Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

...rysa na szkle...

Polecane posty

wybij sobie z glowy wszelkie zgnilizny no i oczywiście sepuku- rany kobieto przecież Ty sliczna Jesteś zgrabna, ladna i powabna......!!!!!!!!!Wojtek, Wojetk HALO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć
uuuuuu... Sayuri, necik to Ci się równo rypie :( I co... ? zostanę tu sama....? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triola??? no chyba będzie się wiązać z Twoim imieniem , czy nie tak? ciekawie brzmi - miękko i tajemniczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oczywiscie ze nie zostaniesz sama hihihi !! ja jak juz wspomnialem jestem w pracy i czasami musze was moje drogie panie (z zalem) zaniedbac - bo jakies wyniki badan sa czy inna cholera hihi a co do przelatywania to mozecie byc spokojne hihi nie zamierzam zmiac topiku- towarzystwo mi odpowiada i atmosfera tez jest ok . co do nicka dla ciebie ponoc to rzeczywiscie malo o tobie wiemy ale nick to moze byc zupelnie bez sensu np taki jak moj: mam portki i nie jestem wojtek ale co tam nick to tylko pare klikniec w klawisze :)):):) a ty sayuri lubisz posmigac rowerkiem ? (goralka jestes to krzepe pewnie masz za dwoch) hihi ciekawe co kreatywnego ponoc wymysli p.s. czemu mialabys zostac sama sayuri nas zostawia :(:(:(???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do sayuri: cytuje: \"no i napisz tu coś miłego facetowi !!!!\" ze niby co ty mi milego napialas? bo nie widzialem hihihi : \"studia- Animacja Społeczno - Kulturalna\" no niby mile bo to ty napisalas ale zeby az tak bardzo? watpie heheheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triola??? no chyba będzie się wiązać z Twoim imieniem , czy nie tak? ciekawie brzmi - miękko i tajemniczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojciech zarabia, moja droga, a tylko my się tu opiepszamy ! to jak będzie z tymi odpowiedziami? powiedz nam coś o sobie, jesli oczywiście emasz taką ochotę. Triola... no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem i wcale tak duzo nie zarabiam hehehe zeby nie miec czasu dla was hehehe - za te marne 3tys euro nie warto przeciez tracic znajomosci :):):):)::) odswieżaj odświeżaj !!! p.s. to co z ta kondycja u ciebie? kiedy wypadzik organizujemy hehehe żar czy porąbka a moze laskowiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech będzie ten trol w żeńskiej wersji :) Sayuri, to z moim imieniem nie ma nic wspólnego, a raczej z zawodem, no i to, co robię wiąże się też ociupinkę z tym, co Ty studiujesz. :) :) Zgaduj. Napiszę o sobie więcej, za chwilę. Wasza dawna ponoć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triola jest jak Troja- silna baba będzie z Ciebie skoro taki wybór.Wojciechu , który nim nie Jesteś, miła to ja jestem dla Ciebie zawsze, bo Jesteś nasz rodzynek!!!! a animacja? ja bardzo lubie pracę z ludźmi... rowerek? stoi nawet nowy - rczny- ale czasu mam niewiele na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triola jest jak Troja- silna baba będzie z Ciebie skoro taki wybór.Wojciechu , który nim nie Jesteś, miła to ja jestem dla Ciebie zawsze, bo Jesteś nasz rodzynek!!!! a animacja? ja bardzo lubie pracę z ludźmi... rowerek? stoi nawet nowy - rczny- ale czasu mam niewiele na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty, a skąd wiesz skąd ja Jestem??? no i skąd znasz Żar, Porabkę i resztę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no o stalo sie mamy triolę moze byc jak dla mnie ale co to za zagadka sie pojawila? ale za trudne jak widze dla mnie hihihi moze jestes nauczycielką? hhhmmmm....... tylko nie mow ze polskiego - bo sie zestresuje! a co do ciebie sayuri to dzieki za tego rodzynka hehehe podoba mi sie takie towarzystwo : co prawda zalapalas minusa ze masz rower a na nim nie jezdzisz! ale coz moze kiedys cie namowie na wypad w piekne gory - masz pod nosem tyl edobrego a nie korzystasz? ci ze gornegoslaska to moga ci pozazdroscic :):):):) tiola czekamy na jakies info o tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo, belferką jestem. Sayura, jakbyś miała jakieś fajne nowe scenariuszki na różne okazje, takie dla dzieciaków sp i gimnazjum. To ja bym się do Ciebie mocno uśmiechnęła i pokłonik głęboki wykonała. Wojtuś, a co Ty taki ciekaw? Sam o sobie nam opowiedz, bo to Ty właśnie na tym topiku jesteś najbardziej tajemniczy, a tajemniczość to przecież domena kobiet, więc niech tak zostanie WOJTEK! DO ODPOWIEDZI! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sayuri przecie to zwykla magai :):):) no nie? a co kto ja do tablicy eee ale ja nie .... bo ja mam tu usprawiedliwienie od mamy i eee chcialem zglosic ze bylem chory eee. co tu o mnie duzo mowic przeciez pisalem juz wczesniej ze mam 27 lat i skonczylem polibude i teraz koncze nastepny fakultet - wentylacja klima i ogrzewanie , prace zmieniam jak rekawiczki to jest moja .... 6 praca - nie nie myslcie sobie ze wywalaja mnie hihihi jakos tak zawsze cos lepszego sie trafia - samo tak jakos :) no i co jeszcze hhmmm.... zainteresowania to jak zawsze i kazdy chlopak sport: rowerek plywanie nartki biegi koszykowka silka i co wiecej .... pytajcie kolezanki konkretnie ...... bardzo chetnie odpowiem - o ile bede wiedzial a czego uczysz torla?? p.s. przesylam buziaczki bo ja na dzis koncze - zobaczymy sie w poniedzialek - milego weekendu i w gorach i nad morzem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri, pozdrawiam Cię serdecznie i bardzo przyjemnego weekendu życzę. Pomyślę, o Tobie jak będę nad morzem. Trzymaj się, do poniedziałku. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRA JESTEM PONOWNIE- KURDELEK SERDELEK COS MI DZISIAJ PRĄDU BRAKUJE WE WSI :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy! Przede wszystkim nie zwiałam! Nie miałam prądu do 15 a potem byłam na zajęciach, które prowadzę z dziećmi.Oj jaka szkoda,że nie mogłlam sie z Wami pożegnać. No to zonk na maxa :( Z przykrością musze przyznać,że w poniedziałek mnie nie będzie ani wtorek i środę... aż do weekendu, choc i wtedy będzie ciężko. Jadę na obóz naukowy do miasta obwarzanków i smoka co ogniem zieje w dzień i w nocy :D. W Weekend szybkie przepakowanie i w niedzielę wieczorkiem do akademika, z którego wróce dopiero we czwartek wieczorkiem ( 5.10). Smutno mi będzie bez Was dzieciaczki ( a co nie mogę tak do Was? Tylko mi nie mówcie,że jestem szczeniara! :D) Moje drogie misiaczki (wow ale ja dla Was miła) macie misję do spełnienia- niech ten nasz topik nie umrze- korespondujcie !!!! Do mnie też coś śkrobnijcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zerwe temu komputerowi wszyskie kabelki, a potem zacznę po nich skakać i skakać aż sie nie naprostują....! ależ mnie denerwuje czasem ten net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triola! W odpowiedzi na Twoja propozycję myślę, że znajdę jakies scenariusze zajęć ( w końcu jusz kilka lat pracuję z dziciakami). To bardzo miło z Twojej strony ,że zaproponowałaś to. No i super ,że możemy na Cebie liczyć w sprawach dla nas trudnych.Dziękuję za to,że pomyslisz o mnie na plaży - szukaj muszelek.Buziakuję a teraz kilka pytań: czego uczysz? Jakie jest Twoje hobby? no i jak było na weekendowym wypadzie (wyprzedzam fakty ale o to zapewne bym zapytala \"spotykają\"c Cię w poniedziałek) pappapa Nie daj zginac temu naszemu elitarnemu topikowi! Ps. Dbaj o NASZEGO chłopa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojetk! Ty nie bądź taki tajemniczy tylko podziel sie z nami jakimis info! Dbaj o naszą damę- Triolę -nie podpadaj i odpowiadaj na każde pytanie bo jak nie to dwóje zarobisz :D Miłej pracy! bywajcie (mniemam że \"zobaczymy sie dopiero jak wróce) ale jak mi sie cos zachcę napisać to przez weekend jeszcze tu do Was sklikam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wszyscy ludzie na świecie są ze wszystkiego szczęśliwi??? czy nikt nie ma żadnych wątpliwości ??? czy nikt po prostu nie ma ochoty pogadać o czymkolwiek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×