Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

...rysa na szkle...

Polecane posty

no co z toba sayuri?? usmiechnij sie bo jakos chyba zasmucona jestes?? a triola zaglada tutaj jeszcze?? milego weekendu zycze:) p.s a podsumowujac nasz ostatni tydzien: swiety: pomogl nam zrobic przeglada w mundku, pierwszy raz plywal w basenie, ma juz pierwszy zabek, ma juz opiekunke na pol roku; my: systematyczne wyjscia na besen, [pierwszy raz na sciance wspinaczkowej, wreszcie przeglad rejestracyjny (zalegly od wrzesnia) wiec wszystko piozytywnie :):):) ja: dzisiaj: ucieczka ze studiow:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! OOOOO macie już zęba!!! ale czad! i basenujecie nawet! a co to znaczy ,że dałes sobie spokój ze studiami???? Bilans mojego życia w przeciągu ost 2 tyg: życie privet--verry good praca mgr- 70 str zdrówko-- fajniutkie wiosna-- w pelni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciesze sie ze i u ciebie sayuri wszystko sie ladnie i pieknie uklada :) . co do studiow to nie dalem sobie spooju- po prostu nie poszedlem na jakies tam zajecia w sobote i spedzalismy czas rodzinnie. co do mojej pracy mgr to sprawa wyglada troche gorzej niz u ciebie :) ja mam 0 (slownie: zero) stron a termin oddania zbliza sie nieublaganie ale moze jakos to bedzie - na pewno dobrze bedzie bo jak ma byc!!! a co sie z toba porobilo ze ani bajerki na gg nie bylo ani komentarzy na kafe? triola tez jkoas milczy?? :( upada topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plany hhmmm....... rodzinne swieta w domu :) motyl troche w pracy a ja ze swietym :) dzisiaj basen (i to tylko w meskim gronie - panie pracuja) - mam nadzieje ze wszystko bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wam nie za dobrze z tym basenikiem :P ? ja zaraz pędze z koszyczkiem, ale chce już tak świąteczny akcent tutaj zapodac :D Z okazji Świąt Wielkiej Nocy- czasu zadumy, ale i oczekiwania na Zmartwychwstałego Chrystusa, pragnę życzyć, wielu radosnych chwil spędzonych w gronie rodziny, wytchnienia od problemów dnia codziennego, zdrowia, pogody ducha, oraz refleksji nad tym, co w zyciu najważniejsze. Wszystkiego, co dobre! Sayuri :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja- wielkanocne jaja :D jak brzuchole???? ej ja sucha dziś jestem łeeee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba za dużo na sibie biore, na nic nie ma czasu, z niczym nie zdążam fuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz line, zrzucam ci w ten dolek wiec chwytaj sie mocno i wyłaź!!! a przy okazji bije sie w piers - nie powiedzialem motylowi ze czekasz na niego na cafe :( ale wiesz straszne zamieszanie panuje u nas :) (jak chyba wszedzie z tego co widze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek ty gluptasie line mi podajesz???? co mam się powiesic hahahaha :D dziś zostałam przez swoją promotorkę pochwalona :D ale czadersko!!! super z niej babka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sayuri nie mow tak przeciez wiesz ze jak ty sie powiesisz to ja bez ciebie i twojej obecnosci na gg ni e bede mogl zyc- wiec nie chcesz mnie pociagnac na dol za soba:) a line ci podaje zebys mogla wygramolic sie i pojsc ze mna (tzn z nami) na browara:) dzisiaj wizyta swietego u dwoch lekarzy - wszystko ok!! wiec widzisz jak fajnie jest :) ja jutro mam urlop -> czyli mase roboty poza praca:) niech motyl sie pochwali jaki jestem cool husbend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro delikatnie mówiąc mam zajob ( ups :D) w sobote robie warsztaty dla kadry ( tzn sobota- niedziela), więc jutro musze zakupy zrobić na ten biwak, dograć transport, przygotowac cały dzień zajęć, sprawdzić szwgierce esej pedagogiczny, w chałupie sprzątnoć i... wrrrr no i się wyspać! w końcu!!!!!!!! o maj gad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki z Ciebie czadowy mąż??? Motyl chwal sie tu zaraz :D ! no a z tą lina to wierzę,że intencje czyściutkie miałeś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! dziś dzień rozpoczynam wcześnie i walecznie! Pcha mna imeratyw- musze wykonać dziś 300% normy :D ja to sobie chyba czasy pomyliłam hahahahaha buzia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×