Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Czepiasz się dreamer, jasne że są ludźmi, sam miałem w rękach laptopa jednego z tych delikwentów. Penis johna holmesa i seks ze zwierzętami to tylko niektóre z haseł jakimi mogę rzucić. Większość ma hopla miejszego lub większego. Pokop głębiej, napewno znajdziesz jakieś kości Dreamer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele każdy jest wyjątkiem od reguły. Ja też. To takie proste, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regułą, którą potwierdza hasło \"wyjątek potwierdza regułę\" jest hasło \"od każdej reguły są wyjątki\". Prawda? Czy fałsz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DES----oczywiście,że to proste,lecz staje się niedorzecznością kiedy czytam to,co napisałeś w swoim pierwszym poście i dlaczego zaraz aż tak wulgarnie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przebierałem w słowach, bo po co, niech wiedzą co się o nich myśli. A daleki jestem od generalzowania, ten paradoks to tylko mój styl pisania. Czepiasz się, oj czepiasz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DES-----oj,nie czepiam się,nie czepiam;),tylko strasznie drażnią mnie wszelkie uogólnienia!Tak samo jak Dreamerowi,księża są mi obojętni i wiem,że są wśród nich tacy jak Ty piszesz,ale osobiście również znam paru,którzy są zupełnym zaprzeczeniem tego.Dlaczego w takim razie mówić źle o wszystkich i być może ranić swoją opinią niewinnych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałem że wszyscy, dałem przecież temu wyraz w ostatnim zdaniu, no. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy np tylko myślą o spuszczaniu się w tyłek parafiankom, ale tego nie praktykują. Godne pochwały, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale to jak z tą herbatką... Czasem się wyleje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez Maryję przyjdzie zbawienie dla Polski (cyt.wattcher) Dz 4:12 Bw \"I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.\" J 14:6 Bw \"Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem droga i prawda, i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie.\" J 10:9 Bw \"Ja jestem drzwiami; jeśli kto przeze mnie wejdzie, zbawiony będzie i wejdzie, i wyjdzie, i pastwisko znajdzie.\" Jezus zbawia ludzi. Przemieszana pszenica z kąkolem jest w kazdym narodzie, ale: Rz 10:13 Bw \"Każdy bowiem, kto wzywa imienia Pańskiego, zbawiony będzie.\" w związku z fałszywymi objawianiami demonicznych duchów odbierających chwałę Jezusowi wklejam link teksty na zółto porównują słowa z objawień i słowa z Pisma i wyrażnie pokazują jak są ze sobą sprzeczne, a Bóg nigdy sam sobie nie zaprzecza, więc kto jest \"autorem\" tych objawień? Ktoś komu zależy by jemu ludzie bili pokłony szczególnie przed martwymi obrazami i rzeźbami, bożkami do których sie zwracają zamiast do Boga prawdziwego i żywego, bezpośrednio sercem i duszą całą. http://www.polskiecentrum.com/artykuly/cuda_Marii.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostre słowa
wypowiedz DES cyt. Niektórzy np tylko myślą o spuszczaniu się w tyłek parafiankom..... A ty tak lubisz co? Na taką osobę z pisania wyglądasz hahh najciemniej pod latarnią co? Lubisz w kakao nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeeeeee
ostre słowa------->zazdrościsz?o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1Kor 10:21 Bw Albo że bożek jest czymś więcej niż bałwanem? (20) Nie, chcę powiedzieć, że to, co składają w ofierze, ofiarują demonom, a nie Bogu; ja zaś nie chcę, abyście mieli społeczność z demonami. Nie możecie pić kielicha Pańskiego i kielicha demonów; nie możecie być uczestnikami stołu Pańskiego i stołu demonów.\" Bałwan - słowo wspólne wszystkim językom słowiańskim, określające posąg bóstwa obdarzony czcią. komu składa się hołd przed posągami? Bóg chce by cześć Mu oddawać nie przez posąg \"podobizny\", ale w Duchu czystym sercem J 4:23 Bw \"Lecz nadchodzi godzina i teraz jest, kiedy prawdziwi czciciele będą oddawali Ojcu cześć w duchu i w prawdzie; bo i Ojciec takich szuka, którzy by mu tak cześć oddawali.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wara ci od moich preferencji seksualnych, to co lubię to moja sprawa. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia z daleka czuc
