Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnSlo

Polacy w Slowenii

Polecane posty

mam pytanie do damiana k: kiedy jedzeisz do Polski na swieta i kiedy wracasz do lj? masz jeszcze miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dpdadam
-> ZAWSZEMADRA : jak sie kolega Damian nie odezwie, sluze pomoca: 20.12 jade z Lljubljany do Polski. Ale niestety sa pewne ograniczenia: wyjechac moge o 12:00 i jade tylko do Krakowa. Jesli wybierasz sie w rejony pomiedzy granica a Krakowem, nie ma sprawy - moge "odbic z trasy" jakies 100 km ale jak dalej to problem, podroz moze trwac od 8 do 10 godzin wiec przyjazd na wieczor / pozny wieczor. Powrotem niestety nie sluze, mam juz chetnych na powrot, ktorzy nie toleruja innych wspolpasazerow :) Jak cos to daj znac na e-mail Pozdrawiam Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam 3 wolne miejsca na wyjazd do Polski.Moge wyjechac 18,19.20 lub 21 grudnia,jak komu pasuje:)Moge zabrac osoby z Lublany i na calej trasie do Maribora a pozniej do granicy austriackiej.Jade przez Krakow do RZeszowa.Jezeli sa chetne osoby prosze o kontakt:Łukasz Jemioło-telefon-040141185 Z pozdrowieniami,Łukasz Jemioło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam 3 wolne miejsca na wyjazd do Polski.Moge wyjechac 18,19.20 lub 21 grudnia,jak komu pasuje:)Moge zabrac osoby z Lublany i na calej trasie do Maribora a pozniej do granicy austriackiej.Jade przez Krakow do RZeszowa.Jezeli sa chetne osoby prosze o kontakt:Łukasz Jemioło-telefon-040141185 Z pozdrowieniami,Łukasz Jemioło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANI, ŻYCZYMY WAM RADOŚCI I UŚMIECHÓW PODCZAS ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI I SZCZĘŚCIA W NOWYM 2009 ROKU!!! WRAZ Z UŚCISKAMI I POZDROWIENIAMI GOSIA I JACEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Bede jechac z Krakowa do Ljubljany i z powrotem w polowie lutego - kierunek KRK - LJ kolo 10.02, a potem kurs LJ - KRK kolo 22.02. jak cos to piszcie majafaja@gmail.com lub dzwoncie - 508 126 177 pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erasmus83
Hej, szukam kogoś kto jechałby w przyszłym tygodniu z Ljubljany do Polski. Ogólnie interesuje mnie kierunek Śląsk, ale najważniejsze to dojechac do granicy:) mogę zaproponować miłe towarzystwo no i podział kosztów:) piszcie na tweety83@op.pl lub dzwoncie pod 030 383 064 pozdrawiam serdecznie ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila LJ
HEJ, BĘDĘ JECHAĆ Z LUBLANY DO POLSKI (DO KATOWIC) 15 LUTEGO 2009 (NIEDZIELA) SAMOCHODEM. SZUKAM DWÓCH CHĘTNYCH OSÓB, KTÓRE CHCIAŁYBY SIĘ ZABRAĆ ZE MNĄ. TRASA: SŁOWENIA - AUSTRIA - CZECHY - POLSKA WSTĘPNY CAŁKOWITY KOSZTORYS [WINIETY, BENZYNA] OK. 550ZŁ (OCZYWIŚCIE DO PODZIAŁU ;-) ) ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY: nauczycielkastylu@gmail.com POZDRAWIAM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaJa
WITAM Nazywam sie Kasia i mam prośbę o pomoc do Was a szczególnie do Polaków mieszkających w Ljubljanie. Mój mąż jest kierowcą i w połowie stycznia miał wypadek na Słoweni. W tej chwili jest nieprzytomny i leży na oddziale intensywnej terapi w klinice w Ljubljanie na ul. Zaloska 7. Byłam tam u niego na początku przez tydzień ale jak wnieśli zakaz wstępu na oddział ze względu na epidemię grypy przyjechałam do Polski na kilka dni do dzieci. Jadę tam z powrotem w środę 28.01. I tutaj moja prośba szukam taniego noclegu najlepiej jak by to było najbliżej szpitala. Nie znam języka słoweńskiego ani angielskiego. pomaga mi konsul A P p. Marcin (któremu bardzo dziękuję) Do tej pory mieszkałam w Hotel Park (doba 60eur). Mój nr. tel. 606 941 807, 606 332 853

