Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

...rysa na szkle...

Polecane posty

Ja jestem Skarbie. Witam Cię ciepluteńko. Nasz mężczyzna, to teraz pewnie jakieś szafki montuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga ogłaszam konkurs!!! Komu uda sie ozywic nasz topik, otrzyma wielką nagrodę- wszystko do negocjacji! Pomóżcie ... czekam na pomysły Sayuri ps. ... znów rysa na szkle......dlaczego ja jestem taka dobra? dlaczego trójkąty źle wpływaja na relacje międzyludzkie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i masz babo placek- wyjedź na studia a tu jakaś potajemna korespondencja z fotkami za moimi zdjęciami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sayuri Zaraz lecę poskakać z dzieciakami. Korespondencja wcale nie tajna. List przeczytałam, dziś odpiszę jak znajdę ciut czasu.A Ty odpoczywasz? To może i Wojtek się znajdzie i popiszecie sobie trochę (nadrobicie zaległości). Trzymajta się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie, tak późno wstawać???? Ale fajowo- idziesz skakać :-D ja od dziś do niedzieli mam biwak z moimi dzieciaczkami. ps. dziś mam dobry dzien - stalam sie posiadaczka dwóch super swetrów ( z ciucha, ale są czaderskie!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga Triolu nasz wspanialy chlop chyba już nie uznaje \"babskiego \" topiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro studia. Wyjatkowo wracam w piatek wieczorkiem... to tak w razie czego jakby się ktos interesował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak żywot studenta- czasem nawet można pokorzystac z uczelnianego necika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Piszę tutaj, bo cos mi poczta nawala. Wróciłam wczoraj wieczorem ale chora niestety.A weekend zapowiada sie pracowicie, bo musze troche popisać. I tu własnie prosba, jeśli by ktos miał cos o zabawia jako wcielaniu się w role społeczne to będe bardzo wdzięczna. Droga Triolu--->>> jak weekendzik? konkretne plany ? Wojtuś---->>> przepraszam,wiem,że obecałam w weekend zdjęcie, ale cos mi poczta nawala i nie mam jak wyslac.Może Triola Ci prześle. caluskuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Piszę tutaj, bo cos mi poczta nawala. Wróciłam wczoraj wieczorem ale chora niestety.A weekend zapowiada sie pracowicie, bo musze troche popisać. I tu własnie prosba, jeśli by ktos miał cos o zabawia jako wcielaniu się w role społeczne to będe bardzo wdzięczna. Droga Triolu--->>> jak weekendzik? konkretne plany ? Wojtuś---->>> przepraszam,wiem,że obecałam w weekend zdjęcie, ale cos mi poczta nawala i nie mam jak wyslac.Może Triola Ci prześle. caluskuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja poczta nadal nawala....cuz przywczaiłam się do tego,że nic nie jest takie cudowne, jakbyśmy chcieli. Dzień jakoś dziwnie szybko mi minął.Posprzątalam, napisałam jedną 9 w miarę krótką ) pracę i teraz zabieram się za drugą. Pracowita ze mnie kobitka.Przytulam wszystkie duchy 9 bo tylko takie istoty spotykam na tym topiku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawalanie poczty dzień drugi. To nawet zabawne tak pisać z duchami, bo mozna im napisać ,co tylko się człowiekowi podoba. Mam teraz ochote na spacer, ale z racji choroby nie poszłam nawet do Kościoła, więc i beztroskie leniuchowanie sobie odpuszczę.A jesień taka pieknie wyzłocona :-) No nic, koniec lirycznych westchnień, zabieram sie do jakiejś porannej kawki ( i sterty leków.A tak wogóle to moja specjalnościa jest popijanie kawą magnezu :-) ). ....sayuri ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WWWWAAAAAAZZZZZAAAAAA..... wracam!! oczywiscie ze jestem tylko myslalem ze topik juz padl , ale jak sie dowiedzialem ze sayuri tu bywa to oczywiscie ze wrocilem i sobie poczytalem - i wcale nie montuje szafki hihi - juz prawie wszystkie elementy sa zamontowane hihi teraz zajmuje sie listwami :) pozdrawiam serdecznie moje drogie panie p.s. mam nadzieje ze jak zaczniemy tu znowu pisac to nie skonczy sie nasze mailowanie :) bo jak tak to ja zaraz sie wycofuje hihi buziaczki na polnoc (triola wie gdzie) i poludnie (dla goralki- co to nie korzysta z piekna gor) sle goromne papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejejejejejejejejejej ! wielki come back!!!!! pozdrawiam wschód i połnoc ! i wszystkie wierne duchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... dobranoc.... ps. a ja nie wiem gdzie na północy :( PS>melduję, że maile wysłane. Triola--->>> troche króciutki ten mail ode mnie ale całkiem treściwy (refleksyjny) Wojtuś--->>> Ech Ty Typie Niepokorny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam mały test czy to ja przynosze pecha, czy co. załozylam eksperymentalny topik \"...\" i nic w nim nie anpisalam. zobaczymy. PS. Ten dalej jest nasz- taki elitarny!!!!!! Tamten...cóż...eksperyment dobra. teraz już serio dobranoć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eksperyment dość dziwny, bo ludzie którzy z niego \"skorzystali\" zapomnieli troszeczkę o tym co ich otacza, tylko ucieszyli się,że maja się gdzie spotkac .Ale loozik :-D (ale ja luziara jestem hahahhah)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×