Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

...rysa na szkle...

Polecane posty

🖐️ znow mnie gdzies zmylo... tez pisze prace... ino ze ja jestem na 5 roku wiec koncowa :) teraz ankiety amm i takie tam.. musze wyslac to i potem znow wywiady robic.. ech.. :-P No nic, moze kiedys bedziemy razem wspolnie na tej calej kafe.. witam wszystkich z ktorymi jeszcze do konca nie pogadalam... pozdrawiam!!! dajcie znak jak bedziecie nad czyms debatowac bo lubie tak pogadac sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debatujemy w triola nad wychowaniem dzieci- szczegolnie tych malych 3-4 miesiecznych:):) p,s mys ie chyba jeszcze nie znamy wiec pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo.. jesli chodzi o wychowanie dzieci tych 3-4 miesiecznych.. hmmm. ja mam pol rocznego bratanka.. wiec moge sie tez przylaczyc do dywagacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. jużem jest z wygnania!!! Całuskujem Malwa- Tobie to dobrze- w tygodniu w domku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff dziś bawiłam mega słodkiego dzieciaczka--- no nadaję sie na ciotkę !!! aha i jeszcze jedno odkrycie- uwielbiam grające nocniki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! własnie miałam gościa ( a raczej gościówę) ... za 6 msc będę bawić następnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Motyl- Wojtek- Triola-Malwa stawiac się do raportu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sayuri kujonie jeden:) hehehe o ktorej rano zaczeklas pisac prace? hihihi ale i tak jest fajnie pozdrawiam cie i do zobaczenia jutro moze juz na gg. nie przemeczaj sie ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkich!!!!! jużem z wygnania :D kobity, gdzie WY>>>????? Wojtek a gdzie dla nas życzenia ?/???? nie ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ze nie zaproponowalam tego innym ale my z Sayuri jestesmy nieco zwiazane chyba ciut nieznacznie ;) Wy tez mozecie sie lub nawet musicie sie dolaczyc :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Malwa, dla mnie wyrażenie \"moja klasa\" od wielu lat ma już zupełnie inny wymiar :D Czy Ty i Sayuri znałyście się już wcześniej? Wojtek zapadł w jakiś bardzo spóźniony dziwny sen zimowy. Nie znalazł posłuchu u swego pierworodnego, więc zagrzebał się w liście i chrapie :D Wojtek, co jest? Do roboty! Zaległa korespondencja czeka :D No i żeby przegapić dzień kobiet, to w ogóle makabra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz ja triola bije sie w piersi (chetnie nieswoje) ze zawalilem ale wiesz praca mnie przygniotla :) a co do @ to wyslalem ci @ ale wiem ze nie doszedl bo jakos dziwnei nie zostal umieszczony w zakladce wyslane:) a co do malwy to jakies konszachty namsie szykuja - tajemnicze i zawile spotkania sprzed lat:) sayuri badz mezczyzna i wyjasnij nam o co biega:):):) p.s. dobrze ze motyl dostal kwaitka zeby sobie przysiasc w dzien kobiet - bo to bylaby juz draka na maxa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! witam wszystkich DEMENTI! My z malwa nie znamy się, a podobno studiujemy na tej samej uczelni :D ( malwa która to Ty???? bo weszłam na ta stronkę) Triolu my już w sumie też nie w szkole :D hahahaha Wojtek masz minusa jak z tąd az do WRrrrrrr! no taka jestem zła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojetk bez portek
ej triola malwa motyl i sayuri wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet- spoznione lecz SZCZERE zyczenia i slodkie busziaczki hihi juz lepiej?? sayuri a wiesz jakiego ty masz minusa za te obiecanki jak stad conajmniej na gore Ż..R przez tame w Tr....j :) p.s. kiedys wybierzemy sie tam na rowerki :) (ciekawe czy moj pasazer bedzie zadowolony:)- bo jak wiesz ja , chcac czy nie chcac, krece ja dwóch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej Wojtas, Wojtas Ty to juz nawet motyla do kompa nie dopuszczasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jka to nie siedzi calymi dniami przed kompem a mnie nawet w domu nie ma :) wiec tez sie pytam co sie dzieje??- mmoze niedlugo doczekacie sie nowego wojtke bez poretk hihihihihih. moze jak motyl wejdzie to i ja sie czegos dowiem:) pozdroofka i milego weekendu zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam czy mamy się spodziewać Nowego potomka rodu???? bo ja juz nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek, Wojtek masz dziś święto!!!!! Wszystkiego najlepsiejszeo z okazji Dnia Meżczyzny!!!! no i pamietaj,ze najwspanialszym Stworzeniem na świecie i tak jest KOBIETA :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki sayuri za zyczenia, widze ze nie zapomnials hihihihi- a jakis prezent bedzie?? jak bedziesz grzeczna to dam napisac slowko motylowi. :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich... nie oddzywałam się trochę bo wojtek hasłem zabezpieczył komputer i odciął mnie od świata, hihihihhi (a tak na marginesie, czyżby się obawiał ze spotkam kogoś interesującego w sieci i zamienię go na nowy, lepszy model ;-) ) a tak na poważnie to pogoda tak piękna u nas, że czes spędzamy ze świętym głównie na świerzym powietrzu...święty śpi pod chmurką a motyl nadrabia zaległości w lekturze... ale niedługo motyl wraca do pracy, więc pewnie bedzie miał więcej czasu na pisanie, hihihih ps. Sayuri dzięki za przypomnienie o dniu mężczyzny, gdyby nie ty miałabym przechlapane u wojtka...on o dniu kobiet na szczęście nie zapomniał i bukiet tulipanów motylkowi wręczył... ale na to,że o koleżankach zapomniał to nie ma usprawiedliwienia, po prostu skandal, już ja sobie z nim porozmawiam... miłego sobotniego wieczoru wszystkim życzę, wojtkowi też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka w nowym dniu! dziś później niż zwykle wybywam na wygnanie pozdrawiam serdecznie i życzę milego tygodnia :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja- ja żem w domciu :D jutro jadę weekendowo smoka wawelskiego pomolestować :D wrócę w niedzielę :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, juz wróciłam. A tutaj nikogo nie ma?? nie było??? nie będzie??? Jak nasze wirtualne Maluchy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla kogo wirtualne dla tego wirtualne. no ja wybieram sie do ciebie w najblizszy weekend:) wiec piecz ciasto i przede wszystkim szykuj rower:) a jak zwiedzanie mieszkanka smoka?? nie wystraszylas go ??:):):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smok- to twarda sztuka- jeszcze dużo przetrzyma :D wojtek ja i ciasto???uuu to chyba tylko zjeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sayuri hihi no to widze ze ty podobnie jak i ja:) z ta roznica ze ty jestes pania domu:) hihihi smok jest twardzielem racja:) slyszalem ze u was to snieg pada :/ a ja na letnich oponach - troche lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×