestem pewna My ludzie bedac wlascicielami np.jakiegos przedmiotu ,ktory sie podoba wszystkim,zniszczymy go,to kazdy moze nas oceniac,kazdy moze krytykowac,ale nikt ci tego nie zabroni bo to twoj przedmiot(wlasnosc). A dlaczego zniszczyles te wlasnosc to wiesz tylko ty. I nikt za ciebie nie da odpowiedzi satysfakcjonujacej,ewentualnie przypuszczajaca,gdybajaca. Ja sie nie odwaze odpowiadac Tobie za Boga. P.S.Bedac tyle lat SJ powinienes i pewnie masz duzo wieksza wiedze niz mam ja,wiec dziwi mnie,ze chcesz by ktos taki jak ja udzielil ci tak trudnej odpowiedzi,a jednoczesnie satysfakcjonujacej. To tak jak ja moge zadac pytanie,dlaczego Bog stworzyl nasludzmi,a nie aniolami? Dlaczego wogole nas stworzyl? itp. I nie dasz mi pewnej odpowiedzi bo musialbys byc Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatan -dyjabel
bog nas nie stworzyl ,odpowiedz jest zdumiewajaco prosta! dobranoc -do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"szatan nie spi, a napewno juz nie o tek porze, szczegolnie w nocy sobie dogadza.\" Slyszalas co napisal,ze czasem cie dotyka,czasem ,a ty sie nie buntujesz....... brrr:-/ on ma demona na bankkk.......sasasasasasassasasasa :-D Madralka ,wejdz koniecznie na gg!!! CZEKAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×