Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

...rysa na szkle...

Polecane posty

Ranysci nasza służba zdrowia chora jest jak nie wiem co. Hm...a ja jutro właśnie do lekarza idę. Wojtek może do 13 się dotocze do domu ( wiesz, dokładnie nie jestem pewna o której wożnica i cały zaprzeg białych rumaków- czytaj PKS, mnie dowiozą ):D Ucałuj mocno Motyla- powiedz, żeby był silny!!!! no i Świętego mocno!!!!! PS> @ english version

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki sayuri za zyczenia i usciski , ale wiesz hihi ja nie moge sie do nich za bardzo przyilac bo jeszcze nie do konca jestm wyleczony ale jakos postaram sie to zalatwic:) przeslalem ci jeszcze raz tego obszernego maila, a co do twojego p.s. nie dostalem nic!!!- a szczegolnie miala in english ver. :( a co do twojej karety i koni to przeciez ty krolewna jestes no nie?? wiec poganiaj kierowce karety i koniuszego niech sie uwijaja i odezwij sie na gg :) triolka to juz chyba o nas zapiomniala na dobre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
first of all :D jestem pierwsza w nowym dniu second pozdrawiam third ... dobranoc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ma wrocic? ja hihihi juz jestem:) pozdrowienia i milego dnia zycze:) a nawet weekndu - dzisiaj o 12.00 sie urywam z pracy jade po swietego i motyla - wychodza do domu dzisiaj!!!!!!!!!! pozdro tez dla =ja= to chyba o ciebie chodzilo z tym "wroc" hihihi (mna sayuri juz sie znudzila) - podobnie jak triola - czas chyba na emeryture sie wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek ty mnie dzisiaj nie nerwuj bo ja mało co spałam... głowa mi peka! Świetnie,że już wychodzą! masz mocno ucałowac ich ode mnie- słyszysz? MOCNO dzielnie się spisywali!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogle to próbuje cos tworzyc, ale me dizeła liche :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś padlam ofiarą swojej własnej dobroci serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Motylka i swietego!!! cięzko było????? na pewno....całusy slę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za dziela tworzzysz?? pozdrowka i nie denerwuj sie tak bardzo :) wiesz moze co z triolka? a dostalas sms\'a albo telefon dwa dni temu???? buzka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki sms??? jaki tel??? nie mam pojecia co z Triolką :( Jak Motyl i M.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na jaki sms czekalas dwa dni temu? ty podobno wyslalas i czekalas na odpowiedz? ciekawe czy sie doczekalas????? a jak motyl i swiety?? dobrze wlasnie zaczynamy kapeil- ale opowiedza ci o tym sami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej pikne słoneczko za oknem :D jaka pogoda na nizinach ????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek pytales do kogo to wróc-- nie powiem :D a może do Triolki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuje pisac pracę mgr..kurcze ale mam dzis lenia...meeeega sami widzicie jak mi to idzie-- siedza na necie . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno Wojtek tel byl, ale tylko mnie zdenerwowal. za to w ramach przeprosin wieczorem byłam w kinie ;D NO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem. Byłam na private dancing :d tona chipsów, 10 zakręconych ludzi, \"Spity Gonzales\" i bongosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek bez portrek
wlasnie wychodzimy na spacer, pogoda srednia troche wieje ale moze bedzie dobrze:) oby hihihi a co do tel dancingu i innych wygibasow to czekam na @ in english of course. (ew. gg) pozdrowienia hihihi p.s. tajemniczy ten "ja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej wojtek, wojtek Ty pomarańczowy buraku!!! jak spacer????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Miski :D Ja znowu na wygnaniu :( co dobre, szybko się kończy ... całus dla świętego!!!! ..ja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry. Zaraz pomykam znów na wygnanie. Ja...no no, jestem pod wrażeniem !Pozdrawiam Motylku, Maleńki, Triolko i Wojtek - buzia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojetk bez portek
dzieki sayuri za buziaka - ja jestem w pracy czy to nazywa sie mobbing?? :) pozdrawiam serdecznie i wracaj szybko z wygnania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygnania dzień kolejny,,, wpadłam na neta bo dostaję kota do głowy :( Co za dureń układał mój plan zajęć??? mam po 2, 3 zajęcia dziennie a resztę czasu to co??? taaa w dwa dni mogłabym zrobic cały \"tydzień\" !!!!!! Dobra, dobra już nie smęce :D Jak maluch??? Motylku przypominam- @ :D TRIOLAAAAAAA!!!!! Gdzie żeś TY?????? Wojtek, co Ty tak ostatnio lubujesz się w pomarańczach??? Skojarzyła mi się nawet z Tobą taka piosenka \"Śpiewam i tańczę i jem pomarańcze\" :D nie daj się zmobbować hahhahahah pozdrawiam Sayuri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trola
Matko przenajświętsza. Czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta? Problemy z siecią miałam - zaległości - wyłączyli :O No ale już jestem i cieplusio wszystkich pozdrawiam :) U mnie wszystko pięknie. Normalnie wiosna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×