Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

...rysa na szkle...

Polecane posty

Witam wieczorową porą :) Sayuri, co to za doły Cię dopadły? A zaraz za dołami... zakochanie? Nic z tego nie rozumiem :( Małpeczkę poproszę ze szczegółową analizą stanu emocjonalnego :) Wojtek, czemu zawdzięczamy Twój wielki come back (pewnie źle to napisałam :P wybaczcie) a czemu Twoje odejście w wielkim stylu z życzeniami na pożegnanie :P Proszę jasno i treściwie i bez migania się :P Motylku, też rzadko bywasz, święty daje czadu?? :) Buziołki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam groga triolu jak widzisz wrocilem hihihi- juz od jakiegos czasu jestem \"wrocony\" ale ty ta \"czesto\" nas odwiedzasz ze pewnie nie zauwazylas tego nawet hihi i wykorzystujac ten fakt odpowiem ci na pytanie o come back (ale poeta ze mnie) : wrocilem hhmmm bo czuje ze mam misje do spelnienia hihi (dobra sciema - lyknelyscie to hihii to ok) a odszedlem poniewaz czulem sie wyalienowany (dobra koniec tych glupot hihi nie wierzcie we wszystko co mowie hihi) przeszedlem przemiane jak konrad wallenrod czy giaur albo ten co zabil niedzwiedzia i tez sie przemienil - hihi ach te szkolne lektury :) najwazniejsze ze jestesmy znowu razem :) a co do motyla hihihi to raczej jest zaabsorbowana nieswietym gdyz dostaje zastrzyki 2 x na dzien i kaszle jak nalogowy palacz- i tak od 10 dni (ale najdziwniejsze jest to ze wogole sie chlopak tym nie przejmuje gada z nami o was jak najety bawi sie i smieje- dziwne) pozdro wienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojteczku bez porteczków 🌻 napiszę dziś liścik :) Jeszcze troszkę cierpliwości 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak maluch? Już lepiej? Gdzieście go ciągali, że tak się rozchorował biedaczysko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
triola ale teraz to sobie minus zrobilas w tym mailu!! trzebabylo zadzwonic jak bylas w rozkopanem :) npisze ci cos jutro ale rano mam zajecie wiec moze pozniej cos skrobne a na razie zycze dobrej nocy):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa a do mnie się nie dzwoni! Już jestem dziewczęta i Ty synu marnotrawny- Wojciechu bez portasów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na @ Triola, czyżbyś znowu oddychała za mnie nad morzem ??? Czy tym razem w górach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa- wszyscy weekendują !Wojtek jak sesja??? Co ze świętym- kaszelek ustał???? Triolu co U Ciebie, jak Mały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiety ok , ale zarazil tate:) i teraz ja biore antybiotykli. niestety triolu ni edalem rady napisac @ dla ciebie w pracy - urwanie glowy - wizyta szefa . wiec postaram sie w poniedzialek cos stworzyc. a co do sesji to wiesz sayuri facet inaczej podchodzi do sprawy niz kobieta hihihi jakos to bedzie hihihi w ten weekend zrobilm sobie wolne ale za tydzien mam najtrudniejszy egzamin - wiec trzymaj kciuki a poza tym wszystko zaliczone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! niestety mnie tezjakieś choróbsko dopadło! Wcale mi to nie na rękę, ale cóż- choroby się nie wybiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie koleżanki ;-) rzadko ostatnio u was goszczę bo jak wiecie święty mały numer wykręcił i zafundował sobie zastrzyki...ale na szczęście dziś o 18 ostatni, hurra do pełni szczęścia jednak sporo jeszcze brakuje, bo dla odmiany drugi mój mężczyzna też się rozłożył, hihihihi (ale przed zastrzykami sie wybronił, bo by się działo ;-) ) więc nie muszę nic więcej mówić, z jednym chorym facetem ciężko wytrzymac, ale z dwoma..... pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to motylku tragifarsa ( wyobnrażam sobie jak Wojtek musi marudzić :D) Biedny Święty - no to pupsko skłute ( to się chłopak za młodu nahartuje !) a ja politykuję (hm... teraz to raczej gruntownie oczy OCZYSZCZAM) Szkoda,że świety taki mały, bo bym z nim bałwana ulepila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dizś straciłam ten cel, co każdego dnia karmi mnie złudnymi marzeniami.... mam nadzieję,że jutro wróci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyta rodzicow (twoich sasiadow sayuri hihihi) jutro chrzest. ja jestem chory hihi ale i tak latwiej ze mna wytrzymac niz z motylem zdrowym hihi jak nie sprzatanie to jakies zakupy ciasta , ciuchy itp masakra oby do jutra p.s. nawet urlop mialem w piatel - ale wogole nie odpoczalem :):):):)) a jak twoja sesja sayuri hihihi triola ach triola ze ty nie zadzwonilas !!!!!! nie moge sie z tym pogodzic!