Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

ide pod prysznic, bo wczoraj bylismy z mezem tak padnieci, a on jeszcze musial prowadzic, ze polozylismy sie dolozka prawie tak jak stalismy, czyli bez mycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D po prostu MASAKRA !! REWELACJA !! Serdeczne podziękowania dla tych, które były w Warszawie :) Szczególne podziękowania należą się ENY 🌻 i KOFI 🌻 w ogóle wszystkim, za pokonanie tyluuuuuuuu kilometrów :) szkoda, że nie było nas więcej :o o naprawdę niesamowite uczucie zobaczyć na raz tyle twarzy :D\\ miałam razem z ivką okropnego strediora aha zdjęcia już się zgrywająna kompa :P:P:) - mi wyszło 70 fotek:P:P mam też kilka filmików z Warszawy z wycieczki turystyczno-krajoznawczej z Ivą, Eny, i mężem Eny :) nie da się tego słowami określić :):) badzo się cieszę, że byłam mam nadzieję, żę uda mi się pojechać na następne spotkanie :) czigra jestem za Sopotem :) idę oglądać fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poszlam sie kąpac zmniejszam fotki :D:D:D:D ma sie te PRIORYTETY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigra strasznie mi przykro 🌻 super babki żeście takie zadowolone, z resztą widać to na fotkach :D:D:D szkoda że nie mogłam jechać z Wami :( może następnym razem... Kaasia nie mogłam jechac na spotkanie bo z pt na sob miałam nockę i dopiero o 8 byłam w domu więc nie dałabym rady dotrzeć do W-wy ide robić obiad :D dziś kurczaczek po meksykańsku z ryżem, mniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babki:D:D:D:D! Czigruniu tak strasznie mi przykro:(. Nie martw się, kurcze tak czasem jest no... Baabeczki chciałam Wam bardzo podziękować za wszystko, za to, że mogłam się z Wami spotkac, że jesteście takie fajne, fajniejsze niż myslałam:)🌼 Eny i Kofi, bardzo Wam dziękujemy za pelnienie obowiązków gospodarzy i w ogóle, eny za dzielne czekanie aż wszystkie pojedziemy/odjedziemy, za prowadzenie nas do ubikacji, czy gdzie tam chcemy, itp🌼👄 Odprowadziłam Mysze na pociag i się trochę mężem zajmuję, ale teraz idę pooglądac zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z zakupow i ide robic jajecznice na sniadanie :) niech was nie zmyli godzina, to naprawde dopiero sniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci tylko powiem
dlaczego ten topik sie tak niesmacznie nazywa..? nurtuje mnie to od jakiegos czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ciesze sie ze spotkanie sie udalo:) nie zapomnijcie o mnie jak bedziecie rozsylac zdjecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No...na Warszawiakach zrobiłyśmy fantatyczne wrażenie pijąc coca-colę rozmieszaną z %, lepiac na dworcu Czigrę z plasteliny i śmiejąc się nasrodku chodnika:p Poza tym w jednym z lokali, stwierdzono, że bijemy dzieci i że śmierdzimy:o Super co?:p:D Co do nazwy topiku, to...nasza slodka tajemnica;):D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly wczorajszy dzien nie podchodzilam do kompa,zeby sie jeszcze bardziej nie zdołować,że nie mogłam być z Wami:( i boje sie nawet ogladac zdjecia:( widze,ze Mika juz cos wyslala powiem tylko dupa dupa dupa,ze wszystko leglo w gruzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dede!:(:(:( Bardzo mi przykro, że Cię nie było:(. Ale nie martw się, bo to nie ostatnie nasze spotkanie, teraz to dopiero nam sie zechce takich spotkań, więc może na następne uda Ci się załapać:)! Na pewno bedzie w Krakowie, Poznaniu i cos Czigra o Sopocie wspominała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to smierdzicie?????? Czigra tez mną wstrząsneła wiadomość o kocie:( i co teraz? dostaniecie z tego samego miotu,czy musicie czekac,az sie urodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede, nie martw się czigra za tydzień orgaznizuje spotkanie w Sopocie :P:P:P no z tym śmierdzeniem i biciem dzieci jest dobre:D:D:D dziewczyny są boskie :D eny bidulka, nie mogła się z nami rozstać nie wierzyła, że to spotkanie doszło do skutku moja dzidzia jest wyrozumiała, wiedziała ile dla mamusi znaczy to spotkanie, dlatego była \"grzeczna\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo Sopot to nawet bardzo by mi pasował:) ale nie czekajmy do wiosny coooo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Dede, własnie długo