Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

...rysa na szkle...

Polecane posty

witam wszystkich cieplutko bo dłuższej nieobecnośći!!! Święty zafundował mamusi trzytygodniowy wypoczynek, więc grzechem było nie skorzystać, hihihihi.... Tak naprawdę teraz jest mi wesoło ale jeszcze kilka dni temu oddałabym wszystko, zeby tylko się wydostać z teko maleńkiego niebieskiego pokoiku, z baranami na ścianach... Teraz staramy się wrócić do normalności i poradzić sobie ze wspomnieniami świetego, które nawiedzają go szczególnie nocą i nie pozwalają mu spać... Sayuri dzięki za @, jak tylko świety pozwoli cos do ciebie napiszę.... Wojtuś wracaj szybko do domu bo święty protestuje i nie chce spać, a motyl chętnie by sie położył....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no no !!! TRIOLA :D Motyl :D cóż to za miły dzień !!!! Wróciłam z wygnania ( dziś trochę wcześnej :) ) ale chyba mnie jakies przeziebienie zbiera :( Trioleczko to teraz tylko na 2 czekamy- bo nikt o Tobie nie zapomniał :D Motylku ucałuj świętego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze na czarno wyjde bo sayuri mnie jeszcze nie pozna - wrocilem- motyl - do domu ale czy swiety bedzie sie cieszyl to zobaczymy bo jakw iesz biore sie za planowanie jego zycia i wychowanie. a triolka wrteszcie sie pojawilas- oczywisciez e pamietamy o tobie i serdecznie wspominamy - bedziesz zawsze w naszej pamieci (a w mojej to na pewno) co do tej 2 o ktora prosila sayuri to ja podziekuje :) (kilka slow wyjasnien- 2 koajrzy z ubikacja- wiec ja podziekuje za dwojke - nawet w wykonaniu trioli) p.s. ale faktycznie @ przydalby sie:):):) znowu w komplecie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wojtek zobaczymy, zobaczymy... powiem tak, jak ci sie uda twój plan wprowadzić w życie to zrobisz większą karierę niż superniania!!!! a wam dziewczyny obiecuje zdawać relacje na bieżąco z postepów wojtka z zakresu programowania świętego na superdziecko, tylko czy ja to wytrzymam, co więcej czy święty to wytrzyma, hihihihih bo że wojtek da radę to jestem pewna, on jak się zaprze to po trupach do celu.... z niepokojem patrząc \"na zegarek\" musze kończyć by zrealizować pierwszy punkt programu wojtaka...czyli 19.00 kąpiel.... cieplutko pozdrawiam i do usłyszenia wkrótce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie pozostaje tylko się cieszyć, że Wojtek nie był moim tatą :D Ale ja trzymam kciuki, nawet mocno, superniani przyda sie konkurencja. Wojtek tylko dlaczego Ty nie poszedłeś na pedagogikę??? No wszystko przed Tobą ja spokojnie udostępnię Ci notaki, Triolka na pewno tez coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej jaka u Was pogoda? Bo w górach brak śniegu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi sayuri wiem ze sie cieszysz ze nie jestem twoim tata:) (ja tez sie ciesze) bo przeciez z tata nie mozna miec takich relacji jak z kolega .................. a co pedagogki to wiesz moze i poszedlbym ale ja juz stary jestem i nie ma sily na kolejne - trzecie - studia. ale powiem ci ze zawsze chcialem zostac nauczycielem- no coz nie wyszlo. a co do swietego -> to nie nasmiewaj sie ze mnie tylko zapytaj sie tych co byli , jak swiety spal dzisiaj w nocy??? p.s. za te wysmiewanie oczekuje publicznych przeprosin - Sayuri niedowiarku!!! triolka sie pojawila ale tylko na chwile :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wojtek wojtek nie świętuj sukcesu za wcześnie, jedna noc o niczym nie świadczy...