cie jehowitką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pwt 4:16 Bw \"abyście nie popełnili grzechu i nie sporządzili sobie podobizny rzeźbionej, czy to w kształcie mężczyzny, czy kobiety,\" Kpł 26:1 Bw \"Nie będziecie czynili sobie bałwanów ani stawiali sobie podobizny rzeźbionej, ani kamiennych pomników, ani też umieszczali kamiennych obrazów w ziemi waszej, by im się kłaniać; gdyż Ja, Pan, jestem Bogiem waszym.\" Polskie kościoły zalane są podobiznami odlanymi z brązu , wykutymi w kamieniu, pełne koronowanych postaci kobiety lub mężczyzny. Sercem i duchem módlcie się do Pana Boga waszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia z daleka czuc
nie ściemniaj,znzm jehowitów zbyt dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do DES
jeśli ślinisz się na temat spuszczania w kakao to znaczy , że to lubisz. A jeśli mówisz to publicznie to chyba nie ma wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiesz że takich jak ja są tysiące w tym kraju? Odłączających się od tego źródła plugastwa na tym padole ziemskim? Wolą szukać prawdy zamiast ją przyjmować bezkrytycznie od źródła które coś za często zdradza swoje drugie oblicze, ukryte pod maską wielkiej pobożności. Zupełnie jak faryzeusze, a nawet i gorzej. Prawdziwej wiary nie ma tam gdzie są pieniądze, złoto i seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.betania.katowice.pl/wyznanie_wiary.htm tu chodzę co niedzielę na nabożeństwa, spotykam sie z braćmi i siostrami http://www.kch.pl/ w tym mieście odbył się mój chrzest, mam tu wielu przyjaciół, kiedyś mieszkałam w tym mieście jak widzisz nie jesteśmy świadkami Jehowy tylko tymi którzy miłują Pana i Boga w Duchu i w Prawdzie, w Jezusie Chrystusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izraelici też modlili się przed Arką Przymierza, która znajdowała się w świątyni (Ps 5:8), a świątynię uważali za świętą i przed nią \"kłaniali się\" (Ps 5:8), choć były one wykonane z ziemskiego materiału. \"Ja zaś dzięki obfitej Twej łasce, wejdę do Twojego domu, upadnę przed świętym przybytkiem Twoim przejęty Twoją bojaźnią\". Jakub, protoplasta Izraela, kamień nazwał \"domem Boga\" (Rdz 28:22). \"Ten zaś kamień, który postawiłem jako stelę, będzie domem Boga. Z wszystkiego, co mi dasz, będę Ci składał w ofierze dziesięcinę\". Na Arce Przymierza były umieszczone figury cherubów (Wj 25:18, 37:7, Lb 21:8), a w świątyni płaskorzeźby (1Krl 7:31). Jozue oddał też pokłon Arce będąc w tej pozycji aż do wieczora i nie przeszkadzały mu w tym figury cherubów (Joz 7:6). \"Wtedy Jozue rozdarł swoje szaty i padł twarzą na ziemię przed Arką Pańską aż do wieczora, on sam i starsi Izraela. I posypali prochem swe głowy\" \" Pośród ramion miała ona otwór na wysokości łokcia. Okrągły jej otwór był na kształt podstawy . Dokoła jej otworu też były płaskorzeźby. Jednakże jej pręty były nie okrągłe, ale czworokątne\". Bóg nakazał Izraelitom uczynić węża miedzianego i z wiarą na niego spoglądać (Lb 21:8n.). Ezechiel widząc \"Nową Świątynię\" mówił o cherubach w niej (Ez 41:18). Jezus zaś nazwał ołtarz \"świętym\" (Mt 23:19). Jak relikwie przechowywano w Arce Przymierza mannę i laskę Aarona (Hbr 9:4). \"były wyobrażenia cherubów i palm, a mianowicie po jednej palmie pomiędzy dwoma cherubami; każdy cherub miał dwie twarze, jedną twarz ludzką, zwróconą w stronę palmy po jednej stronie, i twarz lwa, zwróconą w stronę palmy po drugiej stronie: tak było zrobione na całej świątyni dokoła\" -wyraźnie jest napisane twarz ludzką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do DES
tylko ty piszesz o seksie jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia z daleka czuc
Des---------->ratuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do DES Stawiam sprawę jasno, żeby nie było wątpliwości. A ty sobie możesz żyć w celibacie jak chcesz, nikt ci nie broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×