się nad tym potem zastanawiałysmy:p. Nie mam pojecia o co chodzi:p. Owszem, rozmawiałysmy o dziwnych tematach takich jak orgazm dopochwoy (nie myliś z pochwowym:p) i kulkach rozkoszy:p, ale nie sądzę, żebyśmy przy tym jakiś szczególny zapach wydzielały:o Ogólnie chodzi o obsługę restauracji-porazka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede- kurcze nawet nie wiesz jak zalowalysmy ze jednak nie dojechalas! :( wszystkie sie juz nastawilysmy ze bedziesz a tu klapa, ale na nastepnym MUSISZ byc! po prostu musisz:) no pewnie! nie czekajmy do wiosny, ja jestem nawet za spotkaniem jeszcze jednym przed nowym rokiem :) a jak sie nie uda to tuż po nowym roku, byle nie dopiero na wiosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam dzis isc na tenisa,ale powiem wam ze nie jestem w stanie, taka jestem wykamana siedzimy z mezem w domu i sie snujemy, ja sie zajmuje np kwiatkami, jakims drobnym praniem, zrobi sobie depilejszyn moze, no i robie na kompie pewne rzeczy ktore mam do zrobienia... generalnie dzien domowy obejrze sobiepowtorke magdy m i superniani, a potem wieczorem na tance idziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika nie mam zdjec od Ciebie:( ja tez sie snuje pod domu, kuba spi z tata prawie caly dzien z przerwami na jedzenie, a ja nie wiem co ze soba robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga- czemu tak mowisz? przeciez wiesz ze tesknimy za kazdą babeczką ktorej nie widzimy lub nie słyszymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo mi tak nijako jakoś :( jutro pewnie nie nadąże czytać bo wszystkie będziecie sie przekrzykiwac :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA UWAGA !! DO WSZYSTKICH OBECNYCH NA WCZORAJSZYM SPOTKANIU :) chciałabym Wam wszystkim podziękować za to, że tak o mnie dbałyście :D to bardzo bardzo miłe !!:D kurcze bardzo no bardzo miłe wiedziałam, że spokojnie mogę pojechać na spotkanie :):):D aż mnie na płacz bierze jak pomyślę o tym jak: *czigra i kalina ciągle zamykały za mną drzwi w restauracji, żeby mnie przeciąg nie dorwał ;) *mysza -mój opiekun prawny, zajmowała mi miejsca w metrze :) i siadał obok, żeby mnie pilnować:P:P *dupy ogoniły pana w restauracji, który zupełnie nieświadomy chciał postawić na naszym soliku poielniczki:P:P *palaczki nie dymiły w mojej obecności - mysza i hana :) *te co nie mogły zmieścić w swoim brzuchu pizzy, chciały mi ją oddać :) i do wszystkich dup, które krzyczały na mnie, chcąc mi zwrócić uwagę, że zaraz mogę wywinąć fikołka w tył, gdy się poświęciłam, żeby je wszystkie sfotografować :):P:P na stacji :) w ogóle w ogóle to cholera było przyjemne !! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 TO DLA WAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo aga, na pewno tak bedzie:) ale jestem dzis jakas taka nie do zycia, mowie ci, misiek to samo, masakra, jakos tak sennie i leniwie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesiaa- :D:D:D:D:D:D no w koncu od czego sie ma takie dupy jak my :) oprocz wlasnej oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwie sie :D w końcu wczoraj męcząca podróż a dziś taka pogoda, mój Michał też śpi, ja prawie usnęłam przed tv więc usiadłąm do kompa :P Niesia to superowo że lasencje tak o Ciebie dbały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wsadzilam kwiatka, pouzupelnilam im ziemie, teraz zgrywam cos z 1 kompa na drugiego i troche to trwa wypralam tez 2 rzeczy i nosze sie z zamiarem wybrania w koncu zdjec do sprzedazy mojej sukienki, jak sie skonczy tutaj przegryac to moze sie za to zbiore i w koncu ja wystawie niesia- masz juz fotki? wysylaj :) musialabym sie wydepilowac ale mi sie nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze zapomniała o: *kalnie, która oddała mi swoją pizzę - żebym z glodu nie umarła, a sama czekała jeszcze \"parę minut\" na swoją:) kofi, normalnie jesteś boska ! uśmiech z Twoich ust nie schodzi nigdy !! pomimo tylu cierpień, masz w sobie mnówstwo radości :D Ps: mój monż jak po mnie jechała, mało nie wdepnął w bujkę:o na jakimś zadupiu zatrzymało go 10 chłopaków :o:o ale on, w prawo, w lewo, w tył, przód i do przodu :D:D:D jestem z niego dumna :0 mysza i kalina, wiedzą o czym mówię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×