święty był już tak padnięty po poprzednich że wreszcie musiał troche pospać, hihihihhi ( a tak na marginesie czy mógłbyś w swoim planie uwzględnić to, żeby święty nie wstawał o 6.00 rano?) sayuri powiem ci w sekrecie, że też nie chciałabym wojtka za tatusia, wolę już taki układ jak jest obecnie ;-) w mieście też brak śniegu, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dużo śniegu i mróz trzaskający. Pędzę do pracy. Ostatnio znowu mam nawał roboty i jestem już zmęczona. Jak dam radę smarnę Wam dziś mailka. Pozdrawiam Sayuri 🌻 Motyl 🌻 Wojtek 🌻 Buziaki dal świętego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAA cierpię na bezsenność ( hahahha ale do Wojtka jeszcze mi dużo brakuje - na szczęście) Wojtek cos to wychowanie szwankuje skoro Mały wstaje nawet przed kurami :D Ale owszem PUBLICZNIE przeproszę (hahahhahah) no to PRZEPRASZAM- NIGDY nie wątpiłam w Tój talent pedagogiczny :D Uwaga Wojtek stosuje Buberowski dialog :D Motyl Ty się nie daj- masz supernianię, to się relaksuj. A niech się facet trochę pomeczy. Triolu po feryjne szaleństwo rozpoczęte ? Cóz trudno, ale nie ma to jak uśmiechnięte twarzyczki podopiecznych ( a swoją drogą jakbyś miała jakieś problemy pedagogiczne to pamiętaj o Wojtku :D) no ale sie rozpisałam. no to...DZIEŃ DOBRY BARDZO :D ps. u Wojtka i Motyla dziś ponoć 0 stopni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motyl i wojtek mam pytanie- mam się zająć animacją jakiegoś miejsca i pomyślałam,ze świetnym przykładem promocji miasta jest Wasze gniazdko :D znacie jakieś stronki, gdzie mogłabym wiecej poczytać a co nawet lepsze, skąd mogłabym mieć przykład kampanii reklamowej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojetk bez portek
oczywiscie ze otwarcie na partnerstwo w omawiane w dialogu bumerowskim jest bardzo porzadane - swiadczyc o tym moga prognozy społeczne Tofflera, Capry, Toynbee'ego- ktore z pelna swiadomoscia i integracja z teoriami filozofii Martina Bubera wprowadzam w nasze skromne gniazdko:):):) a co do teori wstawania rano to z pelna swiadomoscia stwierdzam ze 6.00 rano jest ok skoro tats wstaje jeszcze wczesniej - to mama ma nie wstawac- dzien jest wtedy dluzszy i ogolenie jest wesolo. a co do twojego , sayuri , temetu to napisz na @ o co dokladnie chodzi hihi (moze o kampanie reklamowa naszego miasta - zeby ludzie z zagranicy wracali na nasze dziurawe drogi, nieudolan sluzbe zdrowia , niskie zarobki i biurkracje??) hihi a tak na serio to napisz po polsku hih na @ o co biega. triolka pozdrowienia (wolaklbym zamiast - swiety to ma fajnie motyl pamietaj o 11.00 spanie :)):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek bez portek!!!! ja juz ślepa się na starość robie a ty mi takie psikusy???? i ty Brutusie??? :D Dzieciaczki trza juz spac hahhaha dobra to raczej monolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej kurde, gdzie byliscie jak was nie bylo!!!??? Kiedys stracil mi sie ten topik i nie pmoglam Was znalesc :-o no ale nic :P juz Was mam :D i pozdrawiajm przy okazji!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak nie śpię! Malwa - fajowo,że Jesteś :D !!!!!! piszę pracę mgr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam śpiochy. wczoraj odnalazla nas w końcu malwa. czy nam kiedykolwiek uda się równocześnie spotkac i pogadać jak człowiek z człowiekiem??? no masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc koleznaki, no starosc nie radosc sauyuri - ale ja jestem starszy :) zrob sobie lepiej wolne od tej nauki - my bylismy juz na spacerze a teraz swiety swi a my ogladamy film:) malwa?