Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M987

Niemoralna propozycja.

Polecane posty

M987 -> dlaczego oferujesz za ten weekend pieniadze? co mi zrobisz... -> fajne poczucie humoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mi zrobisz jak mnie złąpies - podaję drugi człon - \"Zuzanna lubi je tylko jesienią\" - to kiedy jedziemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mi zrobisz jak mnie złapies - jeśli mogę prosić, to ten i następny weekend mam zajęty, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co mi zrobisz jak mnie złapies
M trafna odpowiedż ,to teraz ile biletów mam zarezerwować? Czy zabierasz kogos ze sobą?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mi zrobisz jak mnie złapies - bilet proszę jeden, lubię być sam, a rzadko mam do tego okazję więc wykorzystam wygraną, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co mi zrobisz jak mnie złapies
Znam swietny hotelik,który jest połozony niedaleko lotniska. Piekna przyroda,kwiaty oraz niezapomniane wrażenia spowodowane startem i ladowaniem kolejnych samolotów.Akceptujesz.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mi zrobisz jak mnie złapies - jasne, przecież to Ty fudujesz, nie będę przecież naciągał Cię na koszty. Samoloty fajna rzecz :-). Jedynie te kwiaty mi nie pasują, no ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się nie lubi , więc........jadę. :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elton John
a mnie chłopcy tez zaprosicie ? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co mi zrobisz jak mnie złapies
Jest tylko jedna niedogodność,gdyż oferta tanich linii lotniczych obejmuje dolot do owego hoteliku,tak więc wraz ze swoim bagazem zostałbyś zrzucony przed samym lądowaniem w okolicy tego hoteliku. Akceptujesz.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co mi zrobisz jak mnie złapies
Elton przecież juz umówiłeś sie z Lechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elton John
Ja funduję :-p Ale zaproszę jeszcze Jurke Połomską,Georga Michaela i wujka Jacko :classic_cool: ok.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak, taka propozycja dla mnie jest niewyobrażalna ale zdaję sobie sprawę z tego ludzie maja różne gusta i guściki i ogołnie zyjemy w wolnym kraju. Zdrady nie popieram. Jestem tylko cieakwa czy masz żone i dlaczego właściwie to robisz....chcesz sie odegrać bo może ona cię zdradziła, może nudzisz sie w tym swoim życiu...Bynajmniej wiem jedno że gdybyś był szczęśliwy to byś tego nie robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elton John
ja mam męża :classic_cool: a zdrada jest wliczona w szczęście malzeńskie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mi zrobisz jak mnie złapies - owszem, ale zabiorę spadochron. lejla - dlaczego oferuję pieniądze? a dlaczego nie? pieniądze to nie wszystko co oferuję, oferuję również rozmowę, łażenie po knajpach do białego rana, rozmowę, wspomniania, że zrobiło się coś szalonego, może niezapomniany seks, a może najgorszy seks w życiu, oferuję po prostu wspomniania, pieniądze są tylko dodatkiem który komuś może pomóc , ale może również zaszkodzić. Każdy ma wolny wybór.......podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandeczka - masz rację, gdybym był to bym tego nie robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec dlaczego nie jestes???to rozstań się z nią i badź wolnym strzelcem i nikt ci nie będzie miał do zarzucenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M987 -> alez ja cie wcale nie potepiam, jasne wydaja mi sie twoje warunki / oczekiwania (lub ich brak, jak kto woli); tylko w dalszytm ciagu nie rozumiem, dlaczego za kase??? a gdybys napisal, ze chcesz spedzic weekend z kims milym ot tak po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elton John
wypraszam sobie - Pandemonium Jełopy nie zarabiaja takiej kasy jak ja :-p A te chłopaczki nawet nie wiedza po co im penis i dlatego trzeba im pomóc.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elton John
Daremny ? :o Dziewczynko,kobiety tez lubię,chyba bardziej niz chłopców :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co mi zrobisz jak mnie złapies
No i z tymi liniami to jest jeszcze taka sytuacja,że trzeba zabrać ze sobą własne krzesełko oraz zatankować do pełna,bo ja zakupiłam bilet w cenie promocyjnej za przysłowiową złotówkę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopczynku twoje wypowiedzi są zenujące i daremne...dlatego nie zabieraj głosu dzeciaku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość New 787
Chętnie spędzę z Tobą Weekend, tylko pytanie gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elton John
żenujace wypowiedzi ...? :o Być może,ale szczere.A przez Ciebie przebija wścieklizna macicy:-p Na sile szukasz faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co tyle emocji? tym rządzą prawa rynku: jest popyt - jest i podaż. Zgodzi sie któraś za 10 000 - znaczy że świadczy takie usługi, póxniej następuje etap negocjacji ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahaha a to ci dopiero nie wiedziałam ze masz predyspozycje wróżbity widać są one tak marne jak ty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×