Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

...rysa na szkle...

Polecane posty

Gość ponoć
Wybacz Sayuri, dziś nie pogadamy. Idę łyknąć jakąś pigułę i poducha na głowę. Zamelduję się jutro w dzień- MAM WOLNE OD PRACY! Może będziesz. Dobrej nocy. PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś wyjątkowo milutko.Cały dzien bylam naładowana jakąś pozytywną energią i nawet nie wiem czemu ale dziś przesyłam pozytywne fluidy. :D oki biedaczysko! zdrówka ponad wszysko i senków jak bajki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :) czesc kolezanki - jestem jestesm i wypraszam sobie \"przelecial przez topik\" czlowiek ciezko pracuje (wiec jestem na forum miedzy 7,00 a 15,00) :):) a moze wreszcie czas odrzucic smutki i o czyms milym porozmawiac? (sayuri widze ze masz tendencje do dolowania sie!) jakie plany macie dziewczynki na weekend? p.s. -->ponoć wracasz do zdrowka? - zycze ci tego bardzo bo z weekendu trzeba skorzystac :) dzis juz piaaatekkkk!!! jupi jajej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć
Cześć Wojtek. No niestety przeleciałeś przez topik :( ale skoro to praca to rozumiem. Ja dziś wolny dzień właśnie mam, więc będę tutaj zaglądać. Jakie plany weekendowe? Mnóstwo. Dziś wieczorkirm zażyć trochę kultury zamierzam. Na koncercik idę i już się nie mogę doczekać :) A w sobotę wyjazd nad morze. Pogoda ładna, więc żal siedzieć w murach. E Twoje plany Wpjtuś? Sayuri, Ty to pewnie jeszcze chrapiesz sobie słodko w łóżeczku. POBUUUDKAAA!!! Melduj się jak najszybciej. 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnioe masz ze nad morze jedziesz - faktycznie pogoda cool, ale ja do morza mam ok 500 km :( wiec raczej zostane w domu ale nudzic sie nie bede wlasnie wykanczam mieszkanie i walcze z gniazdkamie elektrycznymi i skrecam szafe w sypialni i bede budowal obudowe do wanny - fajowo co ? a poza tym w niedziele pelny relaksik rowerek piwko nad odra i pelen luz a co do tego przelatywania- to nie zgodze sie z toba? jestem w pracy ale pisac przeciez moge- no nie:) a jak twoje zdrowko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć
mmmm.... jakie to miłe zajęcie wykańczać mieszkanie. Moje czeka już na remont, tu i ówdzie. Z mieszkaniem to ciągła robota, bo jedno kończysz, a okazuje się, że to pierwsze już trzebaby trochę odmienić. No tak to przynajmniej wygląda w moim przypadku. Moje zdrówko kiepskawo, teraz pomoże mi już tylko dentysts (mam nadzieję, że nie sadysta). A wracając do mieszkania, jakiego koloru płytki wybrałeś do łazienki? Ja tak wędruję po sklepach i w licho jestem niezdecydowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry topikowicze! Że niby ja śpioch? Ponoć ja po prostu studentka jestem więc spanie mam we krwi !!!!!( a tak seryjnie to zahasłuj nicka na preferencjach bo jeszcze sie ktos za Ciebie podszyje i nam z Wojtkiem serducha pękną) Że niby ja sie dołuję? No Wojtus tylko jak Ciebie nie ma ;D Dobra dziś ustalam dzień radości - tych wielkich i tych malutkich, ok???? Miłej pracy W. i leniuchowania P. ps. Ponośc---ale Ci morza zazdroszczę, bo kocham ten jego spokój !!! - ja z okna jedynie szczyty podziwiam Ale Wam fajowo z tymi mieszkaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och sayuri ty jak podrosniesz i skonczysz studia tez bedziesz miala fajowo hihihi kupisz mieszkanko znajdzieszpracke i dopiero sie zacznie jazda hihihi - ja okras nauku wspominam bardzo dobrze - pelna zabawa i wyglupy !! :) czasme za wstyd sie przyznac - ale po cichu zawsze fajnie powspominac. a i nie mow ze beze mnie jestes zdolowana bo sie zaczerwienie ze wstydu :) ponoc to ma fajnie ! morze i wolny piatek tylko zeby z tym zebem cos zrobila :) co do kafelkow to ciezko mi powiedziec moge ci linka z wybranymi przeze mnie modelami podeslac - ale nie mam twojego maila :) a generalnie to wc