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaJas
WITAM Nazywam się Kasia i mam do was prośbę o pomoc a szczególnie do tych którzy mieszkają w Ljubljanie. Mój mąż jest kierowcą i w połowie stycznia miał wypadek na Słoweni. w tej chili jest nieprzytomny i leży na oddziale intensywnej terapi w klinice w Ljubljanie na ul. Zaloska 7. Byłam tam u niego na początku przez tydzień ale jak wnieśli zakaz wejścia na oddział ze względu na epidemię grypy przyjechałam do polski do dzieci. jadę tam z powrotem 28.01 i tutaj moja prośba szukam taniego noclegu najlepiej jakby to było w pobliżu szpitala. Nie znam języka słoweńskiego ani angielskiego. Pomaga mi konsul A P p. Marcin (któremu bardzo dziękuję). Do tej pory mieszkałam w Hotel Park (doba 60eur). Mój nr tel. 606 941 807, 606 332 853

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awia.irena
Możesz przespać u mnie. Ode mnie jeździ do szpitala autobus miejski. Irena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluap
Witam :) Mieszkam w Słowenii od 4 miesiecy :) Co powiedzie o poticy, kremšnicie i gibanicy? Polecam słowenskie ciasta :) Polecam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluap
Zapraszam wszystkich na wystawe fotografii polskiego artysty Grzegorza Pachli. Wernisaz 26 lutego 2009 Brežice 18.00. Wiecej informacji www.gpachla.pl. Przypomne jeszcze Wam o tym wydarzeniu blizej otwarcia: ) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokkrotka
Witam wszystkich!!! Przymierzam się do przeprowadzki do Słowenii. 6.02 przylatuję na tydzień do Lublany. Chętnie bym się spotkała z osobami mieszkającymi w Lublanie, aby porozmawiać o tym, jak się żyje :), czego się spodziewać, jak wygląda sytuacja na rynku pracy itp. Chętne osoby proszę o kontakt mailowy : maryjka@gmail.com Pozdrawiam!! Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diggs
witam. przyjechalem dzisiaj do ljubljany miesykam w hotrelu park drogo i lipa 23euro , moye ktos mi poradzic jak wynajac pokoj w miare tanio 100-150euro na miesiac , jestem tu pierwszy raz . bardzo prosze o pomoc . pozdrawiam grzesiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dpdadam
20 lutego po poludniu ok 16.00 bede jechal z Ljubljany do Krakowa (moge ew zahaczyc o Slask) Jesli ktos jest chetny (przejazd do Polski ok 8-9 h) sluze dwoma wolnymi miejscami. Pozdrawiam Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam, a mozesz dac namiary na siebie? Mam kogos, kto sie chetnie zebierze :) Pliz, daj znac jak najszybciej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dpdadam
Jasne :-) Wyslalem Ci wlasnie maila. Pozdrawiam Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dpdadam
Jasne:) Wyslalem CI maila z namiarami. Pozdrawiam Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos moze bedzie wracal w przyszlym tygodniu z Polski do Slowenii???Mialabym prosbe odnosnie zakupu 2 paczek chrupek kukurydzianych,zwykłych dla naszego maluch,bo nie widze tu w Slowenii takowych:)A jezeli ktos widzial prosze o namiary.Bylabym bardzo wdzięczna.Moj mail to magdalenajemiolo@wp.pl,numer telefonu 694383683 lub 040141185, Pozdrawiam Serdecznie!!! Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos moze bedzie wracal w przyszlym tygodniu z Polski do Slowenii???Mialabym prosbe odnosnie zakupu 2 paczek chrupek kukurydzianych,zwykłych dla naszego maluch,bo nie widze tu w Slowenii takowych:)A jezeli ktos widzial prosze o namiary.Bylabym bardzo wdzięczna.Moj mail to magdalenajemiolo@wp.pl,numer telefonu 694383683 lub 040141185, Pozdrawiam Serdecznie!!! Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BogusiaP
Drogie Polki (nie będę stosować zasady political correctness)- szukam opiekunki do dziecka do max. maja 2010, okolica Lublany, wszystkie szczegóły do uzgodnienia. Jeżeli jesteście zainteresowane lub znacie kogoś, wartego polecenia to proszę o telefon 031/661768. Dzięki! Bogusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BogusiaP
Drogie Polki (nie będę stosować zasady political correctness)- szukam opiekunki do dziecka do max. maja 2010, okolica Lublany, wszystkie szczegóły do uzgodnienia. Jeżeli jesteście zainteresowane lub znacie kogoś, wartego polecenia to proszę o telefon 031/661768. Dzięki! Bogusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BogusiaP
