Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnSlo

Polacy w Slowenii

Polecane posty

witam Was, już ktoś wcześniej na tym forum zadał to pytanie, ale nie uzyskał odpwiedzi, a ja też jestem ciekawa, wiec pytam ponownie :) jak to się stało Drodzy Rodacy, że wylądowaliście właśnie w Lublanie?? Dlaczego akurat Słowenia? i Co tam robicie? Pracujecie w swoim zawodzie? Planujecie zostać na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andmax
Witam wszystkich Polaków przebywających w Słowenii. Mam na imię Andrzej i jestem tym wspomnianym przez pana Janusza polskim księdzem w Słowenii. Jeżeli ktoś chciałby nawiązać ze mną kontakt, to proszę o kontakt na maila. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Stachowiak
Witam :) Dziekuje wszystkim, ktorzy sie z nami spotkali i wzieli udzial w badaniach. Zapraszam serdecznie na spotkanie, wspolorganizowane z Panem Januszem Klimem, ktore odbedzie sie w najblizszy czwartek (7.02.2008 r.) o godzinie 19.00. Miejsce spotkania: Rakovniski grad (za kosciolem na Rakovniku). W planie m.in. polskie specjaly, polska muzyka, mila atmosfera i my ;). (W zanadrzu mamy tez polskie filmy :)) Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje do zobaczenia, Ania Stachowiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, widze Aniu, ze jednak nie poddalyscie sie? Bardzo fajnie, na mnie mozecie liczyc... Dajcie znac jak czegos jeszcze bedziecie potrzebowaly. Do zobaczenia, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JanPol
Ponieważ nie możemy wysłać klasycznych zaproszeń, proszę w imieniu własnym i studentów z Polski o zapraszanie naszych rodaków na spotkanie przez "pocztę pantoflową". Jeżli komuś będzie się chciało upiec coś słodkiego lub będzie chciał pomóc w organizacji spotkania, będzie mile widziany. Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia na Rakovniku! P.S. Jeśli będziecie mieli kłopoty ze znalezieniem Rakovniškega gradu, dzwońcie do mnie (moja komórka: 041 39 12 45).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polonio, zglaszajcie sie kto bedzie! Ja przynosze ciacho, wode i sok, rowniez zobowiazalam sie do kupna kubeczkow plaskikowych - tylko nie wiem ile ich potrzeba!!!!! Pozdrawiam, Gosia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwar
Zgłaszam, że mnie nie będzie ;-) Jako "Polonia wędrująca" akurat we czwartek będę "wędrował" - a bardzo żałuję :( Ale następnym razem to już na pewno ... Dobrej zabawy :) Adam Kwiatkowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Stachowiak
Witajcie :) a oto kolejna dawka informacji: podczas wieczoru planujemy zaprezentowac wystawe, ktorej kustoszami bedzie kazdy z nas. Pomysl jest taki, by kazdy z Polakow mieszkajacych w Slowenii przyniosl cos, co kojarzy mu sie z Polska i na kartce opisal to w dwoch zdaniach. Moze to byc jedna lub wiecej rzeczy, nie ma ograniczen co do formy ;) Pozdrawiam serdecznie, Ania Stachowiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Stachowiak
Witam :) jeszcze raz dziekujemy bardzo wszystkim za pomoc! dziekujemy tez wszystkim, ktorzy przyszli wczoraj. Nam bylo bardzo milo. Mam nadzieje, ze Wam tez :) Juz w niedziele bedziemy w Polsce, wiec tym, ktorzy chcieliby dostac zdjecia z wczorajszego wieczoru bede mogla wtedy przeslac. Pozdrawiam serdecznie :) Ania Stachowiak P.s.: A szarlotka byla pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he he, to my dziękujemy za inicjatywę spotkania!!!! Było bardzo miło, no i można było poznać księdza Andrzeja -przy okazji pozdrawiam serdecznie :-) Oby więcej takich spotkań....... Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaslo
Witam wszystkich, spotkanie faktycznie bylo bardzo przyjemne :) dziekuje:) ja mam jedno ogloszenie- troche pozno, ale ja tak zawsze na ostatnia chwile- jesli macie czas i ochote- o 17.00 dzisiaj w Kranjski Hisi w Kranju bede spiewac pare polskich piosenek- sa tam organizowane Dni Polski- sama dokladnie nie wiem, co jeszcze bedzie- poki co cwicze struny glosowe:))) do zobaczenia- moze komus sie uda przyjsc:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka l
Witajcie od jakiegos czasu tu mieszkam i wlasnie was znalazlam:) Ciesze sie na kazdy odzew. A, czy wiecie o mszach polskich w ljubjanie? Pozdrawiam cieplo Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Ja jak zwykle pojawiam sie z tym samym pytaniem - czy ktos w czasie najblizszych 2,3 tygodni wybiera sie ze SLO do PL? I ewentualnie ma wolne miejsce w samochodzie? Pozdrawiam! Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, polskich mszy w Lublanie nie ma... ale mamy przemiłego księdza Andrzeja (pozdrawiam serdecznie!!!!) niestety dopiero w Logatec.... Na tej stronie jest do Niego adres mailowy - napisz a wszystkiego się dowiesz. Może jakieś spotkanie dla nowo przybyłych forumowiczów??? Co Wy na to? Piszcie!!!! Pozdrawiam wszystkich nowych i starych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka l
Dzieki za info:) Bardzo chetnie sie spotkam, teraz tylko kwestia czasu i miejsca, podajcie terminy w ktorych moglibyscie sie spotkac. Pozdrawiam cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja mam czas po środzie,kolejny tydzień też może być ;-) No to zgłaszajcie się dziewczyny! Obu Kasiom pewnie popołudnie pasuje? Agacie i Dorocie też??? Ola??? Jeśli po 10tym marca to może i Madzia J. do nas dołączy??? Piszcie laseczki!!!!!! Pozdro, Gocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwar
no to dziewczyny szaleją :) pozdr ak. PS: Gosia, te "Krowki" to mają być tzw "zaklejpaszcze" czy raczej się kruszyć ? (dostawa "na czas na miejsce na pweno" - 14. Mar .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he he.... oczywiście że mają to być \"zaklejpaszcze\", coby nam wszystkie plombiszcza z zębów powypadały ;-) Ale jak takowych nie będzie, moga być te kruche... Pozdrowienia dla solidnego dostawcy ;-) Gocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka l
Witam Was jesli o mnie chodzi jestem elastyczna czasowo, wiec sie do was dostosuje:) milego dnia! aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawszemądra
no i nikt mi nie odpisał dlaczego właśnie SŁOWENIA?????? dlaczego tam siedziecie? co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze Konradzio :) A kto inny? :) A kto to sie ukrywa pod pseudo: meaaa?? Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju --> meaaa wie wszystko :P masz tak charakterystyczny nick, że nie sposób Cię nie poznać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. świat jest mały :D a kafeteria jeszcze mniejsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... Sosnowiec?Siedlce?Siemianowice? tylko wtedy by bylo S-->a lub S-->c :) no juz! odkryj sie tajemniczy pisaczu :) a raczej pisaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sosnowiec, Sosnowiec :P Piłyśmy piwko w Lublanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanko, zasmiecamy temat :) odezwij sie na maila:) Madzia moze? Wiele piw wypilam w Ljubljanie :) Z roznymi osobami... :P pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×