Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

...rysa na szkle...

Polecane posty

hehehe i bardzo dobrze ze nie rozumiesz - ale cie zaskoczylem (podobnie jak samego siebie) :) nie dosc ze z samego rana czlowiek zaspany ledwo sie z lozka wygramoli a ty taka niespodzianka -> wiec spadlem z krzesla pod stol i jak wychodzilem (zaspany bop bez kawy - ale jaki zdrowy hihihi) to niechcaco kliknalem wyslij i juz hihihi - moze byuc takie wytlumaczenia? p.s ciesze sie ze udalo mi sie wywolac usmiech na twoim licu hihi - cel osiagniety!! jupii p.s. odpisuje na twojego najnowszego maila !! p.s. a ja nie rozumiem twojego ekspreymentu?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez do końca nie mogę rozszyfrowac mojego eksperymentu- ale pisalam Ci ,że zakręcona ze mnie istota :-D Czytam maila z kubeczkiem I_I> :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. 2. ja tez odpisalam ps. 3 i do naszej Triolki też cos skrobnęlam- szkoda,że Ona taka zalatana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy, ktos nas podczytuje, ale sam wstydzi się zagadać! serio, serio!!!!! E. wyrzuć nieśmiałość w kąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj też się przywitam Dzień dobry piszącym i podczytującym (podobno, ale ciiiii...) Miłego dzionka. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Triola !!!!!!!!!! a gdzie sie jeszcze witałaś??? czekam na CIEBIE- jakies ploteczki, newsy itp !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o witam przesympatyczne kolezanki ( i to cale dwie - trojkacik znowu zywy!!- czy dostane nagrode za ozywienie tero topika:)- tym razem pisze z domu - jeszcze starego hihi - ale juz przenioslem meble i ciuchy jutro wieczorem- o ile dam rade przenosze kuchnie (troche mi glup[io w dzien wszystkich swietych ale moze wieczorem jak nikt nie bedzie widzial :) pozdrawiam serdecznie i do uslyszenia w czwartek! triola -> p.s a ty triola nie pojechala w strone falubazow? :) sayuri -> p.s spoznieni kochankowie - fajne ale za bardzo skiszone zakonczenie- malo realistyczne :) nieznajomy/a -> p.s. i tobie cichutko szepne: ujawnij sie my tu nie gryziemy hihi milego dnia pozdroofka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej kiepsko sie rozpisalam, więc nie masz co czekać chyba ma pomysl na nagrodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej teraz to pojechalas ostro :) juz nie moge sie doczekac - ciekawe co wymyslilas - ale pamietaj ze napisalas ze mozna poddac ta nagrode dyskusji :) p.s. jak to nie postaralas sie w @ - prosze natychmiast to zmienic- co ja bede w pracy robil!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie, tak sam zajadasz lody???? a ja??? w sumie ja raczej nie mam o co dbac- przydalo by sie to miec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie przesadzaj raz na jakis czas lody sa ok! no dobra ja juz musze sie zbierac wiec bede konczyl:) czekam na propozycje nagrody hihihi i do uslyszenia w czwartek pozdrawiam serdecznie , goraco caluje , sciskam cieplo :) narka: pomysl nad poprawa tego maila!! hihihi :)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziś w zadumie jesiennego poranka, witam Was wszyskich. Życzę ciepełka, którego niestety za oknem brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×