Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M987

Niemoralna propozycja.

Polecane posty

musztarda - no , muszę się przyznać , że nie wiem :-), słowa \"nie oburzaj się \" traktuj jako przenośnię. Napisałem już, że cenię każdą wypowiedź, Twoje również :-). Powiem Ci w tajemnicy, nie chciał bym widzieć Twojego oburzenia :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeresienka23 - przecież i tak Ci nie odpowiem więc nie pytaj, trzeba obejrzeć, napisać, poznać się, mówiłem, nie szukam dziewczny na jednonocny seks. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm jesteś bystrym ...
...obserwatorem! Moje gratulacje! Czytam tę wymianę słówek i zadziwia mnie to, ze literki tyle mówią o ludziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztarda - lewitację to bym zniósł, ale kopanie i plucie odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M, świetny topik, świetny test, świetny ruch. Podoba mi się coś takiego :-) Gratuluję pomysłu! Co do efektu dla Ciebie to nie wiem jeszcze i pewnie się nie dowiem. Ale otwartość umysłu i kreatywność na szóstkę z plusem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valkiria74
hej.jestem na serio zainteresowana Twoja propozycja.odezwij sie na moje gg 2339246 pozdrawiam i czekam na wiadomosc papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valkiria74 - witaj, wybacz, ale moje warunki są jasne. Jeśli jesteś zainteresowana, spełnij je :-). Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejla - witaj, jeszcze nie umiera, ale już niedługo umrze :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre kobiety są bezcenne, za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kusząca propozycja...... i to nie ze wzgledu na pieniądze ale ze wzgledu na urok osobisty, inteligencję, oczytanie oraz wrodzoną bądź nabytą kulturę osobistą. Niech wszyscy panowie sie uczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejla - to nie tak, to taki skrót myślowy , ludzie tak już mają, że czasami coś mówią myśląc, że inni czytają w ich myślach. Jeśli ktoś poczuł się urażony , przepraszam :-). Chodziło mi o moje podejście do wszystkiego. Nie lubię stwierdzenia, \"jest dobrze , zawsze może być gorzej\" , gdyby tak ludzie myśleli nie było by niczego. Ja wolę stwierdzienie , \"jest dobrze, ale zawsze może być lepiej\". To , że mam dom , samochody itd. wcale mnie nie powstrzymuje, gdybym mieszkał pod mostem , stosują stwierdzenie niektórych ludzi, powinienem się cieszyć, bo niektórzy i mostu nie mają. Trzeba dążyć do przodu po prostu, stosując zasadę, że na pewno nie po trupach. Trzeba żyć i dać żyć innym, pomagać jeśli się da , a już na pewno nie szkodzić. :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka_czarna - dziękuję, dziękuje za tak wysoką ocenę mnie, aż tak wysokiego mniemania o sobie nie mam, ale nie ukrywam, że niskiego też nie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm chetnie bym sie pokusiła na Twoją propozycję, ale istnieje ryzyko, że mogłabym się zakochac..... a tego oboje nie chcemy, prawda?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka_czarna - cóż , zakochanie trzeba wkalkulować w ryzyko , nic na to już nie poradzę, czasami \"żeby się zakochać wystarczy jeden dzień, zapominać trzeba przez całe życie\" Co do mnie to - wiele moich zalet sporo ludzi uznało by za wady, wiele moich wad sporo ludzi uznało by za zalety, tak to już dziwnie ten świat skonstruowany :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka_czarna - ale cóż , ryzyko zawsze istnieje, pozostaną wspomnienia :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M-w sumie to masz rację, no bo kto nie ryzykuje ten nic nie ma.... srali grali- chyba nie czytałaś dokładnie wypowiedzi autora. No ilu znasz takich mężczyzn???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M -> piszesz tez czasem nie zwracajac uwagi na usmiech po wypowiedzi, co sugeruje przeciez ze wypowiedz mozna by potraktowac pol zartem pol serio :) podoba mi sie twoje podejscie do zycia, do zanalizowanej juz samotnsoci i takich tam, o ktorych nawet nie wspominasz, i to wlasnie to nie wspominanie/ nie uzalanie sie tak mi sie w tobie podoba; a moze zdradzisz nam cokolwiek wiecej o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam wielu, zapewniam Cię, a oceniać kogoś i idealizowac go tylko po kilku wypowiedziach... wybacz, ale to dla mnie delikatnie mówiąc lekka przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wsystkich ktorzy
pieprza cos o finansach w rodzinie: niech wszystkie kobiety a szczegolnie te laski ktore maja ochote wziasc 10 000 od "M" nie smieja miec po latach zwiazku pretensji do partnera, ze ni stad ni zowad przyjdzie mu kaprys wydac 10 000 na weekend z inna, nie dbajac o domowe wydatki. Wiecej: nic jej o tym nie mowiac!! "M" jestes swinia, bo rozumiem ze twoja rodzina nie wie o twych "romantycznych" planach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wsystkich ktorzy
o, kawka bedzie swietnym przykladem. Jak za 15 lat twoj facet czy ojciec lekka reka wyda 20 000 (inflacja) na kochanke, ucaluj go jeszcze i podziekuj ze dba o rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×