Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Aga, leć na badanie, to się wykończyć można od zastanawiania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszo ustalone w takim razie ja jade na 100% 2 dziewczyny dadza znac czy jada z nami czy nie - ale nie martw sie zarezerwoalam ci juz damowe miejsce z przodu zebys nie nie pognitla bron boze swoich ciuchow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja sie włąśnie nie mam w co ubrac ponieważ gdyz alebowiem ja jestem coraz grubsza i jak natychmiast ten baloniasty brzuch nie zniknie to pójde sie utopić do wisły gdyż mam przez niego depreche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłabym dzisiaj sobie wszak coś kupić jakąś spódniczkę czy cuś ale mam okres dzień kulminacyjny i po prostu jest to ponad siły me nie mówiąc już o tym iż peelenów nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne na poligon:) Mysz, Ty chyba usiłujesz mnie jednak zrzucić do tego doła, co go nie mam. Ty Ty TY nie masz się w co ubrać. Losie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wypilam jogurt upiększający i powiedzmy,ze się zapchałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :) To mój debiut na tym forum :D o zaległościach jakie mam to nawet nie wspomne :O dobrze ze jeszcze minki pamietam jak robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis całkiem, całkiem nie mogłam sie juz powstrzymac aby ponownie zaczac pisac na kafe maile to nie to samo :O przeczytałam ostatnia strone Aga :D Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×