Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnSlo

Polacy w Slowenii

Polecane posty

Gość Kajsa
KOCHANI!!! KTO ZNA NA TYLE SLOWENSKI, ZEBY PRZETLUMACZYC DOKUMENT NA J. POLSKI. PLATNE, NA UMOWE AUTORSKA!!! czekam na odpowiedz. Moj nr tel: 040 497 880

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tłumaczę ze słoweńskiego na polski i odwrotnie, także mogę Ci pomóc. najlepiej kontaktuj się ze mną mailowo. majafaja@gmail.com niestety, nie mam (jeszcze) statusu tłumacza przysięgłego, a takowy czasem potrzebny jest przy tłumaczeniu dokumentów ( by potwierdzić prawdziwość); jeśli to tylko dla Ciebie, to nie ma problemu! Ps; Tłumacze także angielski polski i odwrotnie, także tłumaczenia ustne w obu dziedzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajsa
Maja, wyslalam ci maila.. masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaslo
sluchajcie - kto dzisiaj moze, spotykamy sie o 19.00 pod pomikiem Preserna- Lublana. Do zobaczenia!!! Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isaak
db5d815c1295e1ee7c77e8447ab4511e pastapiccante http://16.banalemnemono.info/assicurazionetarvisio/ fotomodelloagenzia biscottosenzalievito http://17.vinilodemenati.info/martesanacom/ cinghialevino maggiofiorentino http://10.vinilodemenati.info/guideturistichetoscana/ consorziotutela vololusia http://19.banalemnemono.info/borsapiazzaaffaremilano/ pianicottura5fuoco usatomoto http://6.banalemnemono.info/annunciocompravenditaautousata/ millesimo classificadeicdmusicalepiuvenduti http://19.banalemnemono.info/comunebeinasco/ ingrossoabbigliamentomilano cosavuoldireamare http://8.wegetalabraggo.info/frigoriferocombinatobosch/ calcolorivalutazioneindiciistat logovodafoneomnitel http://8.vinilodemenati.info/zibaldonescommessabasket/ dipintofoglia 1ff9f481e1d06a7f28e918a01c352df3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATSLO
Witajcie, Nie moglismy wczoraj do Was dolaczyc, ale mamy nadzieje ze spotkanie sie udalo. Moze nastepnym razem bedziemy mogli sie spotkac i poznac. Mam pytanie do olaslo, bo wybieramy sie do Egiptu, a Ty juz chyba bylas, i mozesz cos nam na ten temat powiedziec,tzn cos doradzic,wiesz o co chodzi. Jakies potrzebne uwagi, co by nam sie przydaly.Z gory dziekuje! A moze przy najblizszym spotkaniu nam poopowiadasz,co Ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcis
Witajcie, Przeprasza, ze nie moglam sie pojawic na spotkaniu. Strasznie szkoda, ale moze nastepnym razem sie uda. Mnie jak zwykle malo widac na forum. Obiecuje poprawe... Tymczasem chce powiedziec, ze bede w Warszawie od 7 do19 lutego. Niestety tym razem nie jade samochodem, wiec nie moge zaoferowac przewozu, ale jesli ktos ma jakas prosbe, moge cos zabrac z Polski, jakas przesylke, pakunek ( oczywiscie w rozmiarach rozsadnych ), to chetnie pomoge. Pozdrawiam wszystkich ''starych'' i nowych Forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajsa
No, i tak sie poukladalo, ze ja nie moglam przyjsc. Widze, ze wielu osob nie bylo. Ola- chyba nie stalas tam pod tym pomnikime sama,co? I nie badz zla... plissss A moze w ten weekend? Ja obiecuje, ze bede. Pomyslcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaslo
hehehe,nie nie jestem zla, bo spotkanie bylo bardzo udane-chociaz w waskim gronie. matslo moj email- ola_plis@wp.pl jakbys mial jeszcze pytania odnosnie Egiptu. W Egipcie bylo swietnie, chyba lepiej byc nie moglo- warto jechac z agencja VARD z Celja- za nieduze pieniadze widzielismy praktycznie wszystko, co mozna bylo w Egipcie zobaczyc,dodatkowo mnostwo atrakcji-wielblady,pociag(z muzyka arabska-ale byl klimat :))statek-rejs po Nilu, zaglowka,dorozka-mnostwo mnostwo rzeczy juz w cenie.Polecam nurkowanie glebinowe-cos niesamowitego.Ogolnie wyjazd profesjonalnie przygotowany, wszystkie hotele swietne(nawet byl Hilton,choc w ulotkach sie tym nie chwalili).Bylismy 8 dni i to w zupelnosci wystarczylo,bo przeszkadza fakt,ze caly czas trzeba uwazac,co sie je, itd. Na pewno trzeba wziac- whisky-pilismy codziennie od rana, po kazdym posilku(oczywiscie w malych dozach), duzo chusteczek nawilzajaco- odkazajacych, o reszcie moze sobie przypomne jeszcze pozniej.Oczywiscie nie jesc zadnych salatek,ryb (bo z Nila)-my tak zrobilismy i jako jedni z nielicznych nie mielismy zadnych problemow.Zeby mozna myc tylko woda mineralna.Acha, bardzo milo,jak wezmiecie jakies lakocie-lizaki,cukierki-dzieci beda wam bardzo wdzieczne. pozdrawiam! Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATSLO
