Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Hania pewnie mnie nie bedziesz teraz lubić ale te buty w ogole nie pasują do Ciebie moim zdaniem są takie babciowate a Ty jestes babka z jajami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez ja nie mowie ze one mnie sie podobaja :O no nie mnie wlasnie :O ale ze sa babciowate nie przyszloby mi do glowy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi, jedno jest pewne, Twój mąż dobrze zrobił, że nie wybrał się na ASP:D:D:D Han, miałam właśnie pisać, że mojej babci by się ten bucień spodobał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak mąż Kofi na pewno mistrzem kredki nie jest,ale na pewno bedzie umiał zmienić pampersa z kupą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza takiego obcasa pełnego jak w tych butach to ja wprost nie znosze, znaczy patrzec nie znosze, bo nosic nie nosilam :) ale nie lubie tego typu obcasiorów nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnosnie butów to teraz na zime które beda na czasie czubate czy okragłe noski? bo w Tv widze jedne i drugie ja jestem zwolenniczka okragłych ale czesciej widze czuby :O a co do rysunku to tak mi go było żal zmywac, tego niebieskiego kosmite ;) a jedna laska miała cudny rysunek Maz po ASP a pracuje jako informatyk ;) cudnie narysował!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra mysza,podrzuc cos z allegrosa, ale brazowe,na obcasie do 5 cm, bez wstawek zlotych panterkowo- wężowych ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie kupilam buty na zime nie patrzac na to co modne maja po prostu byc wygodne i zebym sobie w nich zębów nie wybiła są do tego mało damowe,wiec Wam ich nie pokażę no chyba,że mnie bardzo poprosicie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi ja nie patrze na mode tylko na to co mi sie podoba i dlatego mam czuby ;) na te badania to na czczo ma się być? to jutro nie zjem śniadania to może sie załapie odrazu, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede- nie daj sie prosic tylko pokaz niedamowe buty :D:D:D ja sobie musze kupic buty na zimę niestety, kupilam na jesien, tylko musze zrobic zdjecie i wam wyslac, jedne takie brązowe (niestety nie ze skory) ze scietym czubkiem wsuwane do spodni, a drugie czarne zamszowe z okragłym nosiem do spodniczki na 5 cm szpileczke :) obie paru super wygodne, bo juz je ubralam, jedynie w tych brazowych troche mi cieplo w noge, bo one nie oddychaja tak jak skora, no ale za taka cene... kazda para kosztowala 65 pln :) i jestem na maksa zadowolona, bo dawno nie kupilam czegos co by mi sie tak podobalo i jednoczesnie mnie nie obtarło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie lubie takich obcasow co Mysz pokazala,mimo ze ostatnio sa takie modne ten obcas jest taki.....smerfetkowy - wiecie o co mi chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×