mam czarno- biala a lazienke kafelki w kolorze drewna :) ale powiem ci ze spedzilem sporo czasu na wybieraniu kolorkow :( zycze powodzenia (szczegolnie u dentysty) :) przesylam wam dziewczynki ogromna dowke usmiechu i radosci bo przeciez dzis mamy dzien radosci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra moi drodzy czas się trochę poznać, skoro miło się konwersuje- czym się na codzień zajmujecie? jak podrosnę? :( czyli ja narazie majutka jestem ... no w sumie dopiero IV rok studiów ( i ambitnie w zamierzeniach V od razu) Ponoc- ale nam tu Wojtu s cukierkowo zrobił !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć
Witaj śpiochu. My tu już z Wojtkiem od rana warujem. Pogoda u mnie piękna i tak też sobie myślę, że z tym morzem na ten weekend to rzeczywiście strzał w dychę :D Co do kolorku pomarańczowego to spokojnie nikt mnie nie podrobi, tego się nie bójta, bo jestem jedyna, wyjątkowa, niepowtarzalna- unikat ;) Ale sobie nasłodziłam. Ale co tam nic tak dobrze nie wpływa na człowieka, jak zadowolenie z siebie. Jak sobie wymyślę jakiś ładniusi nick to wtedy się zrobię na czarno. Inna sprawa że bywam tu od niedawna i niespecjalnie wiem, jak to się robi (technicznie to ja strasznie cienka jestem :( ) Sayuri to Ty góry masz blisko? No teraz to mnie zazdrościa jakaś za serce chwyciła. Widać my tak rozstrzeleni po Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze fajnie jest sie blizej poznac ale sayuri cos malo konkretnie opowiadasz- prosimy o wiecej szczegolow :) Jjakie studia , specjalizacja itd miasto, rozmiar, nr buta... itp) a co do zajmowania sie czyms na co dzien to co ja moge powiedziec (raczej nie za duzo bo jeszcze ktos z firmy poczyta i dostane po glowie ze nie pracuje :) hihi) wiec wroce do pieknych czasow studenckich: studia na politechnice wroclawskiej skonczylem 3 lata temu i teraz koncze drugie (inzynierie srodowiska) i to chyba wszstko z kwestii szkolnictwa jak was cos moje drogie interesuje to smialo pytajcie i sie nie obawiajcie (najwyzej nie odpowiem :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć
Jacy Wy jeszcze młodzi... ja to już kapeć kompletny... chyba trzeba mi starszego towarzystwa poszukac :( buuuuuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ponoc! ale pojechalas teraz po rajtuzach teraz! przeciez jestes mloda duchem ! kazdy ma tyle latek na ile sie czuje! prosze tu jakies szczegoliki wrzucic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracając do morza to ja mam niestety 700 km... góralka z krwi i kości!!!a morze to ja uwielbiam . W tym roku spędziłam miesiąc nad morzem - byłam wychowawcą kolonijnym ale ciągle mi mało. Masz super bojowe zadanie Ponoć: jak bedziesz na plaży patrzeć hen w morską odch łań to wpomnij o kimś, kogo może nie znasz, ale wiesz,że jest - czyli mnie !!!! No i pooddychaj tam za mnie.!!!!! a co do nicku to nie musisz się starać- ważne co tak naprawde piszesz a nie jak sie nazywasz ( z resztą nie musimy się starać - złapałyśmy juz tu jednego chłopa :D) ostatnio miałam trochę mega dołowanie więc z tąd ten topic, ale jedno się nie zmieniło - nie godzę się z szarością tego świata ( to tak generalnie- szczegółowo to wyjdzie w praniu) studia- Animacja Społeczno - Kulturalna nr buta 38, 39 (zależy jak zrobią) :D co to mialo byc jeszcze???? Ty!Ale Ty przecież taki stary nie Jesteś !!!!!A ja ,że niby młodziutka :D Ponoć!!! Dlaczego Ty tak piszesz? Czy wiek robi Ci taką duża różnice??Przecież ważne co człowiek ma w duszy a nie ile wiosen na koncie, no nie? My Cie tu widziec chcemy, ot co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a goralka hihi to bardzo fajnie a skad konkretnie jestes? czesto bywam w okolicach zywca hihi ladne trasy tam macie :) no ja rzeczywiscie nie taki stary ale ty to mlodziutka jestes - i prosze jaka ambitna dwa latka w jeden no no chwali sie- moje gratulacje! animacja spoleczno kulturalna? a z czym to sie je? hihi jakos skomplikowanie to brrzmi :):) p.s. a co do zalania chlopa hihi (to przeciez jak to ponoc napisala ze przelatuje) jestem jak wiatr i nie tak latwo mnie zlapac - i ja tu jestem dlatego ze chce a nie dlatego ze mnie trzymacie hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć
