Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Dream dlatego,ze Bogu nalezy sie szacunek. Mozna Go owszem traktowac jak przyjaciela,ale z szacunkiem jaki sie oddaje Bogu. Czy Prezydentowi,tez bys powiedzial w taki sposob? Jesli tak,to powiedz jakie spotkalyby ciebie ,najprawdopodobniej za to konsekwencje? Pewnie by uznano,ze nie masz do niego szacunku.A to tylko czlowiek,co dopiero gdy dotyczy sie to Boga. ale Dream,nie przejmuj sie to tylko moje nic nie znaczace zdanie. Wolna wola. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola89
Jakie ty gadasz bzdury Madralko! stosujac sie do twojej filozofii to my ludzie w ogole nic nie powinnismy robic, bronic sie bo obroni nas nasz Bog, jest, bo gdy bedziemy glodni on nas nakarmi, spac, bo... itd. Nie jestescie patriotami i tyle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola89
"myslaca JA":) tak jestem katolikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Bog mowil i z gory zalozyl, ze beda ludzie na swiecie tacy jak Ty nazwani niegodziwcami, ja to wszystko wiem kochana nie musisz mi mowic, wystraczy ze poczytam proroctwa Biblijne i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola89
do kogo to bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jezeli nie jestes chrzescijanka to okej, czytaj Pismo Swiete, le nie dziel sie tu swoimi herezjami z innymi ludzmi\" Ja uwazam sie za 100% chrzescijanke,czy to sie komus podoba czy nie. \"Chrzescijanin\" to niekoniecznie,ograniczone w twoim rozumowaniu pojecie. Herezje? A co to czasy inkwizycji? Juz kiedys kosciol pokazal swoje w tej kwestii,wiec nie kompromituj sie. Kazdy ma prawo wypowiedzi,czy na tym topiku,czy gdziekolwiek. Mi twoje wypowiedzi moga tez ,zalatwywac\"herezjami\" i kogo tutaj to obchodzi? Takze kola daruj sobie,nakazy i rozkazy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola89
tak ty wszystko wiesz Madralko, jestes pyszna po prostu, ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralo
powiedz mia kto Tobie dal prawo w takim kontekscie oczytywac ten cytat. Skad iwesz ze tu akurat chodzi o wiele innych wyzan. Czy tak Tobie powiedzielistrsi zboru? Bo jak na moje oko tu chodzi o co inego, ale pewnosci nie mam a Ty wypowiadasz ise z taka pewnoscia jabys conajmniej "widzenia" miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola89
Zaduzo myslisz chyba i mozg juz ci sie przepalil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralo
pewnosc mia tylko ten co stworzyl to biblie i trzeba ja odczytywac w prsty soposb bo jest stworzona dla prostych ludzi i nie domyslac sie kontekstow bo to nie o to biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jezeli jestes nie wierzacy okej czytaj Biblie ale nie interpretuj jej na forum, a juz w ogole nie masz prawa narzucac innym swojej interpretacji, nie mam racji???\" Nikt nie ma prawa nic nikomu narzucać w tych kwestiach - niezależnie czy jest wierzący czy niewierzący. Dlatego nie mam zamiaru tego robić. Co do patriotyzmu - kiepski zarzut - w dobie współczesnych tzw. \"prawdziwych patriotów\" z pewnymi gębami to odechciewa się wszelkiego patriotyzmu (ja głosuję - ale nie z przyczyn sloganowych). A Ty coś takiego zrobił, że głosisz się patriotą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na coz nam patriotyzm, to chore uczucie, a poza tym zastanow sie co piszesz wedlug mojej(raczej nie mojej) filozofii ludzie by nie walczyli to po co sie bronic, a poza tym Bog daje nam czynnosci zastepcze skoro tak sie obawiasz nudy. Znasz werset przeklujcie swe miecze na lemiesze? zamiast walczyc zajmij sie ogrodnictwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola89
A szatana sie boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Zaduzo myslisz chyba i mozg juz ci sie przepalil... \" Czyżbyś miał jakieś obawy w związku z tą czynnością? Spoko - mózg człowieka ma ogromne możliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola89
Naleze do naprzyklad do FM PiS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tlumacze wszystko w prosty sposob ale uzywam tez rozumu, wiesz i pisarze Biblijni tez go zapene uzywali bo spisywali slowa Boga. poczytaj a potem sie wypowiadaj bo chyba nie masz nic wspolnego z Biblią, pisalo ja wielu ludzi kazdy ma inny styl jeden doslowny drugi symboliczny. Kola a ty jestes strasznie agresywna, pojawilas sie tu znikad i zaraz sie do wszystkich rzucasz, pohamuj swoje zapedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola89
malutka rozumiem wiele uwierz mi, na pewno wiesz ze lludziom trzeba ufac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, a niedawno narzekaliscie na SJ,ze uwazaja sie za jedynych zbawionych.Coz ja tego nigdy tak nie odbieralam,ale nawet gdyby,to widac ze z pewnoscia,tej PEWNOSCI nie brakuje calej reszcie,wiec dlaczegoz by SJ nie mieli tego prawa? ;-)(polzartem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Naleze do naprzyklad do FM PiS\" Należeć i gadać może sobie każdy. Powiedzieć o sobie patriota też - nie jeden mówił i mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola89
1. Mam na imie Nikolaj, kola to zdrobnienie mojego imienia 2. Na pewno uzywali rozumu, ale byli natchnieni przez Bogai w twoim rozumowaniu pewnie nie musieli go miec w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola89
Ja nie tylko gadam, czynnie uczestnicze w zyci spoleczym, a ty drugi madralo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralko
gdyby ktos powiedzial na SJ : slowa madralko: jak mniemam do koli89 "wiesz Bog mowil i z gory zalozyl, ze beda ludzie na swiecie tacy jak Ty nazwani niegodziwcami, ja to wszystko wiem kochana nie musisz mi mowic, wystraczy ze poczytam proroctwa Biblijne i tyle." To Wy odebralibyscie to jako obraze SJ, jako rzucanie obelgami a sami tez czasami nie zastanwaiacie sie co piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chodzę ze sloganem na ustach \"patriota\". Jak patrzę na Giertycha, Leppera i kilku innych \"gosiów\" to chyba wszelki patriotyzm we mnie zanika - bo musiałbym im nakopać do d... żeby było inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralko
madralko Ty poprstu wszystk wieesz to po co Tobie rozmawiac - bezsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola89
Dreamer chcesz uzywac przemocy? no co ty?:) Co masz do Giertycha, pochodzilbys sobie do mojej klasy to bys zobaczyl jak jego starania sa potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×