Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

...rysa na szkle...

Polecane posty

Cześć :) Jestem, żyję i mam się dobrze. Rzadko zaglądam i przypominam tylko, że to Ty Wojtusiu nie odpisałeś na mój list daaaawno temu. Podobno zaginął ;) Powtórki nie było. Czekam więc cierpliwie :) Sayuri pozdrawiam Cię serdecznie, napiszę :) Motyl pozdrówka dla Ciebie i Młodego. Jak mu służy basenik? Piękna pogoda ostatnio, więc ja albo w pracy, albo na dworze. Moje dziecię ma niespożytą energię, więc wymęczam go trochę na świeżym powietrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczefgo nie odezwals sie do mnie na gg :( ?? faktycznie przepraszam ze nie napisalem po raz drugi listu - wiesz jak juz sie zbiore to wszystko ci wyjasnie i wtedy moze zrozumiesz hihihi fajnie ze wrocilas pozdrowienia i wielu sil zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wróciłam z wygnania i jestem w szoku! wow! Triola---JEST! Wojtek---JEST!!! Motyl---????nie ma???? no Świętemu to wybaczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sayuri juz jestes? no to bajerka na gg?? dzisiaj jedziemy do ciebie :) gdzie sie umawiamy na piwo?? wreszcie poznasz swietego :) ale podroz dopiero po basenie czyli wyjazd ok 19.00 a na chwile obecna :( praca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek, co Ty tak wczoraj zwiałeś????? hm???? Oj biedny motyl, co on z Tobą ma! Triola- jak widzisz Wojtek jest nie edukowalnym egzemplarzem :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sauri niew chce byc niemilym ale nieedukowalnym powinno byc razem (nie z przymiotnikami) :) wiec .......... hihihihi a poza tym :( dostalem kosza :( od sayuri :( hihi opowiadaj lepiej jak bylo na spotykaniu - warto bylo odrzucic moja propozycje ?? ale nie mysl ze ja sie tak latwo poddam :) nastepnym razem na 100% sie powtorze :) wlasnie wrocilismy hihihi pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co w pracy???? Wojciechu, coś ty taki ambitny? a ze mnie się naśmiewasz! co tam słychac w wielkim swiecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj rozpoczęłam sezon pokrzywowy1 kazdego roku od maja do sierpnia zrywam pokrzywy, parzę i .płukam w nich wlosy- polecam- efakt super- o ile zrywa sie z \"terenów ekologicznych\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! no i jestem zla! miałam sobie iść na koncert Rubika, ale że sie porobiło to się porobiło i w ramach niezrozumialej do końca solidarności nie idę. Wielka szkoda, bo dlugo na niego czekałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc ludziska. Cos Was tu zadko dorwac mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy trzeba by nam zmienić topik, co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na jkai? masz jakies propozycje? ja dzisiaj wplne mam hihi a sswity wariowal cala noc wiec stalem z nim o normalnej porze a motyl jeszcze w lozku hihihi pozdreawiam p.s. no szkda ze z rubikiem tak wyszlo, moze jka bedzie we wrocku to my cie zaprosimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek berz portek
sayuri co to za znaki zapytania :) sama mowilas ze trzebaby topik zmienic wiec sie pytam na jaki? proponujesz:) hihih napisz lepiej co u ciebie :) a nie ??? postawilas i zadowolona jeses :) jak praca? skonczona juz? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ! moja praca w badaniach wciąż się grzebie .. buuu chciałam krótka , a dodałam już część aneksów i co? i jest 124 str a jeszcze kuuuupa przede mną. Zaczynam wczesniejszą sesję i wogóle czasu brak :( buuuu a Wy jak Święty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek bez poretk
no widzisz u nas tez na nic nie ma czasu , swiety teraz na zapalenie oskrzeli wiec kaszle i kicha jak opetany - nie chodzi do zlobka, ale za to ma juz drugiego zeba :) hhhmmmm i co wiecej? : moja praca mgr lezy i nic sie z nia nie dzieje czekka na lepsze czasy chyba :) monika zacela sie doszkalac wiec tez jest nieobecna i tak leci dzien za dniem.......... ale w ten weekend jak stan zdrowia swietego pozwoli to jedziemy znowu w odwiedzny w gory :) wiec szykuj sie na spotkanie hihi - tym razem mowie 2 dni wczesniej zebys sie nei miala jak wykrecic :) no i to chyba wszystko pozdrowienia i buziaczki :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×