Oj wiem kochani :) Ze mną wszystko dobrze :) Nie jestem niezadowoloną z siebie starzejącą się kobitką. Mam 35 lat i wiecie co? W tym wieku czuję się kapitalnie. Jeszcze nie stara, a już znająca siebie bardzo dobrze. Wiem, czego chcę, co lubię, wiem co nie wyjdzie mi na dobre. Umiem sama zadbać o siebie i nie potrzebuję tłumu, by czuć się dobrze. Znam swoją wartość i pewnych kitów nikt mi nie wciśnie. A poniewż jestem starsza i trochę mnie w życiu spotkało, to możecie liczyć na moją opinię stojacej z boku w Waszych mniejszych i większych problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć
Ej Wojtek, skoro Ty taki przelatujący, to może Ty i ten gościu, co to żony szuka i konkurs rozpisuje to jedna osoba?? :) :) Przyznaj no Ty się. Mieszkanko się szykuje to i kobitka by się przydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi ale sie ubawile - wina i kobiet nigdy za wiele!! ale ja nie rozpisuje konkursow hehehe- ale bede musial poszukac tego konkursu ciekawe jak gosciu sie zareklamowal hehehehehe ludzie to maja pomysly.:):) a to on siebie reklamuje czy zbiera kandydatki i potem wybierze hihihi p.s. dobrze ze mozna liczyc na twoja opinie - madra i doswiadczona - bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i napisz tu coś miłego facetowi !!!! animacja- ---- praca w kulturze szeroko rozumianej, domy kultury, organizacja imprez, coś z edukacją, no duzioo t no to blisko bywasz! ja we Wrocku żadko, ale mam tam rodzinkę. A nasza PONOĆ???? hej nie znikaj !!!!! My Cię tu chcemy !!!!!!!!!!!!!! Wojtek- przelatywacz, a to Ci dobre :D nie bądź taki struś- pędziwiatr bo nam Cię tu stąd wywieje. Ponoć kurcze pieczone zmień nicjka, bo źle mi do kobitki pisac \"PONOĆ\".Za wsparcie dziękuję serdecznie! Ponoć a jak Twoje życie rodzinne? masz psa, kota, dzieci, żonę ,męża, cokolwiek, kogokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć
Wojtek, wygląda to mniej więcej tak, że ON zadaje pytania, a one odpowiadają. Kiedyś tylko tam zajrzałam i wścibiłam swoje trzy grosze, ale ponieważ nie szukam męża, to nie wzięłam udziału w konkursie :) No i jeszcze zauwazyłam kilka topików o podobnej treści. Mówię Ci ,zakładaj własny topik, bo Ci co lepsze panny wyfruną z innymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć
UWAGA! UWAGA! Ogłaszam konkurs na nicka. Nie chcę być już "ponoć", bo to brzmi mało kobieco :D O nagrodach później, jak znajdę sponsorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a może Luna czyli księzyc ? sunflower - słonecznik.... za mało wiemy o Tobie moja droga, więc będzie ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć
Myślę i przychodzą mi do głowy same durne pomysły np. zgniła gruszka, sychy badyl, zapałka... a może SEPUKU byłoby ładnie? Tak trochę podobne do Sayuri? Albo MIZURI? Wojtek. Gdzie Ty? Dawaj no dobrego pomysła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybij sobie z glowy wszelkie zgnilizny no i oczywiście sepuku- rany kobieto przecież Ty sliczna Jesteś zgrabna, ladna i powabna......!!!!!!!!!Wojtek, Wojetk HALO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć
Sayuri? A jak brzmi TRIOLA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć
W O J T E K !! Gdzie Ty znowu latasz? Męska opinia potrzebna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a może Luna czyli księzyc ? sunflower - słonecznik.... za mało wiemy o Tobie moja droga, więc będzie ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×