Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M987

Niemoralna propozycja.

Polecane posty

lejla - gdybym napisał , że chcę z kimś miłym spędzić weekend mówiąc, że mam rodzinę itd. to myślisz, że to było by ok? tak samo nalecieli by wszyscy na mnie , że szczyl, że ....\"wstawić co kto chce\"... Zaraz były by głosy , że burak, że na dziwki nie stać, że to , że tamto, sama wiesz dobrze. Ja stawiam sprawę jasno, weekend i koniec. Nie oczekuję uczucia , choć przez weekend można przyjaźń nawiązać, można tęsknić i nawet coś więcej. Nie napisałem, że chcę kogoś na jedną noc. Nie potrafił bym tak,nawet chyba ficzynie bym nie dał rady, ( może to dziwne aletak jest ) nie interesuje mnie przygodny seks, zresztą z fizycznością można sobie poradzić, gorzej z psychiką. Sama widzisz, że każde ogłoszenie tego typu było by \"zjechane\" przez prawie wszystkich, czy to za kasę czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elton John
he he nie znasz mnie Pandemonium więc nie wyrokuj:classic_cool: Wierność nie jest moja mocna strona to fakt,to mozna zaliczyc do marnych cech mojej osoby,ale pozostałe...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazxsw
a ja Cie nie potepiam, kazdy robi to na co ma ochote Skoro facet akurat tego potrzebuje to czego sie czepiacie ?????? podrawiam i zycze powodzenia w poszukiwaniach mam nadzieje ze znajdziesz ta jaka odpowiada Twoim wymaganiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----> elton john nie bede sie wdawała z Toba w dyskusję....a wogóle to cos się czepił tego Pandemonium..jesteś maniakiem gier????Pandeczka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mi zrobisz jak mnie złapies - wiesz co, daj mi adres tego hoteliku ok? tak będzie prościej, nie chcę Cię naciągać na takie niedogodnośći, skoczę tam sam, a będzie Ci to policzone i po sprawie. Co tam będziesz sobie głowę zawracał jakimiś załatwieniami itd. ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość to DECYZJA
M987 mam wrażenie nieodparte, że robisz sobie krzywdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli to nie prowokacja
i masz żonę, rodzinę, to jesteś zwykłym ścierwem i tchórzem :P Potrzebujesz nowych podniet, ok, ale żonie chyba coś sie od ciebie należy TO UCZCIWOŚĆ!!! Stać cię na to? Wątpię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elton John
ocho...będzie miękła..no dobrze,dobrze Pandeczko:) nie zlość się Masz rację dyskusja jest zbedna lepiej czas spozytkowac na coś przyjemniejszego.Dla ciała :-p Hm.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=====> Elton John No dla ciała możesz coś zrobić..poruszać się na świezym powietrzy jak potrzebujesz i odświezyc swoje szare komórki zebyś takich głupot nie pisał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elton John
:( myślałem o Twoim ciele,zeby dla niego cos milego zrobić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość to DECYZJA - może masz rację co do tej krzywdy , ale ja.... Wolę żyć krótko, w wieczności ginąć dłoniach Zmieszany ze snami i światłem świetlików Rozbłysnę, poparzę, będę długo konał Zamknięty w chaosie pośród swoich krzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chory plagiatujący grafoman
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka********
ja bym chetnie pojechała......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M987 -> tak sie dopytuje, bo to bardzo wazne - wlasnie to, czy to czysta transakcja: kupuje i mam, czy nacisk jest jednak na szukanie wrazen, odskoczni, czy jak to tam jeszcze nazwac, pewnie, ze kazdy ma wybor i nikt nic nie musi, ale jednak te pieniadze tworza zla atmosfere; skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandeczka - to nie miejsce na pisanie czego mi brakuje, a czego nie, przepraszam, ale studium mojej osobowości pozostawię być może na kiedy indziej. Nie złość się, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elton John
Szkoda:( Ale jak sobie zyczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ wy jesteście nietolerancyjni. Mnie się ta propozycja podoba (teoretycznie oczywiście). Coś innego. Tyle postów na kafe o zdradzie, i co? Jak ktoś powie, że z \'miłości\' to okey? Załować biedaka... a ja ktu gość uczciwie pisze, że za własne pieniądze chce spełnić swoje fantazje to siup ... nagonka. On nie prosi o radę, ani o umoralniajace kazanie, ani o ocenę, tylko składa propozycje. Chcesz bierz, nie chcesz nie bierz. Każdy ma prawo żyć ja kchce i to jest sprawa jego sumienia. A jak jest fajny to i taki weekend może być przyjemny, lepsze to niż spić sie w pubie i wylądować z jakimś smierdzielem, co może tak się nie zdarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra nie czepiam się już...twój wybór...życzę powodzenia w szukaniu ale pamietaj: Nie kocha się za coś tylko mimo wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o miłosci to na uczuciowym
tu tylko seks s e k s S E K S !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lejla - słuszenie zauważyłaś, że te pieniądze tworzą złą atmosferę, ale to było zamierzone i będzie dotrzymane jeśli naprawdę kogoś znajdę, ale one właśnie tworzą tą otoczkę niepewności, że robi się coś strasznego, stwarzają wrażenie, że trzeba , że muszę bo mi płaci. To dodaje dreszczyku emocji , podnosi ciśnienie, stwarza obawę, szukam kogoś kto się nie boi, kto lubi andrenalinę, niepewność itd. Stąd są tu pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za własne pieniące
to ta namiastka faceta może sobie najwyżej nowe skarpetki kupić :P Toto nie wie nawet co znaczy zarabiac na życie, bo jest zwykłym pasożytem i utrzymankiem swojej żony :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka********
po prostu samotny mezczyzna szuka czego co tą samotnosc troche wypełni, choćby to miały byc tylko wspomnienia.... czy tak trudno to zrozumieć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za własne pieniądze - Twój osąd jest błędny, niczego w życiu nie dostałem, udało mi się dojść do wszystkiego samemu, może jestem zdolny a może miałem szczęście. Co do zakupów, to kupuję sobie nie tylko skarpetki ale całą resztę garderoby również. :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomka******** - jesteś wyjątkowo bystrą kobietą :-), cieszę się, że dane mi było Cię poznać, choćby tylko na tym forum. Dziękuję :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym chciała wiedzieć, jak taki weekend się udał. Ale pewnie mizerne szanse, że autor opisze. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka********
nie ma za co:) ja po prostu czuje sie podobnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za własne pieniądze
zdolny to ty jesteś, do wydawania pieniędzy należnej rodzinie na dziwki :P dla mnie jesteś wielkim zerem, szkoda klawiatury. Bez odzewu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×