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro chrzciny??? o kurcze a ja nie mam kreacji!!!!!! Wojtek a jakies pycha ciasto dla mnie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba czas na brejka. Idę lulu Miśki Wojtek--- jutro śliczna koszula i krawat ma być!!!! Motylku---oj biedactow, to się jutro nad góralami ugonisz!Oby tylko świety w Kościele był grzeczny :D Triolu ---tak wiem, weekend zarezerwowany dla kogos innego :D Czekam z niecierpliwościa na @ dobrejnocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Dzis szczególny dzień dla naszego Malucha! Motylku, Wojtuś To wasze pierwsze ważne święto- Dużo łask płynących z niebios, niezapomnianych wrażeń i pieknych zdjęć ( którymi sie z ciocią :D podzielicie) życzę ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć o poranku. Zajrzałam z rana, a tu pusto :( Zaraz lecę do pracy. wojtek co z @? Jak było na chrzcie i chrzcinach? Dał Wam malec w kość? motylku, chory facet w domu, to tragedia :P Byle kaszelek zapędza ich do łóżka :P Jak przeżyłaś niańczenie obojga? Sayuri a Ty już zdrowa? Co to za problemy z sensem? Oj melancholiczna z Ciebie duszka :) Ja zdrowa i dziecię rónież i niech tak będzie. Humor dobry i wkurza mnie tylko skrobanie szyb rano w samochodzie :O wrrrr Pozdrawiam i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusto bo motyl i swiety w szpitalu sa :( a ja razem z nimi czuwam. ale dzisiaj jestem juz w pracy wiec skrobne do was jakiegos @. sayuri co to za masakra u ciebie ?? triolka przeepraszam za prawie tygodniowe opoznienie - jzu nadrabiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtej co z Malukim i motylkiem????Wojtek prosz eo @ i to z dokładną info trioleczko, bo ja taka duszyczka za dużo myslaca czasem bywam .. Moi drodzy nie ma mnie na weekend w domku ( górale już płacżą) ale musze się uczyc.Sesja w zenicie :( pozdrawiam serdecznie i przepraszam,że sie nie odzywam- nie martwcie się. sayuri :d PS> Trzymac kciuki!!!! PS2>Wojtek jak sesja PS3> najlepsze na stres kawa+ magnez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga sayuri, przeciez kilka dni temu (tak ze 2 ) wyslalem do ciebie (do trioli zreszta tez) obszsernego maila opisujacego wszystko dolkadnie co i jak/?? dostalasyscie go czy nie?? a co do sesji to tez juz ci pisalem hihi( czy ty czytasz te nasze wypowiedzi??) ze ja nie przezywam tego az tak bardzo - zostal mi jeszcze jeden najtrudniejszy egzamin z 2 lat - mialem sie uczyc caly tydzien ale wdzsz jaki numer swiety wywinal i jakos nie mam czasu wogole:) pozdrawiam serdfecznie p.s nie pije kawy bo kawa smierdzi hihihi - ty tez nie pij bo ona podnosi cisnienie pozostawia osad na zebach smierdzi i wyplukuje magmezb :):):):):):):):):):)):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! Wojtek ales mi po skarpetach pojechał.maila nie mam- ej Ty misiu! a tak wogóle to witam po powroicie z wygnania . jak zdrówko wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa Triola pewnie weekenduje, a Motylek i Wojciech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sayuri, maila napisame obszernego do ciebie i do triolki wiec nie sciemnaij mi tu ze nie dostalas - jakby co to jutro przesle go jeszcze raz- a tak wogole to ja czekam juz na kilka maili od ciebnie i dalej nic:) ty jestes juz po sesji?? i masz ferie?? to pewnie jutro na gg sie spotkamy :) buzka i pozdrowinka p.s. zdrowko kiepsko - swiety i motyl sa nadal w szpitalu ( wlasnie trwa 5 tydzien ;eczenia - w tym 2 tydzien lezenia w szpitalu) masakra ja juz sie nawet troche podleczy;lem i jakos sie wygrzebal;emn , jeszcze tylko kaszel ale juz jest ok do zobaczenia jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×