- a czy mysmy sie kiedys spotkali?? nie kojarze? malwa to raczej jakis pensjonat nad morzem- hihihihihi ale i tak fajnie ze jest nas co raz to wiecej pozdrawiam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święty już się wyspał, więc oglądanie filmu zostaje na późny wieczór... czas na zabawę odpowiednią dla wszystkich grup wiekowych, czyli zaczynamy wariacje z aparatem fotograficznym, hihihihi (może pokażemy efekty jak coś wartego obejrzenia z tej zabawy wyniknie) Sayuri ty to pracowita mróweczka jesteś...może wpłyniesz jakoś pozytywnie na wojtka i on tez się weźmie do roboty, tylko nie daj sie wrobić w pisanie jego magisterki jak już uporasz się ze swoją.... oj wojtkowi by sie podobało.... cześć malwa, my nie miałysmy jeszcze przyjemności pogadać, więc miło mi cie poznać.... ps. a tak z ciekawości zapytam, czy zauważyłyście że mój wojtek pisać nie potrafii, bo co znaczy słowo \"koleznaki\" w jego ostatniej wypowiedzi???? a może to ja jakaś nieoczytana jestem, że nie znam takich fantastycznych słów??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onie nienienie! Motylku Wojtek nie będzie miał dobrze- magisterkę sam skrobnie :D Wojtek przy najbliższym spotkaniu słownik dostaniesz :D hahhaha (żona prosi) A Malwę owsze znasz już--- ( i jeszcze kupie worek orzechów na sklerozę)! Dobranoc ide nynusiac. niestety nic nie napisałam ( chodzi o maile...uuuu. przepraszam) Triolka ja to nadrobię obiecuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh sayuri-> obiecanki cacanki a glupim radosc !! hehehe jakby czlowiek wierzyl we wszystko co ty obiecujesz :):)):):) po co mi slownik????? nie kapuje? - moze jak dostane to zakumam. p.s. teraz bede pisal mniej bo mysze sie godzine zastanawiac jaki klawisz wcisnac zeby nie popelnic gafy:)-> jednak ktos czyta moje wypowiedzi hihihihihihihihihi triolka siadam do @ :):):):)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa dobra zrozumialem z tym slownikiem hihhi -> wiesz rano jest wiec ja jeszcze spie :) probowalem ten slownik powiazac z praca mgr :) a w sprawie tych orzechow to ja bardzo chetnie - > ale malwy i tak nie pamietam jak bedziesz to przypomnij sie (widocznie nie zalazlas mi za skore jak sayuri hihi -> ja to zawsze bede pamietal) :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek--->>> ja też Cie lubie :D miśki jadę na wygnanie :D Wojtek bądx tu grzeczny dla kobiet i opiekój się nimi!!! całusy dla świętego i D. od Triolki no i dla kobite- oczywiscie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miśki -> mmmmm-> jeahh wiedzialem ze jak bede cwiczyl to w koncu ktos to dostrzeze :) widzisz motyl to sie nazywa komplement hihihihihi trzymaj sie cieplo na wygnaniu i wracaj do kompa szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miśki -> mmmmm-> jeahh wiedzialem ze jak bede cwiczyl to w koncu ktos to dostrzeze :) widzisz motyl to sie nazywa komplement hihihihihi trzymaj sie cieplo na wygnaniu i wracaj do kompa szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poweekendowo :) Czas minął szybko. Nastrój mi się poprawił :) Wojtek dzieki za lista. Bardzo to wszystko mądre :) Popieram. Więcej napiszę w @ Sayuri oczywiście do mnie się nie odzywa. Ach, ta różnica wieku :) No cóż, jakoś przeżyję. Motyl wspieraj Wojtka. Może i pedagogiki nie skończył, ale kombinuje sensownie. Sztywno zaplanowany dzień sprzyja wyciszeniu maluszka. Powolutku do wszystkiego się przyzwyczai. O ile Was wcześniej nie złamie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za pozno triola wlasnie nas zlamal- jutro ci skrobne w @- ale jakos krotko bo wiesz angielski mnie czeka . niedlugo o pozwolenie wyjscia do toalety bede sie pytal siwetego!! buziaczki serdeczne i do zobaczenia jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×