Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Wrocilam :) Wyniki za 2-3 tygodni ale wszystko elegancko i profesjonalnie. Lekarz wypytal o wszystkie choroby zrobil i cytologie i usg. Mysz-jak Ty tak nie masz czasu latac po ginach to sie zapisz teraz na ta wizyte zwiazana profilatyka i wszystkie badania Ci zrobia od reki i za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joovi, mysz poleciała się zapisać:P:P:P no normalnie aż się kurzyło:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza mam prosbe do ciebie, napisze na maila.... co slychac kobietki u was?????? w ogole nie siedze na kompie stad mnie nie ma tutaj :( mam skórcze macicy i jak siedze przy kompie to sie mecze dlatego unikam...jak macie jakies fotki wysylajacie zawsze!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ale sie usmialam z wymiany zdan na temat temperatury, czigra tekst twoj mnie powalił na łopatki :D:D:D:D szurek- ja bylam na imprezie firmowej i jeszcze nie wskoczylam w trybiki :) wlasnie robie obiad, szpinak z pieczarkami i do tego makaron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, no nazwa musiała się skądś wziąć;););) jestem sama, MM pojechał oglądac samochód, który mi się wcale nie podoba, ale będzie wystawiony na przetargu i może się uda tanio kupić;) pranie już mi wiruje;) Kalinka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy u was też jest TYLE komarów??? u nas nomalnie plaga:( własnie dostałam złotego strzała w czoło:( wrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iv u mnie nawet nie, ale nie wiemy co, ale cos mojego meza pogryzlo w noge, normalnie kilkanascie czerwonych sladow jeden obok drugiego :o co tak gryzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, może jakiś pająk w nocy? i takie małe muszki są, pełno ich, jak nigdy:( pewnie dlatego, że jest tak ciepło, z jednej strony to fajne, ale z drugiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pogoda zajebista co nie ?:) tak ogolnie, pal szesc te komary :) az chce sie zyc! :) sloneczko, cieplo cudnie po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la emnie głowa boli:o:o:o:o aż mi nie dobrze :o dede.....eleganckie bluzeczki...;) bardzo fajne koszule-bardzo !! ty to jesteś szperaczka - wyszukiwaczka :) a dorwałaś siędo tego allegro ;) jovika, nie pisz tak, bo zaraz ivka napisze, że kserujesz mysz:P:P:P:P kalina to w ogóle jest CUDOWNA KOBIETA i nie tylko jej się 👄 należą ale i 🌻 :D ona już wiem dlaczego :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{zly] kurde na sekunde przestal mi dzialac net i ktos mnie przelicytowal na allegro. Chyba sie rozplacze, a tego kompa wywale 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwile wyprawiłam praktykantke do doma ale sama tez się zaraz zbieram :D może zajrze po mjm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde joovi, też kiedyś tak miałam:(:(:( rozumiem Cię, ja nienawidze bezsilności:( dede, fajna ta czarna, biała też mi się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie na pewno kupiętę bluzeczkę:D tylko zastanawiam się nad kolorem:P:P aha i rszyszły dzisiaj bezszwowe koszulki czerwień i zieleń i dorzuciła gratis gatki - to za bublowatą białą, którą odesłałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ten moj wykres to mnie juz wkurza, chyba sie jutro umowie najaks wizyte u gina, pewnie bedzie za 2-3 tyg, jak do tego czasu nie dostane @ to mnie trafi cos tak czuje ze dzis moge miec owu, albo na dniach.. a jesli nie to juz chyba wcale grr no, wysuszylam wlosy, teraz zabieram sie za papierkową robote, musze wypelnic 2 wnioski do urzedow w zw ze zmiana nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, w tych drugich bardziej podoba mi się to, że mają długi rękaw:) mika, rzeczywiście ci się ciągnie ten wykres w tym miesiącu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie wy te wykresy wypatrujece ??? hmmmm???? :) ivka, mi wlasnie tez to sie bardzie podoba :) i chyba sobie wezme brazowa z długim i biala z 3/4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesia, mika mi przysłała link do swojego wykresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia widze,ze wpadłaś:) te drugie też są fajowe,ale ja chyba wolę z tradycyjnym kołnierzykiem jeszcze nie sprawdzałam składu surowcowego,bo na razie nie mam chwili,zeby usiąść spokojnie póki Julity nie położę teraz siedzi 15 min na nocniku,zaraz kąpiel i karmienie - tak,żebym wyrobiła się na M jak miłość Kasia jak wypatrzysz cos fajnego to dawaj tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nogi i kondycja spoko mogłaym dalej pedałować ale nie pytajcie sie mnie jak mi było niewygodnie z uwagi na brak 1. spodenek kolarskich z gąbka wiecie gdzie 2. rękawiczek kolarskich 3. przyzwyczajenia do sprzętu ale to minie a ekwipunek juz zorganizowałam od mamuśki:) generalnie było genialnie co to za darmowe badania?? bo wiecie że mnie to nawet zaciekawiło ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×