Ola, napisz czy dostalas maila od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dorcis, wysłałam do Ciebie maila w sprawie przesyłki z W-wy...... Kajsa - dzięki za wczorajszą pomoc w sprawie poszukiwania lekarza :-), już byłam gdzie trzeba!! I okazało się że potrzebuję jeszcze dermatologa.... Jak możesz skrobnij jakieś namiary na niego ok??? Ppodaję Ci mojego maila (Twojego nigdzie nie znalazłam: gosiks@gmx.de Pozdrowionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaslo
Dzisiaj narodowe swieto Slowencow i moje urodziny:) -25-te.Lata leca....podobno pierwsze zmarszczki sie robia i trzeba uzywac specjalnych kremow od 25 roku zycia ;) .Jeszcze nic nie zauwazylam, ale moje lustro zwyklo byc moja przyjaciolka,a one-wiadomo-czasami z dobroci serca po prostu sa uprzejme.Ciastka z kremem, pucharki lodowe i inne lakocie ponoc tez juz nie takie "slodkie" na jakie wygladaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili13
Olu! Wszystkiego najlepszego z okazji 25 urodzin! Jakos tak z sentymentem podchodze do tej wrecz magicznej liczby! No i najwazniejsze NIE ZAPOMINAJ O MARZENIACH!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, urodzinowe uściski i życzenia spełanienia marzeń. A tą liczbą się nie przejmuj, bo co to będzie za 5 lat!!!! 30 to dopiero jest przeżycie :-) Dopiero wtedy zauważysz maleńkie zmarszczki, dodatkowy tłuszczyk tu i tam........ Jeszcze raz najlepsze życzenia!!!!! Pozdrawiam, Gocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajsa
Olka, ty wariatko- nie marudz. Masz najpiekniejsze urodziny i tyyyyle fajniejszych przed soba! Bedziesz narzekac przy 50-tce, a potem przy 80-tce. Wszystkiego, czego sobie sama zyczysz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaslo
Dzieki za zyczenia :D Juz nie marudze,moze jeszcze nie wszystko stracone...? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili13
Hej hej! Czy ktos z was Drodzy Forumowicze wybiera sie do Polski I bedzie wracal do Slowenii w najblizszym czasie (luty, marzec)? Jesli tak to mam goraco prosbe... prosilabym o przywiezienie kilku paczek CHRUPEK KUKURYDZIANYCH! Nasz maly sie nimi zajada, a tu bida, bo chrupek juz nie ma... a on wola MAMA AM! Pozdrawiam :-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATSLO
Czesc Lili, nasz kolega, ktory mieszka we Wloszech pojechal wczoraj do Polski i bedzie wracal we wtorek przez Slowenie, jezeli chcesz to mu powiemy zeby kupil, bo i tak ma do nas wstapic. Te zwykle kukurydziane w czerwonym worku tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili13
Witaj Matslo, Fantastycznie!!! To sie Maly ucieszy! Tak tak to sa te zwyczajne chrupki kukurydziane w czerwonych, kwadratowych opakowaniach! Jesli kolega ma miejsce to niech przywiezie tyle ile bedzie mogl... tzn. tyle ile sie zmiesci... :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agso
Witaj Lili. Ile lat ma twoj synek? Ja mam roczna corke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tych ktorych nie zaprosilem osobiscie, zapraszam tym wpisem abyscie stworzyli swoj Slowenski wirtualny dom na www.gopolonia.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ten pajac nam tu wkleja, jakieś linki??? To już nie pierwszy raz!!!! Ktoś wie o co mu chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili13
Hej Agso! Ooooooo....Ale fajnie!!! Juz myslalam, ze tylko ja naleze do grona szczesliwie zniewolonych :-D! Dominik za niecaly miesiac skonczy roczek! A gdzie mieszkacie? My jestesmy z Kranja! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agso
Lili-ja rowniez jestem SZCZESLIWIE zniewolona. Sonja ma roczek. Mieszkamy w Ljubljanie. Moze jakis spacer w parku Tivoli w nastepny weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili13
Swietny pomysl z tym spacerem! A jezdzicie moze na Bled w weekendy? My juz tak tradycyjnie bywamy w tym pieknym miejscu zazwyczaj w niedziele do poludnia! Piekne widoki, swieze powietrze, atrakcje dla naszych maluchow...labedzie i kaczki! Obowiazkowo kawa i kremowki w kawiarni z labedziami!!! Moj gsm: 041 350 450

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margitt
planuję wyjechać do Słowenii, powiedzcie czy człowiek ok. 40 ma szansę na znalezienie pracy, z której można spokojnie wyżyć. Jak jest z formalnościamy typu, pozwolenie na pracę, czy można się o nie starać w Słowenii, czy też lepiej wcześniej, i w jaki sposób? Czy przez Ambasadę Słowenii w Warszawie? Prosze o radę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lili13
Margitt, Polecam strone Dziennika Polskiego! Zakladka Edukacja i Praca. Ponizej jest kilka artykulow na temat Slowenii. Znajdziesz tam bardzo cenne informacje i potrzebne adresy! Powodzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×