Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Widzisz madralko,widocznie gdyby nie internet,zylybysmy niewiedzy.Nigdy bysmy sie nie dowiedzialy,jak bardzo oczerniana jest organizacja,bo powiem ci szczerze,ze w zyciu nie wiedzialam,jak mocna jest nagonka na SJ. Nikomu krzywdy nie robia,jesli nawet wydaja pieniadze na sale czy podobne,to robia to z wlasnej woli nikt ich nie zmusza do tego(wolne datki),a ludzie pisza,mowi o nich jak o najgorszych bandytach,naciagaczach,zlodziejach,malwersantach,skorumpowanych, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A do kogo naleza kosciolyi i ziemie pod nimi,itd.bo nie mam pojecia?\" Wydaje mi się, że te np. katolickie należą do Kościoła Katolickiego - nie wiem jak to jest formalnie - do diecezji, biskupstwa czy innych ich podziałów. Ale to jest własność organizacji. Opiekunie - w KK - najczęściej budowy i remonty są ze \"składek\" wiernych - a są własnością całej organizacji kościelnej - więc to trochę podobnie do tego co pisałeś. Tymczasem trzymcie się - będę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do smiertelnosci duszy Jakuba 5:20 uczy : \"Niech wie, ze kto nawrócił grzesznika z jego blędnej drogi, wybawił duszę jego od smierci i zakryje liczne grzechy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz opiekun
http://brooklyn.org.pl/salekrolestwa.htm masz informacje... nie jestes swiadkiem ..dlatego mozesz pisac w internecie bo swiadkowie nie moga!!! nie wierzysz ..popytaj jak to wyglada na prawde !!! jedyna strona swiadka Jehowy to "ustronie rumburaka..." inne sa kasowane wkrotce po pojawianiu sie.... -oraz oczywiscie oficjalba strona brooklynu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz opiekun
konkretnie:swaidkom nie wolno wyrazac swoich opinii na tematy biblijne... to jest bardzo zle widziane ...i trąci indywidualizmem a w organizacji swiadkow nie ma miejsca na prywatne poglady...dotyczace biblii. tylko cialo kierownicze ..teraz i zawsze ...amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja naprawde dziekuje za tak cenne info wiem co moge a czego nie, kozystamy z internetu wszyscy nawet na studium rozmawiam o forum nie ma zadnego sprzeciwu, myslisz ze SJ mieliby wlasna strone gdyby to bylo zabronione, bardzo przeprzsazm ale sam sobie zaprzeczasz, niestety nie masz racji. Kochany jestem SJ od bardzo dawna, chrzest nie jest oddaniem sie w ręce organizacji a w rece Jehowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje Ci takiego zaciemnienia, ale moze i Ciebie dosięgnie rozjasnienie umysłu. Kazdy ma własne poglądy i kazdy poinien pytac moze miec wlasne sugestie, SJ nie zastrzegajas obie prawa do wszechwiedzy, jak juz bylo wiele razy mowione sa jak dzieci ciągle badają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madralka---> A na 1 stronie napisalas, ze nie jestes SJ... To Ty, czy podszyw? :) NO chyba, ze w tym krotkim czasie dostapilas chrztu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe poczytaj dalej... jestem SJ to nie byl podszyw, niestety ale wtedy skłąmałam zeby moje wypowiedzi nie zostały zle zrozumiane, nie chcialam spotkac sie z nagonką, ale zaraz potem ustalilismy na forum moje prawdziwe wyznanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz opiekun
madralko- dziecko! mialem nieszczescie ze swiadkowie wywierali na mnie wplyw przez 25 lat!! coz mozesz wiedziec skoro sama mowisz ze nic nie wiesz??? sprobuj zalozyc strone internetowa w ktorej bedziesz szerzyla poglady biblijne .. zobaczysz jak braciszkowie szybko wybija ci to z glowki... . a ty przyznasz im racje .. . boś zniewolona ... dzisiaj Bog dla mnie to puste slowo ,lub straszna postac ktora czasami przysni mi sie w nocy. karzaca zabijac niemowleta dzieci kobiety i nic nie winne zwierzeta -chocby w potopie... dlaczego bog zamordowal w potopie zwierzeta??? odpowiedz- obron swojego boga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bog nie jest moj, ale nasz jest tez Twoim Bogiem, zamordował??? Jehowa nie jest mordercą. Kocham Go i rozmumiem Jego posuniecia, a Tobie nie bede tłumaczyc, jeszcze nie jestes gotów, albo juz. Nie przyznam nigdy Tobie racji, komus tak zatwardzialemu i zawładnietemu przez szatana, wybacz nigdy nie przyznam racji. Kto ma serce puste, w tym zamieszka wiele demonów. Dziekuje za okreslenie mnie dzieckiem, naprawde mnie to nie obraza, jestem dzieckiem Bozym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie powiedzialam ze nic nie wiem, moim zdaniem wiem bardzo wiele, choc oczywiscie nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Kleks 12
Tak to jest ze osoby wykluczone lub odlaczone z organizacji ŚJ beda sie wyrazac negatywnie o reszcie wiec nie ma co dyskutować z takimi odobami, bo z gory sa nastawieni negatywnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz opiekun
Pan Kleks 12 Tak to jest ze osoby wykluczone lub odlaczone z organizacji ŚJ beda sie wyrazac negatywnie o reszcie wiec nie ma co dyskutować z takimi odobami, bo z gory sa nastawieni negatywnie . a skad wiesz kleksie zafajdany ze zostalem wykluczony czy tez odlaczony z organizacji?? czytaj ze zrozumieniem ..madralko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opiekunie---->\"madralko- dziecko! mialem nieszczescie ze swiadkowie wywierali na mnie wplyw przez 25 lat!! coz mozesz wiedziec skoro sama mowisz ze nic nie wiesz??? sprobuj zalozyc strone internetowa w ktorej bedziesz szerzyla poglady biblijne .. zobaczysz jak braciszkowie szybko wybija ci to z glowki...\" Potrzebowales ,az 25lat? Czy byles tak mocno zniewolony,ze nie dawales rady i po 25latach odstapiles? Jak mogles cwierc wieku dac sieoszukiwac? Co sie stalo,ze po tylu latach przejrzales na oczy,co ci w tym\"pomoglo\"? Dlaczego nie wierzysz w istnienie Boga,skoro wierzyles co siezdarzylo takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ja niestety jestem Panem Kleksem, ale nie mam zamiaru sie tłumaczyć. Ale dziekuje po raz kolejny, rozsmieszyles mnie detektywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybys przebywal i czytal ze zrozumieniem, wiedzialbys ze ani razu nie posunelam sie do podszywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha,z gory mowie,ze Pan Kleks zafajdany to nie ja...:-D Nie przepadam za podszywami,ale widze ze wypowiedz Kleksa zbiegla sie z moja,dlatego z gory dementuje :-) Madralka serio jestes SJ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"gdybys przebywal i czytal ze zrozumieniem, wiedzialbys ze ani razu nie posunelam sie do podszywania.\" No wiesz mądralko - czytając ze zrozumieniem dowiedziałem się właśnie, że świadomie tutaj kłamałaś - więc ten wniosek nie jest już taki oczywisty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×