jeszcze mail bogusiapavlin@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArysia poprosila mnie o napisanie tego posta,prosze odpowiadac na jej namiary-Pozdrawiam witajcie! czy ktoś jedzie z Polski do Słowenii w okolicach 6 marca? Wybieram się do Słowenii i z chęcią dosiądę się do czyjegoś samochodu i dorzucę sie na paliwo:) Jestem z Wrocławia ale mogę dojechać pociągiem i dosiąść się gdzieś na trasie. Powrót planuję w okolicach 14 - 15 marca i tez z chęcią bym się do kogoś dosiadła:-) pozdrawiam serdecznie i proszę o kontakt. mari.szmatula@gmail.com tel.+48785640077 Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia poprosila mnie o napisanie posta.Prosze odpowiadajcie na jej namiary.POzdrawiam. witajcie! czy ktoś jedzie z Polski do Słowenii w okolicach 6 marca? Wybieram się do Słowenii i z chęcią dosiądę się do czyjegoś samochodu i dorzucę sie na paliwo:) Jestem z Wrocławia ale mogę dojechać pociągiem i dosiąść się gdzieś na trasie. Powrót planuję w okolicach 14 - 15 marca i tez z chęcią bym się do kogoś dosiadła:-) pozdrawiam serdecznie i proszę o kontakt. mari.szmatula@gmail.com tel.+48785640077 Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monte Kristo
Witam wszystkich Polaków przebywających w Ljubljanie oraz tych, którzy się tu wybierają. Regularnie przyjeżdzam do Ljubljany i spędzam tu po kilka tygodni. Chętnie nawiążę kontakt z Wami i umówię się na spotkanie. Poszukuję stałego lokum do wynajęcia w dobrym punkcie miasta. Oferuję transport samochodem na trasie Wrocław-Ljubjlana i Ljubljana-Wrocław lub okolice Dolnego Sląska. Najbliższa podróż to 19-20 marca z Wrocławia do Ljubljany. Zapraszam. Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monte Kristo
Witam wszystkich Polaków przebywających w Ljubljanie oraz tych, którzy się tu wybierają. Regularnie przyjeżdzam do Ljubljany i spędzam tu po kilka tygodni. Chętnie nawiążę kontakt z Wami i umówię się na spotkanie. Poszukuję stałego lokum do wynajęcia w dobrym punkcie miasta. Oferuję transport samochodem na trasie Wrocław-Ljubjlana i Ljubljana-Wrocław lub okolice Dolnego Sląska. Najbliższa podróż to 19-20 marca z Wrocławia do Ljubljany. Zapraszam. Krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy miałby ktoś może telefon do któregoś z kierowców jeżdżących do Słowenii autobusem linii Bis-Pol???Bede wdzięxczna za odpowiedż. Moj mail to magdalenajemiolo@wp.pl-Dzieki Pozdrawiam Magdalena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-Team Recruitment
A-Team Recruitment is an international recruitment company supplying the best solutions in recruitment business in Europe, Australia and New Zealand. Do you know well Slovenian language? If so, start your career with one of the most prestigious international companies providing consulting, technology and outsourcing services. We offer you excellent job opportunities in Business Processing Outsourcing Center in Poland providing services in different languages in the areas of: finance, accounting, banking, procurement, customer care and marketing services. Junior Accountant / Slovenian Speaker Location: Krakow, Poland Responsibilities: • daily contact with international clients (helpdesk), • effective cooperation with colleagues in order to achieve the team goals, • meeting the project requirements. Requirements: • fluent knowledge of Slovenian language, • very good command of English, • client focus attitude, • experience in customer service will be an advantage, • very good computer skills (MS Office, Excel). We offer: • competitive salary and benefits (private medical care, fitness center vouchers, life insurance, tickets to cinema, theatre etc.), • excellent atmosphere in the working place, • multicultural work environment, • great opportunities to achieve career and personal goals, • on-going attractive trainings, • permanent contract. Please, send your CV in English at: karolina.jarosinska@ateam.pl Additional information: m.: info@ateam.pl , t.: +48 22 890 88 81 I hereby agree to process my personal data included in my job application due to recruitment process (according to Law on Personal Data Protection from 29 August 1997 (Dziennik Ustaw No.133, item 883).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×