Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

...rysa na szkle...

Polecane posty

Mam 22 lata... ponoć piękna, inteligentna, ambitna... ponoć...kochajaca i kochana... ponoć... spragniona zycia....ponoć... ale czasem tak bardzo nie rozumiana..... zagubiona na falach metnego oceanu.... ...ponoc....stwarza takie pozory ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć
Wiesz o sobie coś na pewno? Kiepska to znajomość siebie, kiedy bazujesz na czyichś opiniach o sobie. Rozumiem, że to pochwała się taka trochę zawoalowana. POZNAJ SIEBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć
Zgadza się, nie wiem nic, czyli tyle ile napisałaś. No jakoś nie jestem Duchem Swiętym i widzę że cała reszta przebywających na kafe też nie jest. Może tak trochę jaśniej? Nie, żebym wymagała, tak tylko pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ???? Ponoć--- sympatyczna wypowiedź, skoro nie masz ochoty, to po co przenikasz przez te moje wersy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ???? Ponoć--- sympatyczna wypowiedź, skoro nie masz ochoty, to po co przenikasz przez te moje wersy? czulaś sie kiedys samotna w tłumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ???? Ponoć--- sympatyczna wypowiedź, skoro nie masz ochoty, to po co przenikasz przez te moje wersy? czulaś sie kiedys samotna w tłumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć
Sayuri Nie bierz nic do siebie. Widać taka ze mnie prosta baba, skoro trudnosć mi sprawia zrozumienie tych poetyckich wersów. Czy czułam się samotna? Tu już mówimy konkretami. Tak, czułam się. Każdy to chyba przechodzi w swym życiu. Są chwile, że pomimo mnóstwa osób, zainteresowania, tysiąca rad wiesz, że jesteś zupełnie sama. To nie jest przyjemne uczucie. Bolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć--- a wiesz co jest w tym wszystkim najgorsze, że czlowiek wtedy marzy tylko o tym, by ktos przebil się przez naszą skorupę i dotarł do naszego wnętrza....Kurcze wiesz jaki jest mój problem?nikt tak do końca nie potrafi mnie odkryc , bo... bo chyba nikomu na to nie pozwalam.boje sie odrzucenia...żadna baba nie jest prosta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć
Skrzywdził Cię ktoś Sayuri? Czy z natury jesteś taka mocno zabezpieczona przed zranieniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chodzi o skrzywdzenie, bardziej powiedziałabym \"nadużywanie mojej dobroci\"( jestem niepoprawną altruistka i społecznikiem), z natury jestem osoba otwarta, ale wpierw \"testuje\"pspby, potem pozawalam im na wejście w moje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chodzi o skrzywdzenie, bardziej powiedziałabym \"nadużywanie mojej dobroci\"( jestem niepoprawną altruistka i społecznikiem), z natury jestem osoba otwarta, ale wpierw \"testuje\"pspby, potem pozawalam im na wejście w moje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć
Ludzie wykorzystują dobre dusze. Nie warto. Dobrze robisz, że się chronisz. W środku mamy to, co najważniejsze. Młoda jeszcze jesteś. Z pewnością ktoś kiedyś dokopie się do Twego wnętrza i zachwyci, jaka jesteś piękna. Cierpliwości. Im dłużej poczekasz tym radość będzie większa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ,że moje tresci dochodza w kilku egzemplarzach - cuś mi nawala....może jutro pójdzie lepiej. Ponoc--- mam nadzieję,że dane nam bedzie jeszcze kilka słow do zamienienia. a tymczasem ( no bo mnie szlag trafia z tym kompem) spij slodko . (kwiatek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry , czy moge podlaczyc sie do dyskusji i dorzucic meska opinie? moim zdaniem nalezy czasem sobie dac wejsc na glowe (jeden raz gora dwa) zeby sie przekonac ktora osoba z naszego otoczenia tego nie zrobi (nie wykorzysta nas np)- kiepsko testowac otoczenie ale czasmi chyba trzeba- twedy wiesz kto tak na prawde nie chce cie wykorzystac? jest takie powiedzenie kto ma miekie serce powinien miec twarda d..ę- i chyba cos w tym jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wgrgr
urzekła mnie twoja historia p.s. napisano już mamlaśną muzykę do tego tekstu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Wojtek bez portek---Zapraszam !słuchaj masz dużo racji w tym, co napisałes ( najbardziej we fragmencie o tyłku :-D). Twrady tyłek jest teraz w cenie, ale ja kurcze jakś taka zagubiona jestem w epoce, nie pasuję do niej.Niepoprawna humanistka, dajaca całe swoje życie innym, i ludzie to widzą, skrzętnie wykorzystują. Założyłam ten topik bo chciałam porozmawiać z ludźmi, którzy podobnie jak ja czasem przestają wierzyć w marzenia, bo widzą że świat jest zbyt szary na odrobinkę słoneczka- nie dla takich jak wgrgr ...sory nie lubisz telenoweli to zmień kanał... a z resztą nie chcę by ten topik był elitarny- niech zagląda tu każdy, kto chciałby głośno pomyslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za przywitanie sorry ze nie pisze czesto ale mam dzisiaj urwanie gowy w pracy :) a wracajac do tematy to skoro sie juz na kims przejechalas zle to nie dawej my trzeciej szansy (nad druga mozna pomyslec:) ) a ze epoka \"silaczki\" (chyba taki byl tytul tej lektury) juz minela to dawno wiadomo:). moja rada jest taka zeby zorganizowac sobie grupe znajomych (prawdziwych ktorzy cie nie wyruchaja - przepraszam za okreslenie- za pierwszym lepszym razem- i z nimi sie trzymac i spedzac czas :)- uwierz mi ze to procentuje w przyszlosci (i dla tych ludzi mozna sie starac) . ja mam grupke przyjaciol dla ktorych zrobilbym wiele i wiem (o czym sie milo przekonalem ostatnio ) ze nie jest dla nich problemem odebrac tel o 3,00 w nocy i przyjechac pomoc mi!- mile bardzo mile uczucie - ale to zobowiazuje - i bardzo dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca to praca- dobrze jeszcze studiować (choć już tylko rok ) . fajnie ,że masz kumpli, na których liczyć można. Wiesz po Twoim opisie wydaje mi się jednak,że Ty też nie zawsze zgadzasz się z prawami rządzącymi światem :D milej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć
Ja Cię przytulę. Cześć Sayuri i nie mazgaj się. Taka duża dziewczyna. Głowa do góry. Cóż to za smętki Cię dopadły? Gadaj raz dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór !!! tak sie cieszę,że Jesteś. Dziś byl \"tutaj\" Wojciech :D a skąd te smuteczki?- bo nikt nie miał ochoty pokonwersować :( A Tobie jak mija wieczorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć
Tak, czytałam, ten Wojtek bez galotków. Przeleciał właściwie przez ten topik jak wiatr. Wieczór mija mi średniawo, bo cierpię okrutnie z powodu bólu zęba :( Już dawno został przeznaczony do leczenia kanałowego ale coś ciężko mi się wybrać. A co u Ciebie? Jak minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×